Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

Благодійність

06.07.2021 16:09

Чернівецька обласна рада закликає небайдужих буковинців долучитись до благодійного фестивалю «Буковинська мрія»
Чернівецька обласна рада закликає небайдужих буковинців долучитись до благодійного фестивалю «Буковинська мрія» Багаторічна натхненниця та організатор фестивалю Марта Левченко, переконує, що кожен може допомогти створити казку дітям, які опинилися в кризових умовах. Обирайте листи та ставайте чарівниками, про яких розповідали дітям і в яких вони уже повірили! Давайте створимо незабутні спогади для діток! Обрати мрію можна на сторінці https://www.facebook.com/lev.marta Деталі: - На контактний телефон +380 (99) 650 99 Viber надсилайте номер листа, який обрали; - Реєструйтесь. Ви зможете персонально вручити свій подарунок дитині 25 серпня у ГТК Мигово або переслати його Новою Поштою (Чернівці, 1 відділення, Левченко Марта, 0502436971) підписавши: Букмрія і номер листа.


18.01.2021 12:16

Творимо добро разом!
Творимо добро разом! У ході зустрічі голова обласної ради, від імені благодійників, передав керівнику центру укомплектовані матеріали на суму близько 150 тис. гривень для роботи психолого-логопедичного блоку, які дадуть змогу розширити та урізноманітнити заняття в процесі реабілітаційного курсу.


13.01.2021 10:38

Зустріч Олексія Бойка та засновниці благочинного всеукраїнського проєкту "Місто Добра" Марти Левченко
Зустріч Олексія Бойка та засновниці благочинного всеукраїнського проєкту   "Місто Добра" Марти Левченко Добрі вчинки та допомога ближнім - це основа нашої соціальної взаємодії. Особливо, якщо допомоги потребують люди, яким немає звідки її очікувати, які сам на сам зі своєю складною ситуацією. Залишитися осторонь потреб центру Олексій Бойко не міг, тому відгукнувся на прохання головної натхненниці "Міста Добра" та презентував принтер.


17.07.2020 14:32

Працівники виконавчого апарату Чернівецької обласної ради долучилися до акції «Здай кров – врятуй життя»
Працівники виконавчого апарату Чернівецької обласної ради долучилися до акції «Здай кров – врятуй життя» Посадові особи органу місцевого самоврядування прийшли до Центру служби крові, щоб добровільно здати кров.


30.01.2017 15:33

Про новий етап Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2016»
Про новий етап Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2016» Всеукраїнська благодійна організація «Асоціація благодійників України» оголошує про старт нового етапу Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2016» у п’ятнадцяти колективних, трьох індивідуальних та чотирьох спеціальних номінаціях. Серед співорганізаторів конкурсу – низка міністерств та відомств України. За підсумками конкурсу кращі благодійники, волонтери та меценати, а також найбільш дієві доброчинні ініціативи отримають унікальну відзнаку «Ангел добра».


05.01.2017 16:45

Доброчинна акція з нагоди новорічно-різдвяних свят
Доброчинна акція з нагоди новорічно-різдвяних свят Родини буковинців, які загинули в зоні проведення Антитерористичної операції на Сході України, на запрошення благодійних християнських громад Чернівецької області та Румунії напередодні Різдвяних свят відвідали концертну залу Будинку офіцерів. Організатори святкового дійства підготували для дорогих гостей цікаву концертну програму, смачне частування та різдвяні подарунки для дітей. Голова Чернівецької обласної ради Іван МУНТЯН висловив щиру вдячність ініціаторам доброчинної акції, тепло привітав родичів загиблих героїв з нагоди новорічно-різдвяних свят.


03.06.2016 20:09

Іван Мунтян: Втілюючи у життя мрії маленьких українців, реалізуємо нашу спільну мрію про успішну й заможну Україну
Іван Мунтян: Втілюючи у життя мрії маленьких українців, реалізуємо нашу спільну мрію про успішну й заможну Україну Сьогодні, 3 червня, керівник представницької влади краю спільно із Уповноваженим Президента України з прав дитини Миколою Кулебою, депутатами Чернівецької обласної та міської рад взяв участь у благодійному фестивалі «Буковинська мрія-2016», що відбувся у с.Мигове Вижницького району. Організатором заходу традиційно виступила Чернівецька обласна благодійна організація «Майбутнє України».


24.05.2016 09:47

У Чернівцях відбувся концерт Арт-десанту на підтримку бійців АТО
У Чернівцях відбувся концерт Арт-десанту на підтримку бійців АТО 23 травня на Центральній площі Чернівців відбувся концерт українських виконавців та поетів з нагоди Дня героїв, який відзначається в Україні цього дня. Виступи арт-десанту присвячувались підтримці бійців АТО та членів їх родин. Вітаючи учасників акції та глядачів, заступник голови обласної ради Віталій Мельничук наголосив, що бійцям на сході надзвичайно потрібні відчуття підтримки, домівки, матері та родини, всього того, задля чого варто продовжувати боротьбу за свою землю. Заступник голови облради закликав різні установи та організації підтримати митців, які своєю творчістю сприяють єднанню української нації, і вже незабаром знову вирушать у зону АТО, де виступатимуть перед українськими бійцями. Під час концерту в Чернівцях відбувся збір коштів для виготовлення пам’ятника українській героїні Анастасії Горбачовій, який планують встановити до річниці її загибелі на місці поховання.


22.05.2016 19:06

Голова Чернівецької обласної ради: Господь не залишить поза увагою щедрих на добро людей
Голова Чернівецької обласної ради: Господь не залишить поза увагою щедрих на добро людей Керівник представницької влади краю Іван Мунтян взяв участь у IX благодійному фестивалі дитячої творчості і талантів «Промінь надії», що відбувся у в Літньому театрі Центрального парку культури та відпочинку імені Тараса Шевченка сьогодні, 22 травня.


18.12.2015 14:15

Турбота про особливих дітей – серед пріоритетів діяльності голови облради
Турбота про особливих дітей – серед пріоритетів діяльності голови облради  Напередодні Дня святого Миколая традиційно готують подарунки для дітей, а тих, кому не поталанило жити у щасливих сім’ях, вітають благодійники. Особлива категорія – діти-інваліди, які через свої обмежені можливості не можуть вести повноцінне життя. «Не можна допустити, щоб ці діти залишались на узбіччі життя, їм потрібна наші турбота і допомога, а працювати з ними можуть лише люди з Божою іскрою в серці», - наголосила депутат обласної ради Альона Гливко, завітавши у Магальський дитячий будинок-інтернат. Вона передала солодкі подарунки, фрукти та щирі вітання від голови обласної ради Івана Мунтяна, який визначив благодійну роботу серед пріоритетів своєї діяльності одразу після обрання на посаду. Дбати та піклуватись про ближнього Іван Миколайович звик змалечку, адже є найстаршим у родині з 13 дітей. Одним із перших його робочих візитів було відвідання реабілітаційного центру «Особлива дитина» у Чернівцях, після якого голова облради вирішив взяти його під особисту опіку, а також закликав депутатів облради не залишатись байдужими до потреб тих, кому сьогодні найбільше потрібна підтримка.


16.12.2015 12:09

Благодійні організації закликають підтримати дітей зі сходу України
Благодійні організації закликають підтримати дітей зі сходу України В обласну раду надійшло звернення від благодійного фонду «Небайдужі серця» м. Дніпропетровськ і Дніпропетровської обласної дитячої правозахисної спілки «Допоможемо дітям» з проханням надати гуманітарну допомогу дітям із зони проведення антитерористичної операції, дітям-сиротам з дитячих будинків, інтернатів, притулків, реабілітаційних центрів, сім’ям, які опинились у складних життєвих обставинах. В рамках всеукраїнської благодійної акції «Допомога дітям Сходу України» проводиться збір продуктів харчування, спортивного інвентарю, побутової хімії, одягу, взуття, медикаментів, канцтоварів та іншого.


18.11.2015 16:31

Небайдужих краян запрошують взяти участь у доброчинній акції до дня Святого Миколая
Небайдужих краян запрошують взяти участь у доброчинній акції до дня Святого Миколая Чернівецька обласна організація Товариства Червоного Хреста України виступила з ініціативою про започаткування доброчинної акції до Дня Святого Миколая «З милосердям до дітей». Метою проведення акції є залучення благодійної допомоги для дітей з багатодітних, малозабезпечених, опікунських сімей, дітей-сиріт та дітей з особливими потребами. Також допомога буде спрямована для дітей із сімей переселенців зі Сходу України. До участі в акції зі збору іграшок, канцелярського приладдя, солодощів та іншого запрошуються керівники установ, підприємств та організацій різних форм власності, небайдужі краяни. Збір проводиться за адресами: м. Чернівці, вул. Маяковського, 31, а в райцентрах області – на базі районних організацій Товариства Червоного Хреста.


05.03.2015 14:24

Новоселицька громада передала гуманітарну допомогу на Луганщину
Новоселицька громада передала гуманітарну допомогу на Луганщину

Голова Новоселицької районної ради Роман Криган разом з керівниками установ та організацій побували в Луганській області та передали гуманітарну допомогу - продукти харчування військовим з району, які проходять там службу. Під час поїздки новоселицька делегація зустрілась з головою Луганської облдержадміністрації Геннадієм Москалем та його заступником Євгеном Бідашком. У ході зустрічі йшлося про шляхи подальшої співпраці з питань надання гуманітарної допомоги. На прохання вихованців Новоселицької гімназії голова райради Роман Криган виконав почесну місію - передав малюнки захисникам Вітчизни.


04.03.2015 10:37

Впродовж минулого року працівники обласної клінічної лікарні надали допомогу військовим майже на 300 тисяч гривень
Впродовж минулого року працівники обласної клінічної лікарні надали допомогу військовим майже на 300 тисяч гривень Протягом 2014 року колектив одного з найбільших лікувально-профілактичних закладів Буковини – Чернівецької обласної клінічної лікарні активно долучався до допомоги військовослужбовцям, які перебувають в зоні проведення антитерористичної операції. За інформацією головного лікаря Чернівецької обласної клінічної лікарні, депутата обласної ради Володимира Ушакова, у грошовому еквіваленті кількість наданої торік допомоги військовим склала близько 300 тисяч гривень. Зокрема, працівниками лікарні було зібрано одноразову грошову допомогу на суму понад 96 тисяч гривень. Крім того, майже на 195 тисяч гривень медиками було закуплено та передано в зону проведення АТО харчі та необхідні речі. Окремо на 17 тисяч гривень працівники лікарні придбали для військових медикаменти.


17.02.2015 10:56

У Новоселиці відбувся благодійний ярмарок «Подаруй любов солдату»
У Новоселиці відбувся благодійний ярмарок «Подаруй любов солдату» У Новоселиці на Центральній площі за участю голови районної ради Романа Кригана і голови районної державної адміністрації Віталія Балти відбувся благодійний ярмарок «Подаруй любов солдату». За повідомленням Новоселицької райради, зібрані під час заходу кошти у сумі 16 440 грн. будуть розподілені між учасниками антитерористичної операції, що проходять лікування та реабілітацію. Внески у цю благодійну справу зробили підприємці, керівники та працівники органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, установ, закладів та небайдужі громадяни. Також жителі міста мали змогу ознайомитися із виставкою картин викладачів і учнів Новоселицької художньої школи та власноруч виготовленими виробами вихованців Будинку дитячої творчості.


Tеми