Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Вижницький район

Новини

15.02.2016 17:42

Керівники району зустрілися з активом ветеранів-афганців |  Заходи

Сьогодні, 15 лютого, у залі засідань районної ради керівники району Михайло Андрюк та Ілля Романюк провели зустріч з воїнами-афганцями, аби дізнатися про найбільш болючі проблеми та за «круглим столом» знайти шляхи їх вирішення. На зустрічі були присутні керівники відповідних організацій та служб району.

Про соціальний супровід учасників бойових дій вела мову заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Інна Додяк. За її словами на обліку в управлінні перебуває 101 учасник бойових дій, які брали участь в бойових діях в Афганістані. Повідомила, що відповідно до чинного законодавства воїни-афганці користуються 75-відсотковою знижкою на житлово-комунальні послуги як учасники бойових дій та 100-відсотковою знижкою як інваліди війни. У минулому році виплачено компенсацію на тверде паливо та скраплений газ 33 воїнам-афганцям на суму 382019,94 грн. Також поінформувала про право учасників бойових дій на безкоштовне санаторно-курортне лікування, яким у 2015 році скористалося 5 воїнів-афганців.

Присутніх також цікавили питання безоплатного протезування, порядку грошового відшкодування на лікування, надання ліків за пільговими рецептами тощо. На ці питання відповідав головний лікар КУ «Вижницька ЦРЛ» Федір Митринюк.

В ході зустрічі начальник Вижницького управління газового господарства Олександр Рогатинович відповів на запитання, що стосуються надання якісних послуг з газопостачання жителям району та формування цінової політики на газ.

Про пенсійне забезпечення інформувала начальник відділу з питань призначення та перерахунку пенсій управління Пенсійного фонду у Вижницькому районі Василина Нестерюк.

Підсумовуючи результати зустрічі, Ілля Романюк зауважив: «Нині є чимало проблемних питань, з якими доводиться стикатися воїнам-афганцям у повсякденному житті. Але незважаючи на труднощі, ви виявляєте мужність, організованість та поміркованість. В свою чергу, районна влада намагається докладати всіх зусиль задля вирішення проблемних питань воїнів та ветеранів. Ми й надалі робитиме все для того, аби учасники бойових дій на території інших держав відчували турботу і вдячність від влади Вижниччини». Також закликав всіх до конструктивної співпраці у вирішенні питань соціального захисту ветеранів війни, родин загиблих воїнів тощо. 

  • Автор:Вижницька РДА

Tеми