Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Вижницький район

Новини

12.01.2016 16:00

На четвертій сесії районної ради |  Діяльність органів місцевого самоврядування

12 січня 2016 року під головуванням голови районної ради Михайла Андрюка відбулося пленарне засідання четвертої сесії районної ради VІІ скликання.

Депутати затвердили ряд програм, зокрема:

- програму економічного і соціального розвитку Вижницького району на 2016 рік;

- комплексну програму розвитку культури Вижницького району на 2016-2018 роки;

- комплексну програму соціальної підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота» на 2016-2018 роки;

- комплексну програму розвитку туристичної галузі Вижницького району на 2016–2020 роки;

- комплексну Програму розвитку інформаційної та видавничої галузей Вижницького району на 2016-2017 роки;

- комплексної програми оздоровлення та відпочинку дітей та розвитку молодіжної політики Вижницького району на 2016-2020 роки.

Також районні обранці затвердили Порядок надання одноразових грошових допомог малозабезпеченим громадянам, які проживають у Вижницькому районі за рахунок районної комплексної програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота» на 2016-2018 роки та внесли зміни до районного бюджету на 2016 рік.

Сесією районної ради затверджені рішення з питань культурного розвитку району, а саме:

- про заснування щорічної районної премії імені Миколи Шутака в галузі журналістики, драматургії та театрального мистецтва;

- про заснування щорічної  районної премії імені Василя Михайлюка в галузі культури (композиторська та виконавська діяльність);

- про заснування щорічної районної премії імені Валерія Васькова в галузі хореографічного мистецтва.

Депутати районної ради розглянули питання про звільнення від оплати за харчування Жебчук Іванни Іванівни, як дитини учасника бойових дій.

Також обговорено питання щодо направлено звернення до відповідних структур з питання ремонту дороги Т26-01, яка з’єдную обласний центр з трьома районами області та ремонт інших комунальних доріг, які належать територіальним громадам району.

Депутати розглянути клопотання колективу ДП «Берегометське ЛМГ» з питання реалізації круглих лісоматеріалів та прийняли відповідне звернення.

У роботі сесії взяли участь депутат Верховної Ради України І. Рибак та депутати Чернівецької обласної ради І. Шевчук та М.Стринада.

Фотосесія

  • Автор:Вижницька районна рада

Tеми