Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Вижницький район

Новини району ( Слово на спомин )

07.09.2015 11:18

Світлій пам‘яті Корні Бориса Олександровича
Світлій пам‘яті Корні Бориса Олександровича Керівництво, колегія та депутатський корпус Вижницької районної ради шостого скликання висловлюють щирі співчуття та глибокий сум і тугу рідним та близьким покійного з приводу тяжкої, непоправної втрати – передчасної смерті Корні Бориса Олександровича, начальника управління Пенсійного фонду у Вижницькому районі, депутата районної ради. На 59-му році життя зупинилося серце вірного сина українського народу, справжнього патріота, мудрої та щиросердної людини. Добрий, світлий спомин про Бориса Олександровича Корню назавжди залишиться в пам’яті тих, хто жив та працював поруч із ним.


17.05.2013 16:27

Мітинг-реквієм
17 травня цього року на центральній площі м.Вижниця відбувся мітинг-реквієм, присвячений пам’яті жертв політичних репресій, що відзначається в Україні щорічно у третю неділю травня. Відкрив мітинг Вижницький міський голова О.Чепіль. На мітингу виступили заступник голови райдержадміністрації М.Федорощак, вчитель українознавства Банилівської ЗОШ І-ІІІ ст. О.Андрюк, яка в своєму виступі згадала односельчан, які стали жертвами радянського тоталітарного режиму 1930-1940 років. Також виступила учениця 11 класу Банилівської ЗОШ І-ІІІ ст. Т.Годованець – переможниця минулорічного міжнародного конкурсу з українознавства. Вона розповіла про події тих часів, які відбувалися у рідному селі Банилів. Тих хто не повернувся на Батьківщину було вшановано хвилиною мовчання. Перед присутніми виступив жіночий хор Вижницького територіального центру.


27.04.2011 09:26

Чорнобильський дзвін пробиває - 25
В історії нашого багатостраждального народу чимало скорботних дат, спогад про які пронизує серце гострим болем. Одна з них — 26 квітня 1986 року, коли над квітучою Україною здійнявся в нічне небо зловісний вогонь радіаційного вибуху. Проте Чорнобиль і досі є незагоєною раною. Сьогодні у Вижницькому районі відбувся мітинг-реквієм пам’яті про загиблих внаслідок Чорнобильської трагедії за участю керівництва району, учасників і постраждалих унаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, вдів померлих ліквідаторів, активу громадських організацій, представників трудових колективів, учителів та школярів загальноосвітніх навчальних закладів. Перший заступник голови Вижницької районної державної адміністрації О.Ванзуряк та заступник голови районної ради М.Гайдук зауважили, що Чорнобиль, більшою чи меншою мірою, торкнувся кожного з нас. Адже якби не аварія, то не було б настільки скалічених доль і стільки хвороб. А якби не люди, які пожертвували собою, щоб ліквідувати наслідки аварії, то не було б і всіх нас. Ми, українці, повинні пам’ятати і шанувати героїв, завдяки яким сьогодні живемо. Чорнобиль був, є і буде, а тому згадувати про нього потрібно не лише раз на рік, а робити це постійно. Бо, що б там не було, але ми всі маємо пряме відношення до трагедії. І відлуння Чорнобильських дзвонів буде чути ще не одне покоління. Учасників Чорнобильської трагедії нагородили почесними грамотами та грошовими винагородами, а загиблих, вшанували хвилиною мовчання. По закінченню мітинга-реквієм учнями представлена літературно-музична композиція «Ви з нами – герої Чорнобиля». Цього ж дня, в населених пунктах Вижницького району, головами міських, селищної, сільських рад проведені зустрічі з учасниками та постраждалими внаслідок аварії на ЧАЕС. В навчальних закладах району відбули уроки пам’яті, а у храмах району дзвони тужливо дзвеніли за загиблими.


Tеми