Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Вижницький район

Новини

22.02.2012 16:05

Зональні змагання  |  Здоров'я та спорт

З метою пропаганди здорового способу життя запобігання негативним проявам серед дітей і молоді, виявлення та підтримки талановитих дітей та підлітків відбулися зональні змагання, участь в яких взяли 16 команд із загальноосвітніх закладів району. Тематика виступів команд спрямовувалася на популяризацію, пропаганду та роз’яснення серед молоді переваг здорового способу життя, формування безпечної поведінки, збереження власного здоров’я та здоров’я навколишніх, відображення духовних цінностей народу в поєднанні з сучасними молодіжними напрямками.

Команди демонстрували в образній формі наслідки паління, вживання наркотичних речовин, неправильного харчування, порушення фізичного режиму тощо. У своїх виступах учасники на сцені поєднували різні жанри, стилі і напрямки мистецтва, демонстрували досягнення молоді у формуванні здорового способу життя. Порушені проблеми відображалися у трагічній, гумористичній, образній, художньо-спортивній формах. Сценарії виступів були оригінальними, авторськими, відображали власний досвід у сфері формування здорового способу життя.

До фіналу фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я», який відбудеться 24 лютого в м. Вижниця,  відібрано 6 команд, які змагатимуться за право представляти Вижницький район на обласному фестивалі-конкурсі, який відбудеться в  березні м. Чернівці.

  • Автор:Вижницька РДА
  • Джерело: Сайт району

Tеми