Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Вижницький район

Новини

26.01.2015 17:13

На Вижниччині працює місія ОБСЄ |  Міжнародне співробітництво

Сьогодні, 26 січня, голова районної ради Олександр Гриндей зустрівся з спостерігачами Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ в Україні Славоміром Бердаком та Володимиром Крапівіном.

 

Основним питанням, яке обговорювалося під час зустрічі було суспільно-політична ситуація в районі в умовах проведення четвертої черги мобілізації.

 

Під час розмови Олександр Гриндей ознайомив присутніх з суспільно-політичною ситуацією в районі та запевнив, що районна влада робить все для того, аби забезпечити стабільну ситуацію на Вижниччині. За його словами станом на сьогодні у населених пунктах району вже розпочато вручення повісток на проходження медкомісії та уточнення особистих даних. З метою ознайомлення населення з особливостями та порядком проведення четвертої черги часткової мобілізації в районі налагоджено інформаційно-роз’яснювальну роботу через засоби масової інформації. Також проведено чимало нарад за участю очільників місцевих громад, правоохоронних органів щодо роз’яснення мобілізаційних процесів. Відтак, робота у цьому напрямку триває.

 

Водночас спостерігачів цікавило питання щодо стану економічного розвитку, виплат заробітної плати, пенсій тощо. За словами голови районної ради наразі заборгованостей з виплати за захищеними статтями немає.

 

Насамкінець, керівник районної влади подякував представникам ОБСЄ за конструктивну розмову та співпрацю.

  • Автор:Вижницька районна рада
  • Джерело: Сайт району

Tеми