Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Вижницький район

Новини району ( Державне управління )

05.05.2016 23:18

У ДП «Берегометське ЛМГ» - новий керівник
Сьогодні колективу Державного підприємства «Берегометське лісомисливське господарство» представили новопризначеного директора. Ним став Фірчук Володимир Філімонович. Участь у представленні взяли голова обласної державної адміністрації Олександр Фищук, голова районної державної адміністрації Руслан Сенчук, в.о. начальника Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства Роман Череватий. Вітаючи Володимира Фірчука з призначенням Руслан Сенчук наголосив на тому, що разом з повноваженнями директор підприємства взяв на себе чималу відповідальність, адже це одне з найбільших підприємств району, яке забезпечує робочими місцями більше 600 працівників. Також окреслив основні питання, які потребують вирішення – це налагодження співпраці з місцевими підприємцями, які займаються деревообробкою, розвиток підприємства у плані поглибленої переробки деревини тощо.


19.05.2015 17:25

На Вижниччині планують створити три спроможні територіальні громади
Сьогодні, 19 травня, відбулося засідання робочої групи з підготовки перспективного плану формування територіальних громад Вижницького району. Участь у засіданні взяли голова районної державної адміністрації Михайло Андрюк, голова районної ради Олександр Гриндей, депутати обласної ради Сергій Тирон та Іван Шевчук, експерт адміністративної реформи у Чернівецькій області Максим Лукіянюк, голови місцевих рад. За результатами попереднього засідання робочої групи було запропоновано перспективний план формування територіальних громад. Так, на території Вижницького району планують сформувати три територіальні громади з центрами у Вижниці, Берегометі та Вашківцях. Переважна більшість голів місцевих рад підтримали даний план. Експерт Регіонального Офісу реформ роз’яснив учасникам обговорення положення чинного законодавства з питань децентралізації та реформування місцевого самоврядування, ознайомив їх з основними принципами, на яких відбуватиметься формування добровільних об’єднань територіальних громад, наголосивши на фінансовому стимулі до об’єднання. Учасників засідання цікавили питання щодо переліку адміністративних послуг, які надаватимуть новоутворені територіальні громади, яка доля районних державних адміністрацій та районний рад, економічна ефективність цих реформ тощо. За результатами обговорення вирішено розпочати громадські слухання у населених пунктах району за участю представників робочої групи, експертів Регіонального Офісу реформ.


22.05.2013 11:18

Серед районів області Вижниччина посіла перше рейтингове місце
За підсумками роботи районних державних адміністрацій, виконавчих комітетів Чернівецької і Новодністровської міських рад за січень – березень 2013 року серед районів області Вижниччина посіла перше рейтингове місце, про це повідомив голова районної державної адміністрації Василь Ткачук під час розширеної наради за участю голів місцевих рад. «Наш район добре спрацював у питаннях економічного розвитку, інвестиційної діяльності, у сфері житлово-комунального господарства. Досягти таких успіхів вдалося завдяки добре злагодженій роботі відділів, служб, установ, органів місцевого самоврядування», - зауважив Василь Ткачук. Під час розширеної наради підбито підсумки виконання місцевих бюджетів за 4 місяці цього року та проаналізовано результати моніторингу діяльності міських, селищної та сільських рад. Так, на виконання доручення голови райдержадміністрації започатковано оцінку результатів діяльності місцевих рад. Рейтинг сформовано за підсумками І кварталу на основі фінансово-економічних показників. Відзначено роботу голів Мигівської, Іспаської сільських рад та Берегометської селищної ради, які отримали найкращі місця в рейтингу. Звернено увагу голів окремих рад на необхідності приділяти більше уваги виконанню фінансово-економічних показників. Крім того, на нараді обговорено стан виконання робіт на дорогах комунальної власності за рахунок коштів субвенції місцевим бюджетам та стан виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації «Про порядок прийняття на баланс гідротехнічних споруд водних об’єктів (ставків) та укладення договорів на їх технічне обслуговування».


Tеми