Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Вижницький район

Новини району ( Діяльність органів місцевого самоврядування )

03.03.2016 12:33

Відбулися сходи громадян Мигівської територіальної громади
2 березня 2016 року відбулися сходи громадян в с. Велике та Мигове. Сільський голова Василь Мудрак проінформував присутніх про проведену роботу за 2015 рік. Зокрема, про благоустрій населених пунктів, ремонт доріг, заміну аварійних електроопор, надання субсидій. У цьому заході взяли участь голова районної ради Михайло Андрюк, керівники установ, служб і організацій району. Мешканці населених пунктів Мигівської сільської ради мали змогу висловити свої зауваження та пропозиції, дати оцінку роботи виконкому сільської ради за минулий рік.


25.02.2016 18:37

Відбулася п’ята сесія районної ради
25 лютого 2016 року відбулася п’ята сесія Вижницької районної ради VІІ скликання. Депутатами розглянуто ряд важливих питань необхідних для життєдіяльності району. Зокрема, по фінансових питаннях виступила начальник фінансового управління Л.Кириляк, яка проінформувала присутніх про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2015 рік та про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік. Також розглянуті та затверджені рішення «Про стан та перспективи розвитку позашкільної освіти», «Про звільнення від оплати за харчування дітей у загальноосвітніх навчальних закладах району у 2016 році»,, «Про затвердження програми розвитку цивільного захисту, забезпечення пожежної безпеки та запобігання і реагування на надзвичайні ситуації у Вижницькому районі на 2016-2019 роки», «Про затвердження Положення про порядок встановлення пам’ятних знаків і меморіальних дошок на об’єктах спільної власності територіальних громад Вижницького району”, «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок». В роботі сесії взяли участь перший заступник голови обласної ради І.Маковецька, Народний депутат України В.Амельченко, депутати обласної ради М.Чорней, А.Андрюк, М.Стринада та М.Волошенюк. Депутати районної ради та запрошені відгукнулися на заклик свого колеги О.Поповича та проявили милосердя, зібравши кошти на лікування для мешканки м.Вашківці онкохворої дівчини М.Борсук – 2100 гривень. Цього ж дня Вижниччину також відвідали з робочим візитом голова обласної ради І.Мунтян та Народний депутат України І.Рибак, які взяли участь у форумі народовладдя, який пройшов у смт. Верховина Івано-Франківської області. На форумі обговорювались питання перспектив розвитку громад гірських районів.


25.02.2016 18:36

Сходи громадян в селах Коритне та Бережонка
24 лютого 2016 року відбулися сходи громадян в с.Коритне та Бережонка. сільський голова В.Колотило проінформував присутніх про проведену роботу за 2015 рік. Зокрема, про благоустрій населеного пункту, ремонт доріг, заміну аварійних опор, надання субсидій про заключення контрактів з «Чернівцігаз». У цьому заході взяли участь голова районної ради М.Андрюк, корівники установ, служб і організацій району. Мешканці населених пунктів Коритненської сільської ради мали змогу висловити свої зауваження та пропозиції, дати оцінку роботи виконкому сільської ради.


24.02.2016 21:45

На засіданні постійної комісії районної ради
Сьогодні, 24 лютого 2016 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів і соціально-економічного розвитку. Головними питаннями, які розглядалися на засіданні були: - про стан фінансово-господарської діяльності підприємств районної комунальної власності за 9 місяців 2015 року та за 2015 рік. - про стан фінансування районних комплексних цільових програм за 2015 рік та перспективи їх фінансування у 2016 році. - про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2015 рік. - про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік. - про затвердження Програми розвитку цивільного захисту, забезпечення пожежної безпеки та запобігання і реагування на надзвичайні ситуації у Вижницькому районі на 2016-2019 роки. - про затвердження Порядку надання одноразової грошової допомоги за рахунок коштів районної комплексної програми соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і волонтерів, поранених учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих на 2015-2016 роки. - про порядок денний та регламент роботи п’ятої сесії Вижницької районної сесії VІІ скликання 25 лютого 2016 року. Комісією прийняті відповідні рекомендації з цих питань.


23.02.2016 17:06

Гості Вижниччини
Сьогодні, 23 лютого 2016 року відбулася зустріч голови районної ради Михайла Андрюка, першого заступника голови райдержадміністрації Іллі Романюка з головою Всеукраїнського товариства «Гуцульщина» Дмитром Стефлюком. Гість розповів про перспективи діяльності товариства, співпрацю з органами влади, зміни у Статуті, залучення молоді до збереження гуцульських традицій та про членство у товаристві. Він також дав оцінку діяльності Вижницького товариства очолюваного Василем Марчуком та вислухав пропозиції учасників зустрічі щодо вдосконалення статутної діяльності. Під час звітно-виборних зборів, які відбулися цього ж дня було обрано новий склад ради районного товариства «Гуцульщина». Головою обрано знову Василя Марчука, заступниками його Івана Дрончука та Наталію В’ятковську.


23.02.2016 17:05

Про роботу постійних комісій
Про роботу постійних комісій Сьогодні, 23 лютого 2016 року о 10 годині відбулися засідання постійних комісій районної ради з питань регламенту, власності, промисловості та з питань освіти. Комісіями прийнято ряд рекомендацій з питань: - про роботу КП «Вижницьке районне бюро технічної інвентаризації» Вижницької районної ради та виконання його статутних завдань за 2015 рік; - про внесення змін до Комплексної програми оновлення містобудівної документації Вижницького району на період 2012-2016 років, затвердженої рішенням десятої сесії районної ради VІ скликання №7-10/12 від 29 березня 2012 року; - про роботу служби у справах дітей Вижницької районної державної адміністрації; - про організацію харчування дітей у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах району. Постійні комісії розглянули порядок денний та регламент п’ятої сесії районної ради VІІ скликання, яка відбудеться 25 лютого 2016 року.


17.02.2016 17:40

Зустріч з репресованими
У Вашківецькому будинку культури відбулася зустріч репресованих і політв'язнів з населених пунктів Замостя, Банилів, Карапчів, Коритне, Слобода-Банилів та м.Вашківці. Захід провела голова товариства репресованих і політв'язнів району Ольга Анич, яка проінформувала присутніх про роботу, яка проводиться в районі. Перед присутніми виступили голова обласного товариства репресованих і політв'язнів Галина Бойко, голова районної ради Михайло Андрюк та голова районної ради ветеранів Іван Бойко.


17.02.2016 17:38

Надали грошову допомогу
Відбулося засідання комісії районної ради по вирішенню питань з надання грошової допомоги суб’єктам, які звертаються із відповідними заявами до голови та заступника голови районної ради. На порядок денний, було винесено питання про розгляд звернень громадян щодо надання матеріальної допомоги одиноким перестарілим громадянам, ветеранам, інвалідам війни та праці, іншим малозабезпеченим верствам населення. Інформував з даного питання керуючий справами районної ради, голова комісії Івоняк Г.С. В роботі комісії взяло участь 6 членів з 8-ми, серед яких був Єрема Р.І. – начальник територіального центру соціального обслуговування та Бойко М.І. – начальник Вижницького управління Пенсійного фонду, що дало підстави для проведення даної комісії. На комісії було розглянуто 23 звернення громадян за період січень-лютий 2016 року, з них 19 звернень до депутатів районної ради та 4 - до голови районної ради Андрюка М.І. Членами комісії було прийнято рішення надати матеріальну допомогу громадянам, що звертались, на загальну суму 13 800 грн.


15.02.2016 17:43

В населених пунктах району проходять сходи громадян
Сьогодні, 15 лютого 2016 року відбулися сходи громадян у селах Іспаський Майдан, Банилові та місті Вашківці. Сільські та міський голови проінформували присутніх про проведену роботу за 2015 рік, а також про проблеми та перспективи розвитку населених пунктів у 2016 році. У цих заходах взяли участь голова районної ради Михайло Андрюк, керуючий справами районної ради Георгій Івоняк та перший заступник голови райдержадміністрації Ілля Романюк. Мешканці населених пунктів мали змогу висловити свої зауваження та пропозиції, дати оцінку роботи виконкомів рад.


09.02.2016 17:56

Засідала комісія по відбору суб’єктів оціночної діяльності
Сьогодні, 9 лютого 2016 року відбулося засідання комісії районної ради по відбору суб’єктів оціночної діяльності, на якому розглядався звіт з незалежної оцінки нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міст району, нежитлового приміщення кабінету площею 14,60 м2 з метою надання його в оренду для реалізації медичних послуг ТзОВ «Букінтермед» з погодинним графіком роботи за адресою: м.Вижниця, вул. Й.Бурги, 5 (комплекс нежитлових приміщень КУ «Вижницька центральна районна лікарня»). Звіт виконано незалежним оцінювачем Ципух Валентиною Володимирівною, якій доручено провести оцінку вищевказаного приміщення за результатами попередньо проведеного конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльноті. За результатами розгляду комісією прийнято рішення н6аправити звіт з незалежної оцінки нерухомого майна на затвердження голові районної ради.


28.01.2016 17:11

У селищі Берегомет відбулося виїздне засідання постійної комісії районної ради
У селищі Берегомет відбулося виїздне засідання постійної комісії районної ради 28 січня 2016 року об 11 годині в приміщенні Берегометської селищної ради відбулося виїзне засідання постійної комісії районної ради з питань власності, агропромислового комплексу, земельних відносин, охорони довкілля та надзвичайних ситуацій по розгляду запиту депутата Вижницької районної ради Погребняка Руслана Миколайовича щодо зупинення забору гравійно-піщаної суміші Товариством з обмеженою відповідальністю «Роднічок-Буд» (директор Сеник М.І.) в селищі Берегомет Вижницького району. Голова профільної постійної комісії Никифоряк Ю.П. ознайомив присутніх із депутатським запитом, а також умовами договору на проведення руслорегулюючих робіт на р.Сірет біля смт.Берегомет Вижницького району Чернівецької області від 26.09.2012 року, укладеного Дністровсько-Прутським басейновим управлінням водних ресурсів та Товариством з обмеженою відповідальністю «Роднічок-Буд», дія якого закінчилася 31.12.2015 року. В роботі комісії прийняли участь заступник начальника Дністровсько-Прутського басейнового управління водних ресурсів Шишук В.О., головний державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища - начальник Державної екологічної інспекції у Чернівецькій області Робулець С.В., начальник відділу екологічного контролю земельних ресурсів, за поводженням з відходами та небезпечними хімічними речовинами – старший державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Державної екологічної інспекції у Чернівецькій області Латковський В.І., заступник голови Вижницької районної ради Вірста С.Д., Берегометський селищний голова Боднарюк С.М., Лукавецькій сільський голова Вишинський М.О., директор ТОВ «Роднічок-Буд» Сеник М.І., депутати Вижницької районної ради Погребняк Р.М., Мендришора В.С.,Стратій П.П., Тирон Т.І. Засідання відбувалося в присутності активістів громади селища Берегомет, думка яких була взята до відома членами комісії районної ради. За результатами розгляду комісією прийнято відповідні рекомендації, зокрема ініційовано проведення сходів громадян селища Берегомет із розглядом питання щодо припинення забору гравійно-піщаної суміші на території селища.


22.01.2016 16:32

На базі Мигівської сільської ради відбувся виїзний семінар-навчання
На базі Мигівської сільської ради відбувся виїзний семінар-навчання 21 січня 2016 року на базі Мигівської сільської ради відбувся виїзний семінар-навчання голів та секретарів виконкомів сільських, селищної та міських рад Вижницького району, яке проводив відділ Державної реєстрації актів цивільного стану Вижницького районного управління юстиції за участю голови районної ради М. Андрюка, заступника голови районної ради С. Вірсти та першого заступника голови районної державної адміністрації І. Романюка. Також на семінар були запрошені: начальник реєстраційної служби Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області Босий О.Д., начальник відділу ДРАЦС Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області Андрієць О.І., начальник Вижницького районного управління юстиції Василинчук П.С., начальник фінансового управління Вижницької РДА Кириляк Л.І. На порядок денний семінару було винесено питання щодо діяльності відділу ДРАЦС та роботи виконкомів місцевих рад. Розпочався семінар із вітального слова очільників району та обговорення інформації голови районної ради М.Андрюка про перспективи роботи органів місцевого самоврядування в 2016 році. Михайло Андрюк наголосив на проблемних питаннях діяльності органів місцевого самоврядування у теперішній час та запропонував методи їх вирішення на районному рівні. Також, із земельних питань перед учасниками семінару виступив в.о. начальника відділу Держгеокадастру Будз А.Ю. В ході роботи семінару, учасники ознайомилися з установами Мигівської сільської ради та зокрема із оновленим залом урочистих подій. За підсумками семінару, було прийнято звернення до священнослужителів Вижницького району щодо співпраці їх із органами державної реєстрації актів цивільного стану.


21.01.2016 12:24

Відбулося засідання комісії районної ради з питань управління об’єктами спільної власності
Сьогодні, 21 січня 2016 року, під головуванням заступника голови районної ради С. Вірсти відбулося засідання комісії районної ради з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селища, міст району. На порядок денний комісії було внесено питання про розгляд листів-клопотань: - Вижницької районної державної адміністрації стосовно заборгованості за оренду приміщень в м.Вижниця по вул. Українській, 88а; - виконавчого комітету Вижницької міської ради, щодо вивільнення приміщення в м.Вижниця по вул. Грушевського, 27, яке орендує комунальне підприємство «Профілактична дезінфекція» Вижницької районної ради; - Головного територіального управління юстиції в Чернівецькій області про внесення змін до договору оренди приміщень в м.Вижниця по вул.Січових Стрільців, 4в. З питань, що розглядалися, комісією прийнято ряд рішень.


21.01.2016 12:23

На комісії відібрано суб’єкта оціночної діяльності
Сьогодні, 21 січня 2016 року відбулося засідання комісії районної ради по відбору суб’єктів оціночної діяльності (голова комісії, заступник голови районної ради – Вірста С.Д.), на якому розглядалася заява претендента (суб’єкта оціночної діяльності), фізичної особи-підприємця, Ципух Валентини Володимирівни, на участь у конкурсі по відбору суб’єктів оціночної діяльності на проведення незалежної оцінки нежитлового приміщення, кабінету площею 14,60 м2, з метою надання його в оренду для реалізації медичних послуг з погодинним графіком роботи за адресою: м.Вижниця, вул. Й.Бурги, 5 (комплекс нежитлових приміщень КУ «Вижницька центральна районна лікарня»). Комісія вирішила доручити зазначеному претенденту провести незалежну оцінку нежитлового приміщення за вказаною адресою.


12.01.2016 16:00

На четвертій сесії районної ради
На четвертій сесії районної ради 12 січня 2016 року під головуванням голови районної ради Михайла Андрюка відбулося пленарне засідання четвертої сесії районної ради VІІ скликання. Депутати затвердили ряд програм, зокрема: - програму економічного і соціального розвитку Вижницького району на 2016 рік; - комплексну програму розвитку культури Вижницького району на 2016-2018 роки; - комплексну програму соціальної підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота» на 2016-2018 роки; - комплексну програму розвитку туристичної галузі Вижницького району на 2016–2020 роки; - комплексну Програму розвитку інформаційної та видавничої галузей Вижницького району на 2016-2017 роки; - комплексної програми оздоровлення та відпочинку дітей та розвитку молодіжної політики Вижницького району на 2016-2020 роки. Також районні обранці затвердили Порядок надання одноразових грошових допомог малозабезпеченим громадянам, які проживають у Вижницькому районі за рахунок районної комплексної програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота» на 2016-2018 роки та внесли зміни до районного бюджету на 2016 рік. Сесією районної ради затверджені рішення з питань культурного розвитку району, а саме: - про заснування щорічної районної премії імені Миколи Шутака в галузі журналістики, драматургії та театрального мистецтва; - про заснування щорічної районної премії імені Василя Михайлюка в галузі культури (композиторська та виконавська діяльність); - про заснування щорічної районної премії імені Валерія Васькова в галузі хореографічного мистецтва. Депутати районної ради розглянули питання про звільнення від оплати за харчування Жебчук Іванни Іванівни, як дитини учасника бойових дій. Також обговорено питання щодо направлено звернення до відповідних структур з питання ремонту дороги Т26-01, яка з’єдную обласний центр з трьома районами області та ремонт інших комунальних доріг, які належать територіальним громадам району. Депутати розглянути клопотання колективу ДП «Берегометське ЛМГ» з питання реалізації круглих лісоматеріалів та прийняли відповідне звернення. У роботі сесії взяли участь депутат Верховної Ради України І. Рибак та депутати Чернівецької обласної ради І. Шевчук та М.Стринада.


Tеми