Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Вижницький район

Новини району ( Міжнародне співробітництво )

26.02.2016 21:47

Представники районної влади зустрілися з делегацією з Польщі
Представники районної влади зустрілися з делегацією з Польщі Сьогодні, 26 лютого, відбулася робоча зустріч голови районної ради Михайла Андрюка, першого заступника голови райдержадміністрації Іллі Романюка з делегацією з Польщі. У ході зустрічі обговорювалися питання співпраці Вижницького району та польськими містами у галузі деревообробки, залученням представників бізнесових кіл Польщі до інвестування та налагодження співпраці із українськими підприємцями. В свою чергу Ілля Романюк поцікавився у представників делегації щодо можливостей налагодження співпраці у інших галузях, зокрема, у сфері переробки сміття, можливостей залучення інвесторів для побудови сміттєпереробних підприємств тощо. За словами голови правління ТОВ «GM Consulting» Марюша Тивонюка станом на сьогодні у Польщі налагоджено процес сортування та переробки сміття. Разом з тим, це надзвичайно складний процес. Відтак є можливість організувати обмін досвідом між представниками Польщі та України, в рамках якого керівники органів місцевого самоврядування з Польщі могли б розповісти про ті проблемні питання, які виникають на шляху до створення відповідних сміттєпереробних підприємств. Після робочої зустрічі представники польської делегації побували у Вижницькому коледжі прикладного мистецтва та ознайомилися з роботою форелевого господарства у Банилові та підприємств, які здійснюють діяльність в деревообробній галузі.


26.01.2015 17:13

На Вижниччині працює місія ОБСЄ
Сьогодні, 26 січня, голова районної ради Олександр Гриндей зустрівся з спостерігачами Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ в Україні Славоміром Бердаком та Володимиром Крапівіном. Основним питанням, яке обговорювалося під час зустрічі було суспільно-політична ситуація в районі в умовах проведення четвертої черги мобілізації. Під час розмови Олександр Гриндей ознайомив присутніх з суспільно-політичною ситуацією в районі та запевнив, що районна влада робить все для того, аби забезпечити стабільну ситуацію на Вижниччині. За його словами станом на сьогодні у населених пунктах району вже розпочато вручення повісток на проходження медкомісії та уточнення особистих даних. З метою ознайомлення населення з особливостями та порядком проведення четвертої черги часткової мобілізації в районі налагоджено інформаційно-роз’яснювальну роботу через засоби масової інформації. Також проведено чимало нарад за участю очільників місцевих громад, правоохоронних органів щодо роз’яснення мобілізаційних процесів. Відтак, робота у цьому напрямку триває. Водночас спостерігачів цікавило питання щодо стану економічного розвитку, виплат заробітної плати, пенсій тощо. За словами голови районної ради наразі заборгованостей з виплати за захищеними статтями немає. Насамкінець, керівник районної влади подякував представникам ОБСЄ за конструктивну розмову та співпрацю.


14.05.2014 17:07

На Вижниччині працюють спостерігачі ОБСЄ
З метою вивчення суспільно-політичної ситуації, посилення умов миру, стабільності та безпеки у районі працює Спеціальна Моніторингова місія ОБСЄ. Сьогодні відбулася зустріч спостерігачів Віолети Ковачевич (Югославія), Володимира Кропівіна (Росія) з головою районної державної адміністрації Михайлом Андрюком та головою районної ради Олександром Гриндеєм. Спілкуючись з керівництвом району представники ОБСЄ поцікавилися підготовкою до проведення позачергових виборів Президента України 25 травня 2014 року, станом розвитку економіки, лісопереробної галузі, транспортних шляхів на території району. Також представники ОБСЄ поцікавилися розвитком міжнаціональних відносин, участю громадських формувань міліції та Народної самооборони в охороні громадського порядку.


10.04.2014 17:18

Відвідини місії ОБСЄ Вижницького району
На запрошення Міністерства закордонних справ України, Бюро демократичних інститутів та прав людини офіційно відкрило місію зі спостереження за достроковими виборами Президента України, що відбудуться 25 травня2014 року. До складу місії входять 18 експертів, а в день голосування буде запрошено ще 900 короткотермінових спостерігачів. Сьогодні 10 квітня 2014 року на Вижниччині побували довгостроковий спостерігач Сюзан Купер та Криштофер Бассел. У зустрічі взяли участь голова районної ради О.Гриндей, перший заступник голови районної державної адміністрації М.Рощибак, начальник Вижницького РВ УМВС України у Чернівецькій області П.Токар, начальник відділу держаного реєстру виборців апарату РДА С.Фуркал та начальник сектору по взаємодії із правоохоронними органами Вижницької РДА Ю.Чорней. Вони обговорили питання співпраці та виконання поставлених перед ними завдань місією ОБСЄ.


25.09.2012 16:20

На Вижниччину завітав Посол Японії в Україні
На Вижниччину завітав Посол Японії в Україні У Вижницькому районі з робочим візитом побував Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Саката Тоічі з дружиною Саката Йоко, секретарем посольства Японії в Україні Танака Йоко та координатором програми “Кусаноне” в Україні Андрієм Бучнєвим. Українську сторону представили: голова Вижницької райдержадміністрації Василь Ткачук, заступник голови районної ради Микола Гайдук, головний лікар центральної районної лікарні Тарас Лучик та представник Чернівецького благодійного фонду “Подаруй дитині життя”. Керівник району привітав іноземних гостей на теренах Вижницького краю. Окреслив пріоритетні напрямки соціально-економічного розвитку району, висловив щиру подяку уряду Японії в цілому та Послу зокрема, за надане медичне устаткування, яке дасть можливість подальшого розвитку медичної галузі району. В свою чергу, Тарас Лучик повідомив, що завдяки новому устаткуванню, яке лікарня отримала ще минулого року, значно покращилася якість медичного обстеження та лікування пацієнтів, які проживають у Вижницькому районі. Зокрема, комп’ютерним комплексом функціональної діагностики скористалося більше 1000 осіб, а ендокавітарним датчиком до апарату ультразвукової діагностики – 2000 жінок, що дало можливість виявлення ранньої патології при вагітності. Головний лікар відзначив допомогу Чернівецького благодійного фонду “Подаруй дитині життя” за внесок у лікування 9 онкохворих дітей з Вижниччини. Повноважний Посол Японії в Україні Саката Тоічі доповів, що уряд Японії надав фінансову допомогу на суму 94, 974 доларів США для такого проекту розвитку як Проект покращення медичного обладнання в Вижницькій центральній районній лікарні, який спрямований на підтримку програм, представлених неурядовими організаціями та іншими неприбутковими установами. Ця грантова допомога є доказом зусиль, що докладає Японія, з метою забезпечення людської безпеки – пріоритетного напрямку японської політики щодо міжнародного співробітництва – та поглиблення міжнародної співпраці, що стає все більш важливою. Приємною звісткою для Саката Тоічі стало те, що допомога уряду Японії співпала із важливою історичною подією – 100 річчя з дня заснування центральної районної лікарні, яка є однією із найстаріших на Буковині. На завершення зустрічі, Повноважний Посол Японії в Україні Саката Тоічі урочисто вручив каталог медичного устаткування головному лікарю.


Tеми