Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

Різне

12.10.2021 14:01

Проєкт Підтримки розвитку підприємництва та конкурентоспроможності українських регіонів в рамках програми Польської допомоги задля розвитку
Проєкт Підтримки розвитку підприємництва та конкурентоспроможності українських регіонів в рамках програми Польської допомоги задля розвитку
Директор Агенції регіонального розвитку Чернівецької області, депутат обласної ради Олексій Грушко разом з колегами-директорами Агенцій бере участь у засіданні Керівної групи Проєкту Підтримки розвитку підприємництва та конкурентоспроможності українських регіонів в рамках програми Польської допомоги задля розвитку. Чернівецька область також увійшла до відповідного проєкту, а вже 22 жовтня у Чернівцях на базі регіональної Агенції відбудеться навчальний захід на тему розвитку інвестиційної привабливості регіонів. З 26 по 28 жовтня у м. Київ пройде навчання у сфері розвитку та ревіталізації міських територій за участі представників Хотинської, Кельменецької, Сокирянської та Новоселицької громад. Додатково у листопаді-грудні поточного року відбудеться ще низка заходів, пов‘язаних із залученням інвестицій, розвитком бізнесу та запуском стартапів. Крім того, до кінця жовтня можна запропонувати проєктні ідеї до спільного втілення разом із польськими партнерами.


08.10.2021 16:01

Презентація проєкту «Безпека громад Буковини»
Презентація проєкту «Безпека громад Буковини» Сьогодні відбулась презентація проекту «Безпека громад Буковини» - переможця конкурсу ініціатив місцевих громад, проведеного нещодавно Асоціацією органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати – Україна” у партнерстві з Міністерством розвитку громад та територій України, Чернівецькою обласною радою та Агенцією регіонального розвитку Чернівецької області. Авторами проекту є громадська організація «Джем ШМ» спільно з Управлінням патрульної поліції в Чернівецькій області.


03.09.2021 17:01

Сьогодні підписано Меморандум про співпрацю між обласним комунальним підприємством «Буковина - Фарм» та Департаментом боротьби з наркозлочинністю Національної поліції України
Сьогодні підписано Меморандум про співпрацю між обласним комунальним підприємством «Буковина - Фарм» та Департаментом боротьби з наркозлочинністю Національної поліції України Начальник управління боротьби з наркозлочинністю в Чернівецькій області Департаменту боротьби з наркозлочинністю Національної поліції України Андрій Симчич та виконувач обов’язків директора ОКП «Буковина-Фарм» Станіслав Рябий підписали документ, що засвідчує домовленість про спільні дії та обмін інформацією. Під час зустрічі в стінах Чернівецької обласної ради сторони Меморандуму домовились про налагодження співпраці та координації діяльності з метою протидії незаконному обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів для зменшення наркотизації суспільства.


03.09.2021 09:10

Розподіл субвенції місцевим бюджетам на розвиток інфраструктури та придбання комунальної техніки - розпочався прийом клопотань та матеріалів від громад
Розподіл субвенції місцевим бюджетам на розвиток інфраструктури та придбання комунальної техніки - розпочався прийом клопотань та матеріалів від громад З 01 вересня 2021 року Міністерство розвитку громад та територій розпочинає прийом заявок від органів місцевого самоврядування (ОМС) для отримання субвенції на розвиток комунальної інфраструктури, у тому числі для придбання комунальної техніки. Про це повідомляє пресслужба Мінрегіону. До клопотання додаються такі матеріали: * гарантійний лист щодо забезпечення співфінансування з місцевого бюджету лізингових платежів відповідно до умов та в порядку, встановленому договором фінансового лізингу; * затверджена програма розвитку житлово-комунального господарства, строк дії якої становить не менше трьох років від дати подання клопотання; * перелік обладнання та транспортних засобів, зокрема спеціального призначення, із специфікацією та зазначенням загальної вартості; * комерційна пропозиція уповноваженого банку щодо можливості фінансування комунального підприємства; * рішення органу місцевого самоврядування про надання дозволу на укладення договору фінансового лізингу; * оголошення про проведення відкритих торгів на послуги у сфері фінансового лізингу; * рішення органу місцевого самоврядування про повернення субвенції до державного бюджету в разі настання випадку, передбаченого пунктом 14 Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток комунальної інфраструктури, у тому числі на придбання комунальної техніки, з відповідним проектом договору.  Заявки приймаються протягом 30 робочих днів.


02.09.2021 11:42

Світовий Конгрес Українських Молодіжних Організацій (СКУМО) висловив вдячність голові Чернівецької обласної ради Олексію Бойку
Світовий Конгрес Українських Молодіжних Організацій (СКУМО) висловив вдячність голові Чернівецької обласної ради Олексію Бойку СКУМО подякували за професійну організацію та проведення ІІІ Конгресу та Х Форуму української молоді діаспори, а також висловили сподівання на подальшу плідну співпрацю Буковинського краю та діаспори на благо України. Президент СКУМО Александр Іван Гречаюк зазначив, що «Для нас було честю відвідати Вашу область та взяти участь у всіх заходах в рамках Форуму. СКУМО та його члени з великим задоволенням діляться інформацією про ваш край та гостинність Буковини». Нагадаємо, що днями у Чернівцях відбувся Х Форуму української молоді діаспори, мета якого була згуртувати керівників українських молодіжних організацій діаспори та України навколо ідеї кoнсoлiдацiï та об'єднання світового українства, розбудова міжнародних структур та розвиток неформальної освіти; змiцнення існуючих та налагодження нових контактів з молоддю, громадськими та культурними діячами Украïни.


16.08.2021 15:01

Два автомобілі планується передати Магальському дитячому будинку-інтернату та ОКНЗ «Буковинський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою»
Два автомобілі планується передати Магальському дитячому будинку-інтернату та ОКНЗ «Буковинський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою» Враховуючи звернення до Чернівецької обласної ради Магальського дитячого будинку-інтернату та ОКНЗ «Буковинський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою» про можливість передачі на їх баланс легкових автомобілів, що обліковуються на балансі комунального підприємства «Дирекція з обслуговування майна спільної власності територіальних громад», два автомобілі планується передати вказаним закладам в установленому порядку. Решта 5 автомобілів будуть відчужені (реалізовані) шляхом продажу на аукціоні, який відбудеться найближчим часом.


15.08.2021 09:03

З нагоди 30-ї річниці до Дня Незалежності України Чернівецька обласна рада зійшла на Говерлу
З нагоди 30-ї річниці до Дня Незалежності України Чернівецька обласна рада зійшла на Говерлу Ще раз своїм прикладом, з метою популяризації активного відпочинку та здорового способу життя, промоції визначних місць, природних красот Буковини та з нагоди 30-ї річниці до Дня Незалежності України керівництво Чернівецької обласної ради, депутати та виконавчий апарат сьогодні, 14 серпня, зійшли на найвищу вершину України - Говерлу!


12.08.2021 11:46

Вакансії на Буковині: кому роботодавці пропонують найбільшу зарплату
Вакансії на Буковині: кому роботодавці  пропонують найбільшу зарплату У Чернівецькій обласній службі зайнятості, станом на 5 серпня 2021 року, зареєстровано 700 вакансій. На ці вакансії роботодавці пропонують оплату від мінімальної до 20 тис. грн, найвищі зарплати на 6 пропозицій роботи. Понад 40 вакансій з оплатою від 12 до 19 тис. грн, 63 пропозиції роботи з оплатою від 10 до 12 тис. грн. 20 тис. грн – найбільшу заробітну плату пропонує роботодавець із Заставнівщини трактористам-машиністам сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва, таких пропозицій роботи – п’ять. На таку ж оплату роботодавець шукає електрозварника ручного зварювання у Чернівцях на асфальтно-бетонний завод, серед обов’язків – робота з металом.


09.08.2021 10:08

23 липня 2021 року, із дотриманням санітарних вимог, розпочала свою роботу ІІ профільна еколого-натуралістична, туристсько-краєзнавча, наукова зміну табору «Лунка»
23 липня 2021 року, із дотриманням санітарних вимог, розпочала свою роботу ІІ профільна еколого-натуралістична, туристсько-краєзнавча, наукова зміну табору «Лунка» В таборі оздоровлюються 103 дітей – вихованців гуртків еколого-натуралістичного профілю Чернівецьких обласних ЦЕНТУМ, ЦТКЕУМ, Буковинської МАН, а також шкіл-інтернатів та дитячих будинків області. Щодня вихованці табору беруть участь у різних видах спортивних змагань, стають учасниками екологічних конкурсів, квестів, вікторин, малюють та творчо розвиваються. 5 серпня поліцейські Буковини провели для юних натуралістів, науковців та краєзнавців обласних позашкільних закладів тематичний день «Поліція разом із нами».


15.06.2021 17:12

Форум жінок Буковини «Єднання жінок заради руху вперед!»
Форум жінок Буковини «Єднання жінок заради руху вперед!» Форум жінок Буковини «Єднання жінок заради руху вперед!» відбувся сьогодні у Мармуровій залі центрального корпусу ЧНУ ім. Ю.Федьковича. Метою заходу було привернення уваги влади та громадськості до актуальних проблем реалізації гендерної політики в Чернівецькій області. До складу Чернівецької обласної ради із 64 депутатів входять 17 жінок. Усі вони утворили міжфракційне депутатське об‘єднання з гендерних питань «Рівні можливості». Представниці депутатського об’єднання були присутні на сьогоднішньому Форумі: Лілія Бортич, Любов Годнюк, Марія Тимінська, Оксана Пантелецмонова, Юлія Грицку- Андрієш, Світлана Фочук Учасники Форуму обговорювали питання гендерної рівності, жіночої солідарності та можливості успішної реалізації жінок у різних сферах. #ГолосЖінок


26.05.2021 14:48

У Чернівцях базуватиметься п’ятий слідчий та оперативний відділи територіального управління Державного бюро розслідувань
У Чернівцях базуватиметься п’ятий слідчий та оперативний відділи територіального управління Державного бюро розслідувань Відсьогодні п’ятий слідчий та оперативний відділи територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у м. Хмельницькому, базуватимуться у Чернівцях. Донедавна на нашу область поширювало свою діяльність територіальне управління ДБР із повним базуванням у м. Хмельницькому. Однак тепер територіальний підрозділ правоохоронного органу досудового розслідування отримав місце постійної дислокації двох своїх відділів у Чернівецькій області. Завдяки депутатському корпусу обласної ради за зверненням територіального управління ДБР у м. Хмельницькому приміщення колишнього ЧОКП «Кіновідеопрокат» передано структурі ДБР. У занедбаному комунальному приміщенні зробили сучасний капітальний ремонт.


14.05.2021 19:55

Сьогодні у прямому ефірі на фейсбук-сторінці обласної ради пройшла зустріч експерта з питань децентралізації та представників влади місцевого самоврядування
Сьогодні у прямому ефірі на фейсбук-сторінці обласної ради пройшла зустріч експерта з питань децентралізації та представників влади місцевого самоврядування Спікерами виступали перший заступник голови Чернівецької обласної ради Микола Гуйтор, перша заступниця голови Чернівецької районної ради Людмила Кушнір і заступник голови Чернівецької обласної громадської організації «Комітет виборців», експерт із питань децентралізації влади та запровадження місцевої демократії в громадах Ігор Баб’юк. Микола Гуйтор: «В результаті децентралізації в області було утворено 52 територіальні громади. Голови територіальних громад отримали широкий спектр функцій і повноважень, зокрема, наповнення бюджету та розвиток громади. Фактично відбулася зміна управлінської структури. Наразі закінчився термін дії Закону України про місцеве самоврядування. Та прийняття нового відповідного Закону повинно остаточно змінити управлінсько-адміністративну модель в Україні, адже саме в цьому Законі передбачені виконавчі комітети при обласних і районних радах. Згідно з тенденціями, прийняття Закону України про місцеве самоврядування можна очікувати восени цього року. Але дуже важко спрогнозувати внесення відповідних змін до Конституції України, передбачених цим Законом. Для того, аби завершити розпочату у 2014 році адміністративно-територіальну реформу, необхідна політична воля всіх фракцій, представлених у Верховній Раді.»


20.04.2021 14:23

Представники АТ «Чернівцігаз» провели обстеження об‘єктів, які перебувають на балансі Чернівецької обласної ради. Недоліки установ та відповідності до норм
Представники АТ «Чернівцігаз» провели обстеження об‘єктів, які перебувають на балансі Чернівецької обласної ради. Недоліки установ та відповідності до норм Представиники регіональної газової компанії АТ «Чернівцігаз» провели обстеження об’єктів, які перебувають на балансі Чернівецької обласної ради. Зробили це з метою визначення недоліків та відповідностей нормам. Також склали перелік тих об'єктів, які підлягають реконструкції у частині обліку газу та газових мереж: - КЗ «Чернівецький обласний навчально-курсовий комбінат житлового комунального господарства»; - ОКМУ «Обласний дитячий протитуберкульозний санаторій "Садгора“»; - КМУ «Обласне бюро судово-медичної експертизи»; - ОКУ «Чернівецька обласна клінічна лікарня»; - КНП «Чернівецький перинатальний центр»; - КМУ «Чернівецька обласна психіатрична лікарня»; - КМУ «Чернівецький обласний шкірно-венерологічний диспансер»; - КМУ «Обласна дитяча клінічна лікарня»; - КП «Дирекція з обслуговування майна спільної власності територіальних громад»; - КЗ «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №3»; - КЗ «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №4»; - КЗ «Вижницька спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів із поглибленим вивченням окремих предметів та курсів художньо-естетичного циклу ім. Н. Яремчука»; - КУ «Чернівецький обласний художній музей».


24.11.2017 14:06

Буковинський КОРД отримав подарунок від аграріїв
Буковинський КОРД отримав подарунок від аграріїв За спільної ініціативи Першого Національного аграрного кооперативу, Чернівецької обласної ради та Чернівецької обласної державної адміністрації сьогодні, 24 листопада, відбулась передача мікроавтобусу Hyundai H1 Starex бійцям спецпідрозділу «КОРД» Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області. Ключі від автівки буковинським поліцейським передав Андрій Гордійчук – засновник Першого Національного аграрного кооперативу, голова ради директорів холдингу Human Transparency Innovation. Привітав бійців спецпідрозділу та керівництво ГУ НП в Чернівецькій області з отриманням транспортного засобу голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян.


23.05.2016 17:18

Задля недопущення будь-яких зловживань і спекуляцій у питаннях надрокористування
Задля недопущення будь-яких зловживань і спекуляцій у питаннях надрокористування Задля недопущення будь-яких зловживань і спекуляцій у питаннях надрокористування


Tеми