Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Вижницький район

Новини району ( Благоустрій територій )

09.04.2015 10:50

Місячник благоустрою
На виконання розпорядження голови Вижницької районної державної адміністрації від 13.03.2015 року №61 «Про проведення санітарної очистки та благоустрою населених пунктів Вижницького району у 2015 році» у районі проходить місячник озеленення, прибирання та благоустрою. Так, працівниками Вижницької районної ради було прибрано територію біля адміністративної будівлі, побілено дерева та бордюри, вивезено сміття, проведено планування території та частково відремонтовано огорожу.


17.05.2013 16:04

Здійснено об’їзд населених пунктів району
Згідно розпорядження голови райдержадміністрації Василя Ткачука та рішення колегії районної ради «Щодо покращення благоустрою населених пунктів та шляхового господарства району» з 15 по 17 травня 2013 року проведено об’їзд населених пунктів щодо перевірки результатів проведеного місячника по благоустрою. До об’їзду було залучено фахівців структурних підрозділів райдержадміністрації та районної ради, зокрема відділ містобудування, архітектури та цивільного захисту райдержадміністрації, відділ будівництва, житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури райдержадміністрації, філія «Вижницький райавтодор», санітарно-епідеміологічна станція та представники засобів масової інформації. В ході об’їзду перевірялися санітарний стан населених пунктів, утримання доріг державного та місцевого значення, придорожніх лісосмуг, берегоукріплення, освітлення вулиць, стан збереження пам’ятників, кладовищ та інше. За наслідками об’їзду будуть визначені кращі населені пункти району.


22.04.2013 20:48

Розпочато місячник санітарної очистки
В рамках проведення весняного місячника санітарної очистки та благоустрою у Вижницькому районі - 19 квітня 2013 року виконавчим апаратом районної ради проведено більшу частину робіт по благоустрою території стадіону «Черемош» м.Вижниця, а саме: прибирання сміття, фарбування огорожі, побілка бордюрів, тощо.


Tеми