Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

Благоустрій територій

09.06.2021 17:17

Тривають ремонтні роботи в ОКНП «Чернівецька обласна психіатрична лікарня»
Тривають ремонтні роботи в ОКНП «Чернівецька обласна психіатрична лікарня» Вжитими управлінськими заходами директорки підприємства Анжели Левицької та за сприяння голови обласної ради Олексія Бойка вдалося долучити кошти на облаштування сучасних санвузлів та господарського приміщення 13 корпусу лікарні. Ремонтні роботи здійснюють з метою підвищення комфорту та відповідності нормам доступності для маломобільних груп пацієнтів. Чернівецька обласна рада не залишається осторонь проблем обласних закладів охорони здоров’я.


05.06.2021 16:20

Завершились роботи з ремонту фасаду будівлі комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний центр громадського здоров’я Чернівецької обласної ради»
Завершились роботи з ремонту фасаду будівлі комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний центр громадського здоров’я Чернівецької обласної ради» Завершились роботи з ремонту фасаду будівлі комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний центр громадського здоров’я Чернівецької обласної ради», що по вулиці Вірменській, 14. Оновлення загального вигляду фасаду будинку та реставрація деяких декоративних елементів. Відтак дотримані усі норми, які закладені в проєкті та паспорті фасаду. Нагадаємо, що до складу установи входять Чернівецький обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики, інженерно-технічного та фармацевтичного супроводу діяльності закладів охорони здоров’я області, Обласний центр здоров’я та Обласна науково-медична бібліотека.


31.05.2021 14:03

Капітальний ремонт балкону Чернівецької загальноосвітньої спеціальної школи-інтернату №2
Капітальний ремонт балкону Чернівецької загальноосвітньої спеціальної школи-інтернату №2 Триває покращення благоустрою комунальних закладів області. За підсумками візиту голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка до Чернівецької загальноосвітньої спеціальної школи-інтернату №2, капітально відремонтовано балкон, який знаходився в аварійному стані і становив небезпеку для перехожих.


28.04.2021 13:24

Роботи з благоустрою та озеленення територій продовжуються
Роботи з благоустрою та озеленення територій продовжуються Роботи з благоустрою та озеленення територій продовжуються. Перехрестя поряд із обласною психіатричною лікарнею роками перебувало в занедбаному стані. І чиновникам було до нього байдуже. Адже формально територія не належить до комунальних медичних закладів. Проте зовсім трохи бажання, зусиль та небайдужості - і простір навколо зазнає кардинальних змін. Закликаємо не боятися брати ініціативу та змінювати простір навколо себе! Адже результат завжди вартий зусиль. Зауважимо, всі роботи проведені за позабюджетні кошти.


26.04.2021 14:23

Роботи з благоустрою районів тривають. Щиро вдячні депутатам за свідому активну позицію та любов до Буковини!
Роботи з благоустрою районів тривають. Щиро вдячні депутатам за свідому активну позицію та любов до Буковини! Депутати Чернівецької обласної ради від різних фракцій упродовж квітня активно беруть участь у заходах із благоустрою та озеленення на теренах краю. Ігор Малишевський, Лілія Бортич, Дмитро Домбровський, Василь Гончар, Віталій Ткачук, Олег Чорний, Олександр Болтунов, Борис Колісник, Микола Катеринчук, Марія Тимінська, Анатолій Іліщук, Василь Гончар, Ілля Косован та інші депутати разом із помічниками власноруч прибирають території, здійснюють генеральне очищення й озеленення комунальних установ, шкіл, лікарень, узбіч, придорожньої смуги тощо. Так, понад 2000 саджанців висадили на території Заставнівського району, в Оршівському дитячому будинку заклали новий фруктовий сад, щодня розчищають узбіччя всіх районів області. Всі заходи розпочали за дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка, який власним прикладом довів, що реальні дії кращі за будь-яке красномовство. Нагадаємо, у свій день народження Олексій Бойко відвідав ОКНП «Буковинський клінічний онкологічний центр», де спільно з депутатами обласної ради заклали сквер майбутнього, висадивши близько 200 дерев та кущів.


16.04.2021 21:15

Олексій Бойко відвідав ОКНП «Буковинський клінічний онкологічний центр»
Олексій Бойко відвідав ОКНП «Буковинський клінічний онкологічний центр» На території комунальної установи проходили заходи з озеленення паркової зони. Напередодні там провели санітарну чистку: зрізали сухостої та старі аварійні дерева. У рамках місячника благоустрою та прибирання території висадили близько 200 дерев та кущів. Також до акції долучилися працівники онкологічного центру та депутати Чернівецької обласної ради: Ігор Малишевський, Лілія Бортич, Дмитро Домбровський, Василь Гончар, Віталій Ткачук, Олег Чорний.


14.04.2021 16:46

Продовжується активна робота з озеленення територій комунальних установ та підприємств області
Продовжується активна робота з озеленення територій комунальних установ та підприємств області Так, на виконання доручення голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка на території Петричанського психоневрологічного будинку - інтернату висаджено 70 дерев грецького горіха та 25 кущів троянд. На території комунального закладу Хотинської спеціальної школи №1 було висаджено 50 саджанців самшиту та 60 саджанців юкки садової. Провели роботи щодо озеленення на території Новоселицького медичного фахового коледжу; Хотинського психоневрологічного будинку-інтернату; Чернівецького центру екстреної медичної допомоги.


13.04.2021 10:38

Озеленення територій комунальних установ та підприємств області триває
Озеленення територій комунальних установ та підприємств області триває
Згідно з дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка тривають роботи з благоустрою та озеленення територій комунальних установ та підприємств області. Заходи щодо озеленення продовжуються на території «Чернівецького геріатричного пансіонату». Також відповідні роботи були проведені в обласній комунальній установі «Соціальний центр матері та дитини». За сприяння Чернівецької обласної ради, Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства працівниками Базисного розсадника села Оршівці було безкоштовно надано 15 дерев та кущів, а саме : 5 кленів, 3 ялини, 3 гібіскуси, 2 спіреї та 2 гортензії. На території КОПНЗ «Буковинська Мала академія наук учнівської молоді» було висаджено саджанці ялинок, беріз та кленів.


12.04.2021 15:15

Озеленення продовжується!
Озеленення продовжується! Озеленення територій комунальних установ та підприємств області триває! Учні Карапчівської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернат провели екологічну акцію з озеленення.


09.04.2021 13:52

Озеленення території ОКНП «Чернівецька обласна клінічна дитяча лікарня»
Озеленення території ОКНП «Чернівецька обласна клінічна дитяча лікарня» Сьогодні, 9 квітня, депутати та голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко на запрошення колективу ОКНП «Чернівецька обласна клінічна дитяча лікарня» долучилися до озеленення паркової зони установи. В рамках місячника благоустрою та прибирання території за сприяння «Чернівецького обласного управління лісового і мисливського господарства» провели санітарну чистку дерев і висадили близько ста туй. Також намітили певні напрямки поліпшення території закладу. Вирішили облаштувати додаткові паркомісця для відвідувачів та медичного персоналу. У зеленій зоні буде створено альпійську гірку та встановлені додаткові лавиці для комфортного перебування в лікарні маленьких пацієнтів та їхніх батьків.


08.04.2021 16:58

Тривають роботи з благоустрою та озеленення територій комунальних установ та підприємств області.
Тривають роботи з благоустрою та озеленення територій комунальних установ та підприємств області. Тривають роботи з благоустрою та озеленення територій комунальних установ та підприємств області. Так, на виконання доручення голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка на території Чорторийського психоневрологічного будинку-інтернату висаджено 40 саджанців персиків та абрикосів.


07.04.2021 16:54

Благоустрій та озеленення комунальних установ області
Благоустрій та озеленення комунальних установ області На виконання доручення голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка розпочалися роботи щодо озеленення підвідомчих територій комунальний підприємств та установ. Так, в рамках відповідних заходів на території Нижньо-Станівецького психоневрологічного будинку-інтернату висадили 35 саджанців хвойних порід.


14.03.2021 08:52

14 березня в Україні відзначається День українського добровольця
14 березня в Україні відзначається День українського добровольця Саме сьогодні, 7 років тому, перші добровольці з Майдану Незалежності, за покликом серця, ризикуючи власним життям, вирушили на тренувальну базу, що під Києвом, для формування першого українського добровольчого батальйону, аби з честю та гідністю стати на захист рідної Батьківщини та обороняти її від загарбників. Споглядаючи на ті події сьогодні, можна із впевненістю відзначити, що саме добровольчі батальйони відіграли вирішальну роль у відстоюванні територіальної цілісності та суверенітету України. Подвиг учасників добровольчих формувань є символом справжньої мужності та героїзму! Шануймо захисників нашої держави, які і сьогодні протистоять агресору!


10.03.2021 21:32

Благоустрій території Бальнеологічного санаторію «Брусниця»
Благоустрій території Бальнеологічного санаторію «Брусниця» Тривають роботи з виконання розпорядження голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка від 01.02.2021 р. №22 «Про проведення заходів благоустрою території об’єктів спільної власності територіальних громад області». На території ЧОКП «Бальнеологічний санаторій «Брусниця» були проведені такі роботи: прибирання, вивезення сміття, санітарна чистка дерев.


10.03.2021 18:37

На території обласного комунального некомерційного підприємства "Буковинський клінічний онкологічний центр» облаштують майданчик для паркування автівок
На території обласного комунального некомерційного підприємства "Буковинський клінічний онкологічний центр» облаштують майданчик для паркування автівок За ініціативи голови Чернівецької обласної ради поблизу обласного комунального некомерційного підприємства "Буковинський клінічний онкологічний центр» облаштують паркувальну зону. Сьогодні під час візиту Олексій Бойко оглянув територію онкологічного центру. В рамках заходу з благоустрою території, згідно з розпорядженням голови обласної ради, там створять майданчик для паркування автівок відвідувачів.


Tеми