Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Вижницький район

Новини

07.08.2014 20:48

На Вижниччині активісти розмальовують міст у синьо-жовті кольори |  Громадянське суспільство

З метою підняття патріотичного духу країною поширюється мода розфарбовувати в національні кольори міські споруди. Ця акція докотилася і до Вижниччини, дуже символічно, що у барви українського прапора місцеві активісти вирішили пофарбувати саме міст у Вижниці, що об’єднує дві області Чернівецьку та Івано-Франківську. 

Десятки молодих людей впродовж дня завзято фарбують поручні. Відтак планується забарвити у кольори національного прапору весь міст.

Пофарбувати міст в синьо-жовті кольори вирішили молоді люди Вижниці, які з цією ініціативою звернулися до міської ради. Відбулося засідання оргкомітету, на якому було обговорено порядок виконання робіт, забезпечення фарбами та іншими матеріалами, а також дотримання правил техніки безпеки. Відтак, одразу зголосилися допомогти матеріалами приватні підприємці зокрема, Михайло Чорней та Володимир Валявський. Наразі триває збір коштів для придбання матеріалів з метою пофарбувати в синьо-жовті кольори весь міст. Кожен бажаючий може зробити свій невеличкий внесок для підтримки такого задуму, для цього учасники заходу біля мосту розмістили скриньку для збору коштів.
  • Автор:Вижницька РДА
  • Джерело: сайт району

Tеми