Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Вижницький район

Новини району ( Міжрегіональне співробітництво )

20.10.2011 15:07

На Вижниччині працюють волонтери «Корпусу миру»
В центральній Вижницькій районній бібліотеці проводиться засідання «Англійського клубу», який надає відмінну можливість удосконалювати мовні навички в неформальній обстановці, в колі друзів і однодумців (діти від 16 і старше років). Заняття в клубі проводить корінна американка Крістін Сталнакер, яка працює волонтером «Корпусу Миру» в Вижницькому районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. З червня місяця Крістін детальніше вивчала українську мову, тому зараз з дітьми вона спілкується англійською і українською мовами. Вона пропонує цікаві теми для бесіди, моделює різні мовні ситуації, допомагає розширити знання про країну та її традиції. Крім того, в клубі діти цікаво і весело проводять час з користю для себе. Для того, щоб робота клубу була справді цікавою і викликала у дітей бажання приймати активну участь у його діяльності, основними цілями клубу є: поповнення словникового запасу, подолання мовного бар'єру, поліпшення вимови, розвиток навичок мислення англійською мовою, придбання упевненості в різних мовних ситуаціях, вивчення звичаїв та традицій англомовних країн, а також організація англійських свят. В основу клубу успішно покладено ділову, довірчу атмосферу, де до кожного відвідувача здійснюється індивідуальний підхід.


22.06.2011 17:21

ВИЖНИЧЧИНУ ВІДВІДАЛА ДЕЛЕГАЦІЯ РЕСПУБЛІКИ МОЛДОВА
Розвиток транскордонного співробітництва та участь у міжнародних проектах неможлива без надійних закордонних партнерів. Саме з метою налагодження дружніх відносин та тривалого співробітництва у туристичній сфері, Вижниччину відвідала делегація міста Унгени республіки Молдова. Голова Вижницької районної державної адміністрації Василь Ткачук та заступник голови районної ради Микола Гайдук під час зустрічі з молдовськими колегами наголосили, що районна влада зацікавлена у розвитку відносин між органами влади, громадськими організаціями, представниками культури та бізнесу. Така співпраця буде взаємовигідна при розвитку агропромислового комплексу, туризму, спільному написанні проектів та залучені інвестицій. Закордонні гості під час свого перебування на Буковині відвідали сільські садиби, що займаються прийомом туристів, познайомилися з історичною, культурною та мистецькою спадщиною нашого краю. На туристичному комплексі «Мигово» відбувся круглий стіл в ході якого обговорювалися актуальні питання розвитку сільського туризму. Даний візит відбувся в рамках реалізації міжнародного проекту «Створення передумов для формування національної та транскордонної мережі кластерів у сфері сільського туризму» за ініціативи громадської організації «Буквиця».


14.05.2010 15:13

Зустріч молодіжної україно-німецько-польської команди
В прес-центрі Вижницької райдержадміністрації відбулася зустріч молодіжної україно-німецько-польської команди зі шкільною та студентською молоддю, волонтерами та лідерами громадських організацій, молодими депутатами та держслужбовцями Вижниччини. Дана зустріч проходила в рамках міжнародного проекту-подорожі "Європа у валізі", який був заснований у партнерстві між Представництвом Фонду ім. Конрада Аденауера в Україні, Фондом Роберта Боша (Німеччина), Європейською Академією Берліна та Польською Фундацією Роберта Шумана. Ідея подорожі полягає в обговорення концепції Європи та конкретних кроків, які кожна молода людина може робити, аби змінювати життя своєї громади на краще – відповідно до європейських цінностей та стандартів, а також користуючись можливостями, зокрема, в галузі освіти і науки, що відкриті для України. До складу молодіжної команди "Буковина" проекту "Європа у валізі" входять випускники міжнародних програм з європейських студій, молоді лідери проєвропейських громадських організацій, журналісти з досвідом висвітлення конфліктів на Близькому Сході і на Кавказі, що цікавляться Україною та її європейським майбутнім (інформація про членів команди додається). Учасники проекту познайомилися з настроями буковинців, обговорили європейські програми з молодими лідерами, які прагнуть до змін в громадах. Молодь Вижниччини цікавилась питаннями організації дозвілля у їх європейський однолітків, можливістю навчання та подальшого працевлаштування у європейських країнах. Досягнута домовленість, що подібні зустрічі та розвиток співробітництва буде продовжуватися і надалі.


Tеми