Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

Робоча поїздка

01.10.2021 19:07

Відбулася міжнародна регіональна конференція на тему «Посилення фінансової дисципліни місцевих громад. Роль та функції Рахункової палати»
Відбулася міжнародна регіональна конференція на тему «Посилення фінансової дисципліни місцевих громад. Роль та функції Рахункової палати» Участь у заході взяв представник виконавчого апарату Чернівецької обласної ради Олексій Волощук, а онлайн - учасником конференції став директор Агенції регіонального розвитку Чернівецької області Олексій Грушко. Також серед учасників були представники органів місцевого самоворядуваня, виконавчої влади областей України та провідні науковці у сфері фінансів. Під час заходу порушували питання забезпечення фінансової незалежності і стабільності громад шляхом: пільгового кредитування регіональних програм розвитку громад, подальшого впровадження бюджетної децентралізації, розбудову міжбюджетних відносин. Окрім цього, обговорили питання щодо значення вищих органів аудиту в країнах Європейського Союзу. Спілкувалися також про державний зовнішній фінансовий контроль у регіонах: його особливості, проблемні питання та результати.


13.09.2021 13:10

Олексій Бойко відвідав Буковинський центр відновного лікування та комплексної реабілітації дітей
Олексій Бойко відвідав Буковинський центр відновного лікування та комплексної реабілітації дітей Голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко, спільно з депутаткою Лілією Бортич (Лілія Бортич), відвідав з робочим візитом сьогодні, 13 вересня, Буковинський центр відновного лікування та комплексної реабілітації дітей. Під час візиту Олексій Бойко поспілкувався із керівником закладу Антоном Казанським на предмет стану функціонування закладу, з’ясував проблемні питання діяльності. Голова обласної ради доручив й надалі забезпечувати належний благоустрій території установи, систематичне її очищення та розглянув можливість перепланування території задля покращення умов доступності та підвищення рівня комфорту для пацієнтів установи. Олексій Бойко проаналізував можливості розвитку закладу, зокрема в частині розвитку міжнародної співпраці в напрямку медичного туризму.


11.08.2021 19:30

Про реалізацію на теренах області проєкту «Впровадження моделі Барнахус для захисту дітей-постраждалих від насильства» в рамках робочого візиту до столиці країни говорив сьогодні голова обласної ради Олексій Бойко
Про реалізацію на теренах області проєкту «Впровадження моделі Барнахус для захисту дітей-постраждалих від насильства» в рамках робочого візиту до столиці країни говорив сьогодні голова обласної ради Олексій Бойко Про реалізацію на теренах області проєкту «Впровадження моделі Барнахус для захисту дітей-постраждалих від насильства» в рамках робочого візиту до столиці країни говорив сьогодні голова обласної ради Олексій Бойко, під час робочої зустрічі, із Наірою Аветесян (керівницею Програми захисту дітей, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ), Галиною Скіпальскою (виконавчою директоркою Міжнародного благодійного фонду (МБФ) "Українська фундація громадського здоров'я"), Барановим Олександром (в.о. директора Координаційного центра з надання правової допомоги). «Барнахус» (у перекладі «будинок дітей») – це міждисциплінарний і міжустановчий спеціалізований центр по роботі з дітьми, які постраждали від насильства або стали свідками подібних злочинів. Варто зазначити, що дана модель була створена для того, щоб запобігти травматизації дітей внаслідок повторних співбесід, які проводять правоохоронні та соціальні служби.


11.08.2021 17:25

Голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко сьогодні з робочим візитом перебуває у місті Києві
Голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко сьогодні з робочим візитом перебуває у місті Києві В рамках візиту голова облради зустрівся із генеральним директором комунальної установи Націона́льний ко́мплекс «Експоце́нтр Украї́ни» Євгеном Мушкіним. Національний комплекс (раніше Виставка досягнень народного господарства (ВДНГ) УРСР) — єдина державна виставкова установа країни — організатор міжнародних та національних виставок і ярмарків, демонстраційний центр досягнень України в економічній, науковій, виробничій, гуманітарній та інших галузях. Побудований, як величне місце досягнень, він займає 286 га території та нараховує 180 будівель і споруд, 20 з яких мають статус історико-культурних пам'ятників України. Наразі ВДНГ переживає багато змін, поступово перетворюючись на культурно-інноваційний центр. Досвід трансформації комплексу - яскравий приклад того, як, за умови ефективного менеджменту, перетворити тотально збиткову установу на потужний урбаністичний простір, здатний вплинути на зростання рівня культурного капіталу всієї країни. Симетричною є принципова позиція Олексія Бойка - збереження комунальних установ краю і можливість їх ефективного функціонування. Сторони обговорили досвід залучення інвестицій для реалізації подібних проєктів і можливість адаптації відповідного досвіду до місцевих реалій. Також тут завершується зведення найбільшого в Україні УрбанПарку на території. Проєкт здійснюється в рамках Програми Президента України «Велике будівництво». У планах: створення освітніх центрів, арт-резиденцій, дитячих зон, виставкового центру світового рівня, бізнес-кампусу, конференц-центру, музею монументальної пропаганди, тощо. При цьому зелена зона ВДНГ має бути повністю збережена і навіть збільшиться.


06.08.2021 20:25

Виконавчий апарат Чернівецької обласної ради прибув до Сокирянської міської територіальної громади з робочим візитом
Виконавчий апарат Чернівецької обласної ради прибув до Сокирянської міської територіальної громади з робочим візитом Сьогодні, 6 серпня, з метою надання організаційно-методичної допомоги виконавчий апарат Чернівецької обласної ради прибув до Сокирянської міської територіальної громади. Відповідальні працівники відділів апарату обласної ради поспілкувались з працівниками ради Сокирянської міської ТГ, обмінялись досвідом та обговорили основні напрями робити. Принагідно ознайомились з функціонуванням культурно-соціальної сфери та інфраструктури Сокирянської міської територіальної громади.


28.07.2021 12:55

Перший заступник голови обласної ради Микола Гуйтор і депутати Олексій Грушко й Анатолій Іліщук із робочим візитом відвідали Селятинську територіальну громаду
Перший заступник голови обласної ради Микола Гуйтор і депутати Олексій Грушко й Анатолій Іліщук із робочим візитом відвідали Селятинську територіальну громаду Побували у с. Селятині, де триває реконструкція ДНЗ. Завершити роботи там планують до кінця поточного року за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. Також оглянули КПП «Шепіт - Ізвоареле Сучевей» і КПП «Руська - Ульма» з метою оцінки перспективи пришвидшення відкриття пунктів пропуску.


27.07.2021 15:48

Робочий візит на Вижниччину голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко продовжив ознайомленням з функціонуванням Берегометської територіальної громади
Робочий візит на Вижниччину голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко продовжив ознайомленням з функціонуванням Берегометської територіальної громади З метою ознайомлення з життям громади, узагальнення перспектив та проблем її соціально-економічного розвитку Олексій Бойко поспілкувався з головою Берегометської тг Сергієм Боднарюком. Принагідно голова облради відвідав дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Юність». Олексій Бойко ознайомився з матеріально-технічною базою установи та оглянув умови, в яких перебувають юні відвідувачі закладу. З керівником закладу Одаркою Танасієвич та очільником Берегометської тг Сергієм Боднарюком обговорено поточні та робочі питання забезпечення належного функціонування установи. Окремо відзначимо позитивну діяльність керівника закладу. Зауважимо, що в рамках виконання заходів Регіональної програми оздоровлення та відпочинку дітей Чернівецької області на 2021-2025 роки станом на липень 2021 року вже 823 дітей пільгових категорій громадян оздоровилися або ж ще оздоровлюються в дитячих таборах оздоровлення та відпочинку Чернівецької області. Загалом цьогоріч для 1200 дітей області, які потребують соціальної уваги та підтримки Програмою передбачено 8 млн грн.


14.06.2021 14:00

Міжнародний Форум міжрегіонального та міжмуніципального транскордонного співробітництва «Україна у Карпатському Єврорегіоні»
Міжнародний Форум міжрегіонального та міжмуніципального транскордонного співробітництва «Україна у Карпатському Єврорегіоні» Перший заступник голови обласної ради Микола Гуйтор спільно з депутатом обласної ради Алексей Грушко беруть участь у Міжнародному Форумі міжрегіонального та міжмуніципального транскордонного співробітництва «Україна у Карпатському Єврорегіоні». Загальною метою Форуму є консолідація зусиль прикордонних областей України: Івано-Франківської, Львівської, Чернівецької, Закарпатської та прикордонних регіонів сусідніх країн – членів Європейського Союзу у напрямку реалізації політики згуртованості з урахуванням євроінтеграційного поступу нашої держави, активізації діяльності Міжрегіональної асоціації «Карпатський Єврорегіон» задля сталого розвитку регіону Карпат.


03.06.2021 17:48

Виїзне засідання робочої групи до бальнеологічного санаторію «Брусниця»
Виїзне засідання робочої групи до бальнеологічного санаторію «Брусниця» Сьогодні під головуванням Олександра Болтунова відбулось виїзне засідання робочої групи до бальнеологічного санаторію «Брусниця». Учасниками були депутати Чернівецької обласної ради та представники управління майна апарату обласної ради. Також був присутній голова Брусницької територіальної громади Василь Шемчук. Оглянувши територію комунального підприємства та ознайомившись з реальним станом справ, а саме: застарілою матеріально-технічною базою, відсутністю належних побутових умов для проживання та дозвілля пацієнтів санаторію, учасниками робочої групи було виявлено, що цілющу воду «Брусниці» продають по три копійки за один літр без відповідних документів на водопостачання. Відтак проаналізувавши ситуацію на підприємстві, учасники робочої групи висунули свої пропозиції щодо вирішення проблем та покращення стану санаторію «Брусниця». Відповідні висновки будуть оприлюднені під час наступного засідання.


27.05.2021 16:01

Олексій Бойко відвідав комунальний обласний позашкільний оздоровчий заклад «Буковинка»
Олексій Бойко відвідав комунальний обласний позашкільний оздоровчий заклад «Буковинка» Голова Чернівецької обласної ради ознайомився з матеріально-технічною базою установи, проінспектував умови, поспілкувався з керівником та колективом закладу щодо перспектив його діяльності.


27.05.2021 14:35

Олексій Бойко перевір діяльність Нижньо-Станівецького психоневрологічного будинку-інтернату
Олексій Бойко перевір діяльність Нижньо-Станівецького психоневрологічного будинку-інтернату
Під час зустрічі Олексій Бойко ознайомився з умовами перебування підопічних в закладі, проаналізував основні проблемні питання, які виникають під час функціонування закладу, розглянув можливість добудови додаткового корпусу для установи, встановлення відеонагляду на території закладу.


26.05.2021 16:04

Робочий візит Олексія Бойка та депутата обласної ради Олексія Грушка до ОКУ «Чернівецький академічний обласний театр ляльок
Робочий візит Олексія Бойка та депутата обласної ради Олексія Грушка до ОКУ «Чернівецький академічний обласний театр ляльок Із керівництвом лялькового театру говорили про проблеми установи. Зокрема розглянули питання, що стосуються фінансування та забезпечення матеріально-технічної бази об'єкту. Приміщення лялькового театру — пам’ятка архітектури місцевого значення. Це будівля 1782 року, збудована за часів входження Буковини до складу Австро-Угорської імперії. Наразі приміщення установи потребує капітального ремонту та вирішення проблеми з опаленням. Покращення стану об’єктів культури — пріоритетний напрямок роботи Чернівецької обласної ради.


25.05.2021 18:04

Олексій Бойко взяв участь у виїзному засіданні координаційної ради з питань місцевого самоврядування на базі Брусницької територіальної громади
Олексій Бойко взяв участь у виїзному засіданні координаційної ради з питань місцевого самоврядування на базі Брусницької територіальної громади Під час засідання обговорили актуальні питання діяльності та функціонування органів місцевого самоврядування Вижницького району у 2021 році. Відтак визначили проблеми та перспективи розвитку розвитку інфраструктури Брусницької територіальної громади. Голова Чернівецької обласної ради та депутатський корпус усіляко сприятимуть розвитку місцевого самоврядування Вижницького району та забезпечать необхідну підтримку.


24.05.2021 13:26

Виїзне засідання міжфракційної робочої групи до туристичної мультифункціональної бази «Перлина гір»
Виїзне засідання міжфракційної робочої групи до туристичної мультифункціональної бази «Перлина гір» Метою було визначення якості проведення будівельних робіт та доцільності утримання або передачі туристичної мультифункціональної бази «Перлина гір» із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області у власність Сторожинецької міської ради Чернівецького району Чернівецької області. Під час проведення виїзного засідання міжфракційна робоча група із залученням спеціалістів Департаменту капітального будівництва, містобудування та архітектури Чернівецької ОДА обстежила об’єкт туристичної мультифункціональної бази «Перлина гір» та його навколишню територію. Під час перевірки виявлено, що відповідно до проєктно-кошторисної документації об’єкт будувався за групою складності СС2, а зданий в експлуатацію як СС1. Представники департаменту капітального будівництва повідомили, що це технічна помилка. Відповідно до цього проводиться службове розслідування. Остаточне рішення щодо подальшої долі об’єкту буде прийняте за результатами розслідування


20.05.2021 12:40

Робочий візит голови облради до 8-го окремого гірсько-штурмового батальйону 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади, що в Чернівцях
Робочий візит голови облради до 8-го окремого гірсько-штурмового батальйону 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади, що в Чернівцях Голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко разом з депутатом Андрієм Пуздряком відвідали з робочим візитом 8-ий окремий гірсько-штурмовий батальйон 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади, що в Чернівцях. Під час візиту Олексій Бойко ознайомився з умовами життєдіяльності військовослужбовців в місці базування підрозділу, поцікавився нагальними потребами та вислухав основні проблемні питання. Голова обласної ради подякував усьому особовому складу за мужність, патріотизм, самовідданість та готовність захищати Україну та запевнив, що керівництво та депутатський склад VIII скликання обласної ради усіляко сприятимуть та допомагатимуть батальйону.


Tеми