Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Вижницький район

Новини

25.02.2016 18:37

Відбулася п’ята сесія районної ради |  Діяльність органів місцевого самоврядування

25 лютого 2016 року відбулася п’ята сесія Вижницької районної ради VІІ скликання. Депутатами розглянуто ряд важливих питань необхідних для життєдіяльності району. Зокрема, по фінансових питаннях виступила начальник фінансового управління Л.Кириляк, яка проінформувала присутніх про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2015 рік та про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік.

Також розглянуті та затверджені рішення «Про стан та перспективи розвитку позашкільної освіти», «Про звільнення від оплати за харчування дітей у загальноосвітніх навчальних закладах району у 2016 році»,, «Про затвердження програми розвитку  цивільного захисту, забезпечення пожежної безпеки та запобігання і реагування на надзвичайні ситуації у Вижницькому районі на 2016-2019 роки», «Про  затвердження Положення про порядок встановлення пам’ятних знаків і меморіальних дошок на об’єктах спільної власності територіальних громад Вижницького району”, «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок».

В роботі сесії взяли участь перший заступник голови обласної ради І.Маковецька, Народний депутат України В.Амельченко, депутати обласної ради М.Чорней, А.Андрюк, М.Стринада та М.Волошенюк. Депутати районної ради та запрошені відгукнулися на заклик свого колеги О.Поповича та проявили милосердя, зібравши кошти на лікування для мешканки м.Вашківці онкохворої дівчини М.Борсук – 2100 гривень.

 

Цього ж дня Вижниччину також відвідали з робочим візитом голова обласної ради І.Мунтян та Народний депутат України І.Рибак, які взяли участь у форумі народовладдя, який пройшов у смт. Верховина Івано-Франківської області. На форумі обговорювались питання перспектив розвитку громад гірських районів.

  • Автор:Вижницька районна рада

Tеми