Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Вижницький район

Новини

07.08.2013 12:13

Призначено керівництво Державної податкової інспекції у Вижницькому районі |  Кадрова політика

Урочисту подію з нагоди представлення керівного складу Державної податкової інспекції у Вижницькому районі, яка відбулася 05 серпня цього року, відкрив перший заступник Головного управління Міндоходів у Чернівецькій області Михайло Дмитрович Пердейчук. Зазначив, що „нинішній рік – це рік значних перетворень. Стрімка та в той же час високоефективна реформа по об’єднанню податкової та митної служб в єдину структуру – Міністерство доходів і зборів України, стала знаковою реформою для нашої держави”. За словами першого заступника ГУ Міндоходів у області „пріоритети діяльності всіх підрозділів Міністерства залишаються незмінними, це: орієнтація на покращення сервісного обслуговування за рахунок мінімізації документообігу та спрощення процедур реєстрації; запровадження електронних технологій, які дозволяють надавати адміністративні послуги дистанційно; зменшення фіскального тиску шляхом скорочення перевірок”.

Для всіх присутніх оголошено накази Міністра доходів і зборів України Олександра Клименка про призначення начальником ДПІ у Вижницькому районі Андрія Васильовича Угрина,  першим заступником начальника ДПІ – Валерія Васильовича Додяка, заступником начальника ДПІ – Дмитра Івановича Холівана, які, в свою чергу, подякували керівництву Міністерства та регіону за вагомий кредит довіри.

Вітальні слова завершились побажанням колективу інспекції успішного виконання поставлених завдань, плідної співпраці з усіма гілками влади, місцевого самоврядування та правоохоронними органами Вижниччини.

Нарада завершилась виступами та привітаннями запрошених почесних гостей району та, відповідно, букетами квітів.  

  • Автор:ДПІ у Вижницькому районі
  • Джерело: Сайт району

Tеми