Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Вижницький район

Новини

28.08.2014 19:46

На щорічній серпневій конференції працівників освіти представлено нового керівника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації |  Освіта

Про підсумки розвитку освіти Вижниччини у минулому році та завдання на новий навчальний рік йшлося сьогодні під час традиційної серпневої конференції працівників освіти, за участю голови районної державної адміністрації Михайла Андрюка, голови районної ради Олександра Гриндея, заступника голови райдержадміністрації Клавдії Назаренко, голови районної організації профспілки працівників освіти і науки Ярослава Борсука.

На початку пленарного засідання присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять всіх, хто загинув під час подій на Майдані та в ході антитерористичної операції на сході держави.

Відтак, відбулося представлення освітянам району нового очільника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Михайла Андрича. Керівник району зачитав відповідне розпорядження та побажав посадовцю плідної і якісної роботи на благо освіти району.

Про підсумки розвитку освіти Вижницького району у 2013/2014 роках доповідав начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Михайло Андрич. Також окреслив пріоритети розвитку освіти на 2014/2015 навчальний рік зокрема, надання якісних освітніх послуг, розширення мережі дошкільних навчальних закладів, зміцнення навчально-матеріальної бази освітніх закладів, покращення військово-патріотичного виховання школярів.

Відзначив високі здобутки учнів району за результатами участі в олімпіадах різних рівнів. Так, у 2013/2014 навчальному році Вижницький район посів ІІІ місце в обласному рейтингу за підсумками участі учнівських команд у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, де виборов 35 призових місць та 2 призові місця на четвертому рівні. Також наш район посів третє загальнокомандне місце в обласній рейтинговій таблиці у конкурсі захисту науково-дослідницьких робіт БМАН.

Виступаючи перед присутніми керівник району Михайло Андрюк зауважив, що належне функціонування закладів освіти району залишається пріоритетним у роботі як районної влади так і органів місцевого самоврядування.

«Цього року завдяки субвенції виділених місцевими радами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації здійснено капітальний ремонт ряду закладів освіти, придбано необхідні матеріали для ремонту внутрішніх вбиралень, замінено вікна, двері» - сказав він .

Також звернув увагу на забезпечення роботи навчальних закладів в осінньо-зимовий період, зупинившись на необхідності зниження рівня споживання природного газу, переходу на альтернативні види палива тощо.

На завершення подякував педагогам за плідну працю, побажав міцного здоров’я, радості і натхнення, творчої наснаги та впевненості у власних силах.

В рамках роботи конференції з пропозиціями виступили педагоги навчальних закладів району.

Відтак, за результатами роботи серпневої конференції прийнято ряд рекомендацій.

  • Автор:Вижницька РДА
  • Джерело: сайт району

Tеми