Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Вижницький район

Новини

26.02.2013 19:10

Відбувся районний етап конкурсу "Молодь обирає здоров'я" |  Освіта

З метою пропаганди здорового способу життя запобігання негативним проявам серед дітей і молоді, виявлення та підтримки талановитих дітей та підлітків у Вижницькому районі впродовж минулого тижня тривали зональні змагання, участь в яких взяла 21 команда загальноосвітніх закладів району. Сьогодні, на базі Вижницького будинку юнацької та дитячої творчості відбувся І етап (районного) Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я», в якому взяли участь 11 команд.

Тематика виступів спрямовувалася на популяризацію, пропаганду та роз’яснення серед молоді переваг здорового способу життя, формування безпечної поведінки, збереження власного здоров’я та здоров’я навколишніх, відображення духовних цінностей народу в поєднанні з сучасними молодіжними напрямками.

Команди демонстрували в образній формі наслідки паління, вживання наркотичних речовин, неправильного харчування, порушення фізичного режиму тощо. У своїх виступах учасники на сцені поєднували різні жанри, стилі і напрямки мистецтва, демонстрували досягнення молоді у формуванні здорового способу життя. Порушені проблеми відображалися у трагічній, гумористичній, образній, художньо-спортивній формах. Сценарії виступів були оригінальними, авторськими, відображали власний досвід у сфері формування здорового способу життя.

Перше місце та право представляти район на обласному етапі конкурсу, що відбудеться 27 березня 2013 року виборола команда НВК «Берегометська гімназія». Членами журі було відзначено також виступи таких команд як: «Промінчики» Долішньошепітської ЗОШ, «Ангели життя» НВК «Вашківецька гімназія», «Вимітайлики» Замостянської ЗОШ та «Веселі смайлики» Вижницкьої ЗОШ.

  • Автор:Вижницька РДА
  • Джерело: Сайт району

Tеми