Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Вижницький район

Новини

11.11.2011 09:14

Проведено інвентаризація і визнано роботу по підготовці та проведенні інвентаризації однією з кращих в області |  Різне

Вчора на базі Вижницької райдержадміністрації в присутності голови райдержадміністрації Василя Ткачука під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації – голова районної інвентаризаційної комісії з проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільної оборони (цивільного захисту) Вижницького району Микола Рощибака проведено розширене засідання районної інвентаризаційної комісії з проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільної оборони (цивільного захисту) Вижницького району.

В засіданні комісії взяли участь начальник відділу інженерного захисту та захисних споруд управління організації та планування заходів цивільного захисту Департаменту цивільного захисту МНС України Ніна Булига, начальник відділу управління з питань надзвичайних ситуацій облдержадміністрації Олександр Радчук, представник головного управління МНС в Чернівецькій області Андрій Юрійчук, члени районної інвентаризаційної комісії з проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільної оборони  (цивільного захисту) Вижницького району, голів міських та селищної рад - голови  інвентаризаційних комісій.

    На комісію виносилося питання "Про організацію та проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільної оборони (цивільного захисту) Вижницького району" доповів начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації Микола Додяк. Відділом проводиться робота щодо організації заходів з проведення технічної інвентаризації. В районі видано відповідні розпорядчі документи щодо проведення технічної інвентаризації захисних споруд. Станом на 09 листопада 2011 року технічну інвентаризацію захисних споруд державної, комунальної та приватної та державної форми власності робота в населених пунктах  проводиться дуже повільно. Так, за звітною інформацією, яку надано до відділу  з питань надзвичайних ситуацій у населених пунктах району укладено угоди з установами бюро технічної інвентаризації на виготовлення технічної документації  захисних споруд.

Районним відділом УМНС в Чернівецькій області укладено угоди та проінвентаризовано - захисні споруди. Всього по району проінвентаризовано 55% захисних споруд.

Орієнтовна сума коштів, необхідних для проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільної оборони державної, комунальної та приватної форми власності складає – 190,7 тис. грн.

Сума коштів, виділених на заходи щодо проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільної оборони державної, комунальної та приватної форми власності – 0,42 тис. грн.,

У кращий бік відмічається організація роботи з проведення технічної інвентаризації захисних споруд Районним відділом МНС в Чернівецькій області.

У ході роботи  начальником відділу інженерного захисту та захисних споруд Департаменту цивільного захисту МНС України Ніною Володимирівною вивчались документи стосовно: планування та організації заходів, пов’язаних з проведенням технічної інвентаризації захисних споруд, що відносяться додержавної, комунальної та приватної власності, передбачення під час формування показників місцевих бюджетів на 2012-2013 роки  коштів для проведення технічної інвентаризації захисних споруд як об’єктів нерухомого майна, що перебувають у комунальній власності, та забезпечення її належного фінансування, узагальнення поточних результатів технічної інвентаризації захисних споруд з наданням підтверджуючих документів, оформлених в установленому порядку.

Комісією заслуховувалися доповіді голів міських та селищних комісій щодо ходу проведення технічної інвентаризації ЗС ЦЗ (ЦО)".

В результаті проведено інвентаризація і визнано роботу по підготовці і проведення інвентаризації однією з кращих в області.

  • Автор:Вижницька РДА
  • Джерело: Сайт району

Tеми