Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Вижницький район

Новини району ( Туризм )

06.06.2012 17:38

На Вижниччині стартував районний туристичний зліт учнівської молоді
За сприяння та підтримки національного парку «Вижницький» в урочищі «Лужки» стартував районний туристичний зліт учнівської молоді зі спортивного туризму. З 7 навчальних закладів району з’їхалися учні та вчителі. На зліт прибуло 100 чоловік. Організатором заходу виступили відділ освіти райдержадміністрації Програмою зльоту передбачено проходження спортивної та конкурсної програм протягом 6-7 червня. До спортивної програми входять змагання «Кросс-похід» і конкурс «Турист». Конкурсна програма урізноманітнюється змаганнями «Візитка команди», конкурс бівуаків, конкурс фотографій і конкурс «Вікторина на туристсько-краєзнавчу тематику».


01.03.2011 16:52

Навчально-тренувальні збори
На Вижниччині відбулися навчально-тренувальні збори рятувальників гірських пошуково-рятувальних загонів Державної спеціалізованої аварійно-рятувальної служби пошуку і рятування туристів МНС України. Протягом трьох днів рятувальники підвищували свою професійну майстерність, відпрацьовували навики надання першої долікарської допомоги, практикувалися у транспортуванні умовно-потерпілих на гірськолижних трасах, проводили профілактичну роботу з відпочиваючими.


16.03.2010 11:33

ТУРИСТИЧНИЙ СЕЗОН НА ВИЖНИЧЧИНІ НЕ ЗАКІНЧУЄТЬСЯ НІКОЛИ!
ТУРИСТИЧНИЙ СЕЗОН НА ВИЖНИЧЧИНІ НЕ ЗАКІНЧУЄТЬСЯ НІКОЛИ! Вдале географічне розташування, унікальні природні багатства в поєднанні з самобутнім побутом та культурою місцевих жителів дозволили Вижницькому району стати одним з найпривабливіших куточків Буковини. Тому й приїздять сюди на відпочинок численні туристи. І коли б не приїхали туристи взимку чи влітку, насолодитися спокоєм чи в пошуках екстриму – вони завжди повертаються додому задоволеними. Чимала заслуга в цьому власників осель де зупиняються туристи.


01.09.2009 09:38

Відбулася науково-практична конференція
В рамках XVIII Міжнародного гуцульського фестивалю відбулася науково-практична конференція «Транскордонне співробітництво та інвестиції: бізнес-ідеї, їх проекти для реалізації на Гуцульщині».


16.08.2009 21:02

Навчальний семінар
У Вижницький райдержадміністрації відбувся черговий навчальний семінар для власників приватних садиб та осіб які бажають займатись сільським зеленим туризмом.


22.07.2009 09:24

Розпочато модульне навчання з організації сільського туризму на Вижниччині
Вижницькою районною державною адміністрацією спільно з головою Чернівецького екооб’єднання „Буквиця” Мариною Коняк, головою громадської організації „Вижницький молодіжний блок” Русланом Сенчуком та управлінням економіки було проведено навчальний семінар для власників приватних садиб та осіб які бажають займатись сільським зеленим туризмом. На навчальному семінарі розглядались питання: розвитку сільського туризму; його різновиди та форми; вітчизняний та міжнародний досвід; стан розвитку сільського зеленого туризму на Вижниччині. Було заслухано проблеми власників сільських садиб та обговорено шляхи їх вирішення. Захід проведено в рамках проекту „Створення передумов для впровадження кластерної моделі розвитку СЗТ на Буковині”, що фінансується Німецьким Товариством Технічного Співробітництва. Головною метою проекту є покращення соціально-економічного стану сільських громад через стабільний динамічний розвиток сільського зеленого туризму. Адже зелений туризм – явище багатогранне. Один з його аспектів, зважаючи на сучасний стан соціально економічного розвитку країни – соціальний. Тому сільський зелений туризм слід розглядати як один із засобів диверсифікації джерел доходів сільського населення, як компонент комплексного розвитку сільських територій та сільської інфраструктури, а також як один із чинників стратегії подолання бідності в сільській місцевості та вирішення проблем із зайнятістю селян. На семінарі були присутні представники органів державної влади та місцевого самоврядування, власники осель, приватні підприємці, представники туристичної рятувальної служби.


15.07.2009 15:48

Гаряча пора відпочинку
Приємною подією для дітей у таборах відпочинку, які знаходяться на теренах Вижниччини, стали красиві, змістовні відкриття табірних змін. Літо завжди асоціюється з відпочинком, сонцем, морем чи річкою, лісом чи горами. А для дітей – це найочікуваніша пора.


Tеми