Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Вижницький район

Новини району ( Діяльність органів виконавчої влади )

22.04.2014 17:18

Представлено новопризначеного голову Вижницької районної державної адміністрації Михайла Андрюка
Сьогодні, 22 квітня, на Вижниччині відбулося представлення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій, установ, служб району, головам місцевих рад, громадськості новопризначеного голови Вижницької районної державної адміністрації Михайла Андрюка.


28.08.2012 14:15

У Вижницькому районі засідала комісія з питань погашення заборгованості
Відбулося засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій, соціальних виплат та орендної плати за земельні і майнові паї під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації, за участю представників податкової служби, управління Пенсійного фонду, Держкомзему, районного відділу статистики, управління економіки райдержадміністрації, управління праці та соціального захисту населення, фінуправління, на якому розглянуто питання про погашення заборгованості платежів до Пенсійного фонду приватних підприємств та приватними підприємцями, що є платниками спрощеної системи оподаткування та мають заборгованість до Пенсійного фонду. Комісія прийняла рішення боржникам вжити заходів щодо виплати заборгованостей та подальшого недопущення. Обговорювалося питання про погашення заборгованості податкових платежів та стан проплати за електроенергію та природний газ всіма споживачами району, про стан розрахунків за земельні паї у Вижницькому районі та про можливість збільшення рівня заробітної плати у держспецлісгоспі АПК. Членам комісії доручено провести відповідний ряд робіт з вищеназваних питань.


28.08.2012 11:43

На комісії з питань захисту дітей кожне рішення приймається на підставі ретельно зібраних матеріалів
Під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації відбулося засідання комісії з питань захисту дітей за участю начальника служби у справах дітей, начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту, заступника головного лікаря центральної районної лікарні, начальника районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, завідувача юридичним сектором райдержадміністрації та інших керівників відповідних служб району. На порядок денний були винесені питання: щодо доцільності позбавлення батьківських прав, визначення часу і місць зустрічі з дітьми, про належне виконання батьківських обов’язків, встановлення опіки над неповнолітнім. Всього було розглянуто 8 заяв. Службою у справах дітей райдержадміністрації були надані всі необхідні, відповідно до чинного законодавства, документи для розгляду даних питань. Після детального вивчення документів членами комісії прийнято відповідні рішення. Кожне рішення комісії, приймалося на підставі ретельно зібраних службою у справах дітей матеріалів.


24.05.2012 17:48

Засідання комісії з вирішення питань про звільнення громадян
У Вижницькій районній державній адміністрації під головуванням заступника голови райдержадміністрації Івана Федорощака відбулося засідання комісії з вирішення питань про звільнення громадян, що мають рідних, які повинні забезпечити їм догляд і допомогу від плати за соціальне обслуговування. Комісією розглянуто питання про звільнення від сплати за обслуговування в Геріатричному будинку села Коритне 5 громадян вирішивши проводити оплату витрат на їх утримання в розмірі 75% від належної їм пенсій за обслуговування районним територіальним центром з обслуговування одиноких та людей похилого віку.


24.05.2012 11:24

На засіданні ТЕБ та НС обговорено низку важливих питань
Під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Рощибака відбулося чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на якій розглядалися питання: про невідкладні заходи щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах району у весняно-літній період 2012р., про стан здійснення протипаводкових заходів, про протипожежний стан об’єктів з постійним або тимчасовим перебуванням дітей та про заходи щодо запобігання випадків отруєння населення грибами. По кожному питанню доповіли керівники відповідних служб та організацій району, яким надано низку доручень. Акцентовано особливо увагу щодо здійснення протипаводкових заходів, оскільки до небажаних випадків призводять дитячі пустощі, нехтування правилами поведінки на воді. Вирішено до вже раніше розроблених заходів по попередженню таких випадків залучити депутатський корпус, вчителів, медичних працівників. Доручено головам місцевих рад перевірити наявність угод оренди водних об’єктів, які використовуються для відпочинку громадян в яких обов’язково передбачити відповідальність орендарів за дотримання законодавства України щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах району оскільки на території району офіційно відведених місця для відпочинку-купання немає. терміново провести широку інформаційно-роз’яснювальні роботу, комплекс занять та інструктажів з дітьми та молоддю з питань безпеки, правил поведінки на воді, методи надання першої медичної допомоги. Для уникнення надзвичайних ситуацій організувати розчистку русел малих водотоків, малих річок та ставків, забезпечити безаварійну експлуатацію відомчих водосховищ, захисних дамб, інших гідротехнічних споруд, керівникам закладів відпочинку та оздоровлення невідкладно скласти плани-графіки усунення протипожежних недоліків на підвідомчих об’єктах.


23.05.2012 09:15

На Вижниччині йде підготовка до Міжнародного Дня захисту дітей
У Вижницькій районній державній адміністрації відбулося засідання організаційного комітету з питань підготовки та проведення заходів до Міжнародного Дня захисту дітей за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, служб, організацій та підприємців району, які активно долучаються до цього свята. Протягом дня 1 червня на центральній площі міста Вижниця проходитимуть конкурси краєзнавців, правознавців, літературознавців, ерудит, учасників дитячої художньої самодіяльності, кращий малюнок на асфальті «Карпатські візерунки», спортивні змагання турнір з міні-футболу, набивання м’яча, турнір з шахів та змагання серед дошкільнят. Відбудеться виставка продаж дитячої художньої літератури, безкоштовний перегляд різноманітних мультфільмів у кінотеатрі ім. Т.Шевченка. Родзинкою свята - парад дітей із різнобарвними кульками, стрічками та вишиванками. Наголошено, що в цей день для дітей районний центр зайнятості презентує мобільний пересувний центр з сценою, плазмовим телевізором, апаратурою, мікрофоном біля якого діти зможуть поспівати в караоке, подивитися мультфільми та отримати виграшні канцелярські призи. На завершення Благодійний фонд «Подаруй дитині життя» організує концертну програму, а підприємці пригощатимуть дітей морозивом.


21.05.2012 17:37

На Вижниччині працює робоча група
З метою вивчення діяльності установ та закладів освіти, охорони здоров’я, культури і соціального захисту в районі стартувала новостворена Робоча група у складі керівників фінансового управління, відділу освіти, центральної районної лікарні, відділу культури, управління праці та соціального захисту населення, управління Державної казначейської служби України в Чернівецькій області, міжрайонної державної фінансової інспекції під головуванням заступника голови райдержадміністрації Тетяна Тирон, яка проводить перевірки функціонування мережі бюджетних установ району та покращення якості надання ними соціальних послуг населенню з 21 по 24 травня поточного року.


15.05.2012 17:02

Обговорено питання рейтингової оцінки району та виконання бюджету
У Вижницькому районі відбулася розширена нарад при голові районної державної адміністрації за участю голів міських, селищної, сільських рад, керівників районних служб, установ та організацій, структурних підрозділів райдержадміністрації на якій розглянуто питання рейтингового оцінювання соціально-економічного розвитку району за І квартал 2012 року та показники, які будуть враховуватися по підсумках роботи за І півріччя поточного року. Обговорено питання виконання місцевих бюджетів за І квартал поточного року, перспективи виконання дохідної частини бюджетів за І півріччя та залучення додаткових джерел надходжень з метою збільшення місцевих бюджетів. Голова райдержадміністрації Василь Ткачук акцентував увагу присутніх на нараді керівників щодо важливості питання рейтингової оцінки та дав низку доручень щодо максимального забезпечення надходжень коштів до бюджету, вжиття відповідних заходів економії коштів, стовідсоткової проплати за спожиті енергоносії, активізація роботи та співпраці з головами місцевих рад.


15.05.2012 14:39

Приватним підприємцям Вижниччини презентували Інвестиційний фонд «Буковина»
У Вижницькій районній державній адміністрації відбулося засідання Координаційної ради з питань розвитку підприємництва на якій заслуховувалося питання про участь суб’єктів підприємницької діяльності у програмі фінансової підтримки малого бізнесу першого недержавного інвестиційного фонду. Керівник Регіонального фонду підтримки підприємництва по Чернівецькій області, секретар інвестиційного фонду «Буковина» М.Бузинський та координатор проекту М.Шевчук презентували Інвестиційний фонд «Буковина» приватним підприємцям району. Ознайомили про діяльність фонду, засновником якого є група компаній Дмитра Фірташа, наголошуючи, що метою даного проекту являється розвиток малого та середнього бізнесу Чернівецької області, підтримка підприємців, що мають бажання створити та розвивати власний бізнес. Фінансування надається тільки для проектів, які будуть реалізуватися на території Чернівецької області, а також підприємств, зареєстрованих в області. Проінформовано зокрема про напрямки діяльності, надання пільгових кредитів, фінансування проектів на стадії «ідеї», розміри та період фінансування, реєстрацію юридичних осіб, стратегію інвестування тощо. На завершення представники фонду дали вичерпні відповіді на запитання місцевих підприємців.


12.04.2012 11:38

Виконання місцевих бюджетів Вижницького району за І-й квартал поточного року мають оптимістичну динаміку
На Вижниччині намітилися тенденції до покращення ситуації з виконанням місцевих бюджетів району та збільшенням надходжень. Про це було зазначено головою районної державної адміністрації Василем Ткачуком при підведенні підсумків виконання місцевих бюджетів району за І-й квартал поточного року. Так за показником виконання доходів загального фонду до плану на 2012 рік Вижницький район зайняв І-ше місце серед районів області та забезпечено найвищий ріст доходів до попереднього року - 41,8%. Таких показників роботи район досягнув вперше за 3 бюджетних роки, так як після 2008 року доходи місцевих бюджетів мали дуже малі темпи росту, внаслідок чого район постійно посідав останні місця.


05.04.2012 15:52

Представлено новопризначеного начальника відділу освіти райдержадміністарції
У Вижницькому районі відбулося офіційне представлення начальника відділу освіти Бучацької Надії Костянтинівни, яка до цього часу працювала директором Міліївської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Д.Загула. Нового керівника директорам загальноосвітніх навчальних закладів та дошкільних навчальних закладів району представив голова Вижницької райдержадміністрації Василь Ткачук вручивши подяку подякував попередньому очільнику галузі. Надав низку настанов новопризначеному керівництву, згадав і про оптимізацію закладів освіти. За його словами, жодна школа не скорочена і не закрита і так має бути. Подякував директорам за дітей, які стали призерами обласних, всеукраїнських олімпіад – 21 дитина. Звернувся до вчителів з проханням більше приділяти уваги вихованню дітей, спілкуватися та враховувати думку кожної дитини окремо. На завершення голова райдержадміністрації наголосив, що Вижницький район – це край де варто жити без корупції і хабарництва. Новий керівник районної освіти своєю чергою, зізналася що, приймаючи рішення, глибоко усвідомлює значимість галузі, яка їй дістається. Згадала і про наставників та вчителів, які зробили її освітянином. «Як освітянин при прийняті рішень буду брати до уваги в першу чергу інтереси дитини, вчителя», – запевнила Надія Костянтинівна.


05.04.2012 09:54

Обговорено низку питань по проведенню благоустрою в районі
Керівництвом Вижницької районної державної адміністрації за участю керівників служб, установ та організацій району, структурних підрозділів райдержадміністрації проведено засідання районного штабу з проведення місячника санітарної очистки та благоустрою населених пунктів Вижницького району. Обговорено низку питань, зокрема: про хід виконання заходів проведення місячника санітарної очистки та благоустрою населених пунктів Вижницького району та підготовки проведення Весняної толоки з благоустрою населених пунктів Вижницького району; стан заключення угод між міськими, селищною, сільськими радами та районним центром зайнятості на виконання робіт по благоустрою населених пунктів району; про хід виконання заходів приведення придорожніх смуг та зон відпочинку загального користування до вимог санітарних норм і правил; про проведення місячника санітарної очистки та благоустрою, весняної толоки в м. Вижниця. За результатами доповідей відповідних керівників організацій та служб району районний штаб вирішив активізувати роботу адмінкомісій місцевих рад щодо порушників Правил благоустрою, доручено відповідним службам спільно з представниками місцевих рад проводити рейди-перевірки стану благоустрою населених пунктів, першочергово виконувати роботи по приведенню у належний стан доріг та придорожніх смуг, що пролягають біля туристичних маршрутів, виконати побілку дерев на всіх дорогах загального користування поза межами населених пунктів та, спільно з місцевими радами, в межах населених пунктів, привести у належний санітарний стан автобусні станції, залізничні станції, зупиночні пункти та прилеглі до них території, організувати вивезення сміття з територій населених пунктів у відведені місця, збільшити кількість контейнерів для збирання сміття.


20.03.2012 16:45

Комісія соцдопомоги
При районному управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації за участю голови комісії, заступника голови райдержадміністрації Івана Федорощака відбулося засідання комісії по розгляду питань пов’язаних з наданням населенню всіх видів соціальних допомог, субсидій за єдиною заявою. Переди початком розгляду заяв начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Оксана Войтенко проінформувала, що прийом документів на призначення всіх видів соціальних допомог та субсидій здійснюються за єдиною заявою в приймальні громадян, яка розташована на першому поверсі, до якої забезпечено безперешкодний доступ громадян з обмеженими фізичними можливостями, тобто перед входом в будівлю збудовано пандус з поручнями. В приймальні громадян розміщені інформаційні стенди розташовані в доступному для самостійного ознайомлення та в добре освітленому місці, всі стенди сучасні, одного зразка та розміру, мають естетичний вигляд. На стендах знаходяться зразки заяв, декларацій, перелік необхідних документів на оформлення допомог, види допомог, процедура їх оформлення та інша, необхідна громадянам, інформація. Підкреслила, що Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям призначається і виплачується у грошовій формі малозабезпеченим сім’ям, які з поважних або незалежних від сім’ї причин мають середньомісячний сукупний дохід нижчий від прожиткового мінімуму для сім’ї. В 2012 році рівень забезпечення прожиткового мінімуму (гарантований мінімум) для призначення допомоги відповідно до Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям" у відсотковому співвідношенні до прожиткового мінімуму для основних соціальних і демографічних груп населення, розмір державної соціальної допомоги (в тому числі і максимальний), визначений відповідно до статті 5 Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям", збільшується у 2012 році на кожну дитину віком від 3 до 13 років та на кожну дитину віком від 13 до 18 років. Щодо надання субсидій на тверде паливо зауважило, що субсидія розраховується виходячи з кількості зареєстрованих у житловому приміщенні осіб, яким нараховується плата за житлово-комунальні послуги. Кількість осіб визначається на початок місяця, в якому надійшло звернення за призначенням субсидії. Комісія розглянула 54 заяви громадян щодо надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям. За результатами засідання було вирішено задовольнити 52 заяви, розглянуто та надано 23 субсидій на тверде паливо.


20.03.2012 10:40

Підписаний наказ про створення районного штабу з координації дій із проведення заходів та мінімізації можливих негативних наслідків надзвичайних ситуацій, пов’язаних із пожежною небезпекою на території Вижницького району
У Вижницькій районній державній адміністрації з метою запобігання виникненню пожеж, що створюють загрозу життю та здоров’ю людей відбулося засідання оперативного штабу з координації дій із проведення заходів та мінімізації можливих негативних наслідків надзвичайних ситуацій, пов’язаних із пожежною небезпекою на території Вижницького району. Начальником цивільного захисту району підписаний наказ про створення районного штабу з координації дій із проведення заходів та мінімізації можливих негативних наслідків надзвичайних ситуацій, пов’язаних із пожежною небезпекою на території району. Розроблений оперативний план ліквідації надзвичайних ситуацій та її наслідків, зосереджуючи в районі надзвичайні ситуації необхідні сили і технічні засоби та своєчасно введення в дію. Прийняті рішення щодо проведення аварійно-рятувальних робіт, захисту населення і територій від її наслідків, забезпечення життєдіяльності постраждалого населення. Начальником оперативного штабу та його заступниками, членами оперативного штабу з координації дій із проведення заходів та мінімізації можливих негативних наслідків надзвичайних ситуацій, пов’язаних із пожежною небезпекою на території Вижницького району вирішено: створити оперативні групи та розробити маршрути обстеження лісових господарств, населених пунктів району, місць масового відпочинку людей щодо контролю за станом пожежної безпеки, працівників райдержадміністрації закріпити за населеними пунктами по забезпеченню належної координації дій служб району та органів місцевого самоврядування із запобігання виникненню пожеж, мінімізації їх наслідків, виконання заходів пов’язаних із пожежною небезпекою, відповідним службам попередити власників земельних паїв про відповідальність за спалювання сухої трави, забезпечити готовність медичних закладів району щодо надання відповідної допомоги людям, потерпілим внаслідок пожеж. Голова Вижницької районної державної адміністрації Василь Ткачук наголосив на організації здійснення інформування населення про наслідки та прогнози розвитку надзвичайних ситуацій, хід її ліквідації та правила поведінки в зоні надзвичайних ситуацій.


19.03.2012 17:54

Обговорено першочергові підготовчі роботи до Всеукраїнського перепису населення
Керівництвом Вижницької районної державної адміністрації із головами міських, селищної, сільських рад обговорено проведення чергового Всеукраїнського перепису населення відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України, який відбудеться у 2012 році. У проведені другого Всеукраїнського перепису населення існує надзвичайно велика економічна і соціальна потреба, результати якого стануть надійною базою для інформаційного забезпечення прогнозування і управління соціально-економічним розвитком країни, включаючи планування та реалізацію бюджетного процесу, регулювання міграційних процесів. На сьогоднішній день в районі розпочато першочергові підготовчі роботи до проведення перепису населення до яких належать: уточнення переліків та меж районних поселень, упорядкування назв вулиць та провулків, перевірка стану адресного господарства та повноти обліку населення. Наголошено, що належний порядок в адресному господарстві є одним із важливих факторів, що зумовлює якість проведення наступних етапів підготовчих робіт. Житлове господарство, а відповідно і його адресація, зазнає постійних змін унаслідок реконструкції раніше забудованої території, знесення старих та будівництво нових будинків, проведення ремонтів та реконструкцій, перейменування вулиць. А для якісного проведення перепису важливо, щоб стан адресного господарства всього районного поселення відповідав діючим стандартам, тобто щоб були таблички з назвами на початку, в кінці і на перехрестях вулиць, на кожному будинку і квартирах були номерні знаки. Їх відсутність утруднить роботу не тільки переписного персоналу – обліковці не повинні витрачати зайві зусилля на пошуки необхідної вулиці і будинку, а й представників служб, яким доводиться відвідувати громадян вдома: лікарів, зв’язківців тощо. Начальник районного відділу статистики проінформувала, що на сьогоднішній день проводиться ретельне обстеження адресного господарства району і виявляються факти відсутності адресної атрибутики. Враховуючи надзвичайно великий обсяг робіт, керівництво райдержадміністрації звернулися до голів населених пунктів району, керівників комунальних служб, установ, організацій району впорядкувати нумерацію належних їм будинків і квартир. Оскільки саме їхня участь у приведенні адресного господарства до належного стану сприятиме успішному проведенню ІІ Всеукраїнського перепису населення 2012 року.


Tеми