Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

Робоча поїздка

28.07.2021 12:55

Перший заступник голови обласної ради Микола Гуйтор і депутати Олексій Грушко й Анатолій Іліщук із робочим візитом відвідали Селятинську територіальну громаду
Перший заступник голови обласної ради Микола Гуйтор і депутати Олексій Грушко й Анатолій Іліщук із робочим візитом відвідали Селятинську територіальну громаду Побували у с. Селятині, де триває реконструкція ДНЗ. Завершити роботи там планують до кінця поточного року за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. Також оглянули КПП «Шепіт - Ізвоареле Сучевей» і КПП «Руська - Ульма» з метою оцінки перспективи пришвидшення відкриття пунктів пропуску.


27.07.2021 15:48

Робочий візит на Вижниччину голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко продовжив ознайомленням з функціонуванням Берегометської територіальної громади
Робочий візит на Вижниччину голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко продовжив ознайомленням з функціонуванням Берегометської територіальної громади З метою ознайомлення з життям громади, узагальнення перспектив та проблем її соціально-економічного розвитку Олексій Бойко поспілкувався з головою Берегометської тг Сергієм Боднарюком. Принагідно голова облради відвідав дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Юність». Олексій Бойко ознайомився з матеріально-технічною базою установи та оглянув умови, в яких перебувають юні відвідувачі закладу. З керівником закладу Одаркою Танасієвич та очільником Берегометської тг Сергієм Боднарюком обговорено поточні та робочі питання забезпечення належного функціонування установи. Окремо відзначимо позитивну діяльність керівника закладу. Зауважимо, що в рамках виконання заходів Регіональної програми оздоровлення та відпочинку дітей Чернівецької області на 2021-2025 роки станом на липень 2021 року вже 823 дітей пільгових категорій громадян оздоровилися або ж ще оздоровлюються в дитячих таборах оздоровлення та відпочинку Чернівецької області. Загалом цьогоріч для 1200 дітей області, які потребують соціальної уваги та підтримки Програмою передбачено 8 млн грн.


14.06.2021 14:00

Міжнародний Форум міжрегіонального та міжмуніципального транскордонного співробітництва «Україна у Карпатському Єврорегіоні»
Міжнародний Форум міжрегіонального та міжмуніципального транскордонного співробітництва «Україна у Карпатському Єврорегіоні» Перший заступник голови обласної ради Микола Гуйтор спільно з депутатом обласної ради Алексей Грушко беруть участь у Міжнародному Форумі міжрегіонального та міжмуніципального транскордонного співробітництва «Україна у Карпатському Єврорегіоні». Загальною метою Форуму є консолідація зусиль прикордонних областей України: Івано-Франківської, Львівської, Чернівецької, Закарпатської та прикордонних регіонів сусідніх країн – членів Європейського Союзу у напрямку реалізації політики згуртованості з урахуванням євроінтеграційного поступу нашої держави, активізації діяльності Міжрегіональної асоціації «Карпатський Єврорегіон» задля сталого розвитку регіону Карпат.


03.06.2021 17:48

Виїзне засідання робочої групи до бальнеологічного санаторію «Брусниця»
Виїзне засідання робочої групи до бальнеологічного санаторію «Брусниця» Сьогодні під головуванням Олександра Болтунова відбулось виїзне засідання робочої групи до бальнеологічного санаторію «Брусниця». Учасниками були депутати Чернівецької обласної ради та представники управління майна апарату обласної ради. Також був присутній голова Брусницької територіальної громади Василь Шемчук. Оглянувши територію комунального підприємства та ознайомившись з реальним станом справ, а саме: застарілою матеріально-технічною базою, відсутністю належних побутових умов для проживання та дозвілля пацієнтів санаторію, учасниками робочої групи було виявлено, що цілющу воду «Брусниці» продають по три копійки за один літр без відповідних документів на водопостачання. Відтак проаналізувавши ситуацію на підприємстві, учасники робочої групи висунули свої пропозиції щодо вирішення проблем та покращення стану санаторію «Брусниця». Відповідні висновки будуть оприлюднені під час наступного засідання.


27.05.2021 16:01

Олексій Бойко відвідав комунальний обласний позашкільний оздоровчий заклад «Буковинка»
Олексій Бойко відвідав комунальний обласний позашкільний оздоровчий заклад «Буковинка» Голова Чернівецької обласної ради ознайомився з матеріально-технічною базою установи, проінспектував умови, поспілкувався з керівником та колективом закладу щодо перспектив його діяльності.


27.05.2021 14:35

Олексій Бойко перевір діяльність Нижньо-Станівецького психоневрологічного будинку-інтернату
Олексій Бойко перевір діяльність Нижньо-Станівецького психоневрологічного будинку-інтернату
Під час зустрічі Олексій Бойко ознайомився з умовами перебування підопічних в закладі, проаналізував основні проблемні питання, які виникають під час функціонування закладу, розглянув можливість добудови додаткового корпусу для установи, встановлення відеонагляду на території закладу.


26.05.2021 16:04

Робочий візит Олексія Бойка та депутата обласної ради Олексія Грушка до ОКУ «Чернівецький академічний обласний театр ляльок
Робочий візит Олексія Бойка та депутата обласної ради Олексія Грушка до ОКУ «Чернівецький академічний обласний театр ляльок Із керівництвом лялькового театру говорили про проблеми установи. Зокрема розглянули питання, що стосуються фінансування та забезпечення матеріально-технічної бази об'єкту. Приміщення лялькового театру — пам’ятка архітектури місцевого значення. Це будівля 1782 року, збудована за часів входження Буковини до складу Австро-Угорської імперії. Наразі приміщення установи потребує капітального ремонту та вирішення проблеми з опаленням. Покращення стану об’єктів культури — пріоритетний напрямок роботи Чернівецької обласної ради.


25.05.2021 18:04

Олексій Бойко взяв участь у виїзному засіданні координаційної ради з питань місцевого самоврядування на базі Брусницької територіальної громади
Олексій Бойко взяв участь у виїзному засіданні координаційної ради з питань місцевого самоврядування на базі Брусницької територіальної громади Під час засідання обговорили актуальні питання діяльності та функціонування органів місцевого самоврядування Вижницького району у 2021 році. Відтак визначили проблеми та перспективи розвитку розвитку інфраструктури Брусницької територіальної громади. Голова Чернівецької обласної ради та депутатський корпус усіляко сприятимуть розвитку місцевого самоврядування Вижницького району та забезпечать необхідну підтримку.


24.05.2021 13:26

Виїзне засідання міжфракційної робочої групи до туристичної мультифункціональної бази «Перлина гір»
Виїзне засідання міжфракційної робочої групи до туристичної мультифункціональної бази «Перлина гір» Метою було визначення якості проведення будівельних робіт та доцільності утримання або передачі туристичної мультифункціональної бази «Перлина гір» із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області у власність Сторожинецької міської ради Чернівецького району Чернівецької області. Під час проведення виїзного засідання міжфракційна робоча група із залученням спеціалістів Департаменту капітального будівництва, містобудування та архітектури Чернівецької ОДА обстежила об’єкт туристичної мультифункціональної бази «Перлина гір» та його навколишню територію. Під час перевірки виявлено, що відповідно до проєктно-кошторисної документації об’єкт будувався за групою складності СС2, а зданий в експлуатацію як СС1. Представники департаменту капітального будівництва повідомили, що це технічна помилка. Відповідно до цього проводиться службове розслідування. Остаточне рішення щодо подальшої долі об’єкту буде прийняте за результатами розслідування


20.05.2021 12:40

Робочий візит голови облради до 8-го окремого гірсько-штурмового батальйону 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади, що в Чернівцях
Робочий візит голови облради до 8-го окремого гірсько-штурмового батальйону 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади, що в Чернівцях Голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко разом з депутатом Андрієм Пуздряком відвідали з робочим візитом 8-ий окремий гірсько-штурмовий батальйон 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади, що в Чернівцях. Під час візиту Олексій Бойко ознайомився з умовами життєдіяльності військовослужбовців в місці базування підрозділу, поцікавився нагальними потребами та вислухав основні проблемні питання. Голова обласної ради подякував усьому особовому складу за мужність, патріотизм, самовідданість та готовність захищати Україну та запевнив, що керівництво та депутатський склад VIII скликання обласної ради усіляко сприятимуть та допомагатимуть батальйону.


08.04.2021 16:39

Розвиток культурного середовища нашого краю відтепер буде одним серед пріоритетних напрямків роботи обласної ради
Розвиток культурного середовища нашого краю відтепер буде одним серед пріоритетних напрямків роботи обласної ради Сьогодні, 8 квітня, Олексій Бойко з робочим візитом відвідав Чернівецький обласний краєзнавчий музей та Чернівецьку обласну універсальну наукову бібліотеку ім. М. Івасюка. Метою візитів була оцінка поточного стану, проблем, перспектив розвитку установ та вивчення пропозицій щодо програм для відвідувачів. Обговорювали можливість осучаснення комунальних культурних об’єктів, як-от створення новітнього бібліохабу на базі обласної бібліотеки та облаштування дворика краєзнавчого музею для проведення культурно-мистецьких заходів. Розвиток культурного середовища нашого краю відтепер буде одним серед пріоритетних напрямків роботи обласної ради.


24.03.2021 22:19

Робоча поїздка голови обласної ради Олексія Бойка до Ванчиківецької ТГ
Робоча поїздка голови обласної ради Олексія Бойка до Ванчиківецької ТГ 24 березня Олексій Бойко разом з депутаткою облради Лілією Бортич здійснили робочу зустріч з головою Ванчиківецької ТГ Володимиром Лупой та аграрієм Степаном Глігором. Обговорили перспективи співпраці з обласною радою. Голова громади звітував про досягнення: за допомогою Степана Глігора побудовані спортивний майданчик, дитяча площадка, ремонтується старий Будинок Культури в селі Ванчиківці. Дійшли конкретних домовленостей, які підуть на користь жителів громади та області.


18.02.2021 12:14

Робоча поїздка до однієї з перших об'єднаних громад Чернівецької області - Великокучурівської
Робоча поїздка до однієї з перших об Перший заступник голови Чернівецької обласної ради Микола Гуйтор відвідав з робочим візитом Великокучурівську територіальну громаду. Микола Гуйтор був приємно вражений рівнем функціонування громади - сучасний центр надання адміністративних послуг, багатофункціональний спортивний майданчик, дитячий будинок сімейного типу та ін. Громада має амбітні плани сталого розвитку, використовує всі дієві інструменти децентралізації і може слугувати прикладом для решти територіальних громад області.


03.02.2021 12:09

Робоча поїздка першого заступника голови Чернівецької обласної ради до Неполоковецької громади
Робоча поїздка першого заступника голови Чернівецької обласної ради до Неполоковецької громади Спільно з головою громади Григорієм Храпком, його заступником Василем Чернівчаном та депутатом Чернівецької обласної ради Андрієм Маковеєм обговорили аспекти управління громадою та стратегічний розвиток громади.


26.01.2021 18:58

Кузня талантів Вижниччини
Кузня талантів Вижниччини Перебуваючи на території Вижницького району Олексій Бойко ознайомився з діяльністю Вижницького коледжу прикладного мистецтва імені Василя Шкрібляка та принагідно відвідав комунальний обласний позашкільний навчальний заклад «Буковинський центр мистецтв».


Tеми