Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Вижницький район

Новини

28.08.2014 19:47

У селі Слобода Банилів відбулося урочисте відкриття пам’ятної каплиці односельчан, які загинули у роки війни |  Громадське життя

Сьогодні, 28 серпня, на свято Успення Пресвятої Богородиці у селі Слобода Банилів відбулося урочисте відкриття пам’ятної каплиці односельчанам, ветеранам Великої Вітчизняної війни, які загинули за свободу та незалежність України.

На захід завітали представники районної влади, депутати районної ради, громадськість.

Розпочинаючи захід присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять всіх, хто загинув за свободу та незалежність нашої Батьківщини. Також поіменно згадали всіх жителів села, які загинули у роки Великої Вітчизняної війни.

Відтак, настоятель Свято-Дмитрівської церкви отець Степан освятив каплицю та відправив поминальну панахиду.

Перед присутніми виступили представники районної влади, місцевої ради, депутати, а також вихованці Слобода-Банилівської школи.

 

Довідково. З ініціативою побудувати пам’ятну каплицю односельчанам, ветеранам ВВВ, які загинули за свободу і незалежність України виступив виконком Слобода-Банилівської сільської ради. Відтак, ініціативу підтримав приватний підприємець Тертерян Левон Аршамович, який повністю профінансував будівництво каплиці.

  • Автор:Вижницька РДА
  • Джерело: сайт району

Tеми