Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Вижницький район

Новини

31.08.2011 14:36

Вижниччина запрошує на свято спорту |  Здоров'я та спорт

У всіх районах Чернівецької області відбулися районні літні сільські спортивні ігри.  Попереду – обласні фінальні ігри, які відбудуться 3-4 вересня у місті Вижниця. Ці змагання традиційно організовуються фізкультурно-спортивним товариством «Колос» АПК України за підтримки обласної державної адміністрації.

Кращі спортсмени з усіх райцентрів та сільської місцевості Буковини поміряються силами на футбольних та волейбольних майданчиках, проведуть змагання серед спортивних сімей, настільного тенісу, шашок, легкої атлетики, армреслінгу та перетягуванні линви. Урочисте відкриття змагань у неділю 4 вересня в 11.00 годині на Вижницькому районному стадіоні «Черемош».

Вижницька районна влада вважає великою честю та відповідальністю право приймати фінальні ігри. Під керівництвом голови районної державної адміністрації Василя Ткачука та заступника голови районної ради Миколи Гайдука відбулося засідання оргкомітету з проведення змагань, на якому обговорено важливі питання благоустрою спортивних майданчиків, організації відкриття та проведення змагань, організації цікавого відпочинку для гостей та учасників фінальних ігор.

Влада Вижниччини надає великої уваги розвитку спорту у сільській місцевості. В кожному селі працюють інструктори з фізичного виховання, діють дві дитячо-юнацькі спортивні школи, два міські центри «Спорт для всіх», проводяться різноманітні змагання, кубки та змагання.

Запрошуємо всіх на спортивне свято.

Tеми