Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Вижницький район

Новини

22.09.2014 16:31

Працівників лісової галузі Вижниччини привітали з професійним святом |  Святкові заходи

Щороку у третю неділю вересня своє професійне свято відзначають люди, чия професія пов’язана зі збереженням та відтворенням лісу. З нагоди Дня працівників лісу, 19 вересня, у Берегометському селищному будинку народної творчості та дозвілля відбулися урочисті збори, за участі очільників крайової та районної влади, працівників лісової галузі району.

Захід розпочався хвилиною мовчання та спільною молитвою за загиблим в зоні АТО односельчанином Павлом Лейбою.

Зі словами вітання до працівників лісової галузі звернувся перший заступник голови обласної державної адміністрації Іван Рибак та вручив подяки і грамоти від імені облдержадміністрації.

Вітаючи лісівників з професійним святом голова районної державної адміністрації Михайло Андрюк зауважив, що для Вижниччини цей день є особливим, адже 60% території району покриті лісами. Відтак, одна з найбільших галузей району забезпечує робочими місцями біля тисячі осіб. Побажав всім миру, міцного здоров’я та плідної роботи на благо району. Відтак, Михайло Андрюк та Олександр Гриндей вручили кращим працівникам лісової галузі району спільні грамоти райдержадміністрації та районної ради.

Виступаючи перед присутніми, начальник Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Ковальський зауважив, що працівники лісової галузі завжди беруть активну участь в питаннях, що стосуються надання допомоги. Відтак, сьогодні, коли на сході держави тривають бойові дії, працівники лісової галузі Буковини надали допомогу військовим, які перебувають в зоні АТО на суму 1 млн. грн. Наразі, перед лісовими господарствами краю стоїть завдання реабілітації вояків.

Найбільш радісним та хвилюючим моментом заходу став візит братів близнюків Костянтина та Дмитра Фочуків, чиї батьки працюють в лісовій сфері району. Цього дня хлопці повернулися з зони антитерористичної операції, де перебували чотири місяці.

В рамках заходу перед присутніми виступив вокальний ансамбль «Менестрель» Богословського відділення ЧНУ ім. Ю.Федьковича та відбулася виставка робіт майстрині, учасниці об’єднання «Золоті руки» Василини Малиш.

  • Автор:ДПІ у Вижницькому районі
  • Джерело: Сайт району

Tеми