Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Вижницький район

Новини району ( Економіка )

25.03.2015 21:53

Відбулися аукціонні торги з реалізації необробленої деревини
24 березня в залі засідань районної ради відбулись аукціонні торги з реалізації необробленої деревини, організовані ТБ «Буковинська Універсальна Біржа». Участь в аукціоні взяли 72учасники. Всього до продажу було запропоновано 193 лоти на загальну суму 11 млн. 426 тис. 220 гривень. За результатами торгів реалізовано 14090 м3деревини на загальну суму 10 млн. 309 тис. 328 гривень. Перед учасниками торгів виступили начальник Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Ковальський, голова районної державної адміністрації Михайло Андрюк та голова районної ради Олександр Гриндей. Михайло Андрюк привітав присутніх та зазначив, що в районі активно проводиться робота по переведенню систем опалення на твердопаливні котли. Так, районна влада докладає всіх зусиль для переведення всіх закладів освіти в районі на опалення дровами та щепою. Посадовець закликав підприємців до співпраці в цьому напрямі. В свою чергу Олександр Гриндей висловив надію, що переможці торгів ефективно використають сировину на вироблення продукції та, відповідно, наповнять районний бюджет податками, а ринки – якісними товарами.


02.03.2012 09:38

Ряд важливих питань обговорено з автоперевізниками району
У Вижницькій районній державній адміністрації перший заступник голови райдержадміністрації Микола Рощибак провів нараду з автоперевізниками району на якій обговорювалися актуальні питань, які неодноразово піднімалися на сходах громадян в населених пунктах району. Проаналізовано ситуацію щодо рейсів, маршрутів які зірвано в зв’язку з погодними умовами. Йшлося про перевезення пільгових категорій пасажирів автомобільним транспортом загального користування, покращення надання відповідних соціальних послуг, щодо дотримання графіку руху маршрутів, забезпечення транспортного сполучення на автошляхах району. Обговорили функціонування підприємств, які забезпечують автоперевезення в районі. Детальніше зупинено увагу на не відповідному виконанню обов’язків водія до маршрутів № 213-216 Бережниця-Чернівці, який не обслуговується, тому перевізникам було запропоновано розпочати виконання даного маршруту. Не в повній мірі виконується маршрут через Міліївський та Лукавецький Майдан, рейсу Вижниця-Долішній Шепіт, який повинен проїжджати через село Багна, оскільки в паспорті маршруту перевезення безпосередньо вказано, тому було запропоновано дотримуватися розпорядку руху і обслуговування жителів та маршруту Вижниця-Вовчинець, який на даний час не проводиться в зв’язку з невідповідністю стану доріг по маршруту, тому запропоновано ввести рейс Вижниця-Лукавці-Вовчинець. Наголошено на безпеці пасажирів, дотримання правил дорожнього руху, уникнення непередбачуваних випадків та співпраці у виявлені фактів нелегальних перевезень.


28.02.2012 15:49

Вже вдруге на території району пройшли відкриті торги з продажу лісосировини
Як і було обіцяно керівникам лісопереробних підприємств району усіх форм власності, у приміщенні Вижницької районної державної адміністрації з ініціативи голови районної державної адміністрації Василя Ткачука відбулися відкриті торги з продажу лісосировини, які проводяться вдруге на території району. Очільник району наголосив на тому, що Вижницька райдержадміністрація завжди сприятиме тим, хто працює чесно й відкрито, виготовляє якісну продукцію і справно платить податки. Голова біржевого комітету Буковинської універсальної біржі Володимир Миколайович Любімов ознайомив учаників із правелами купілі продажу, умовами прийому участі в торгах. Підкреслив, що торги проводяться вдруге на території району, на прохання голови райдержадміністрації і тільки на Вижниччині. Привезли усю необхідну електронну апаратуру, підготувались і, торги пройшли задовільно. Згідно умов на оформлення усіх необхідних документів дається три дні, але було вирішено зробити все необхідне на місці, тож уже протягом години все було зроблено і роздані свідоцтва про купівлю лісосировини. В ході аукціону ДП «Берегометським ЛГ» продано 38 лотів об’ємом 1500 куб.м. 20 підприємствам усіх форм власності району. По закінченню, місцеві підприємці висловили свої думки відносно проведеного аукціону та подякували ініціаторам нинішніх торгів.


Tеми