Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

Соціальна політика

01.10.2019 09:56

Задля щасливої долі маленьких громадян України
Задля щасливої долі маленьких громадян України Керівник крайового парламенту Іван Мунтян взяв участь у заходах з нагоди Дня усиновлення, що відбулись у середмісті обласного центру. Спільними зусиллями усиновителів та їх маленьких вихованців на Центральній площі Чернівців відбулось захопливе мистецьке дійство, де кожен міг продемонструвати вдячним глядачам свої таланти та здібності. «Цього року День усиновлення в одинадцяте відзначається на теренах України, і я щиро радий, що з кожним роком невпинно зростає число благородних людей, які воліють поділитися родинним теплом, увагою та любов’ю з нашими маленькими співгромадянами, які в силу суворих життєвих обставин були позбавлені батьківського піклування»», - наголосив посадовець у своєму вітальному слові.


15.11.2018 18:54

На Кіцманщині відкрито інклюзивно-ресурсного центр для дітей з особливими потребами
На Кіцманщині відкрито інклюзивно-ресурсного центр для дітей з особливими потребами Участь в урочистій церемонії відкриття комунального закладу «Кіцманський інклюзивно-ресурсний центр», що відбулась сьогодні, 15 листопада, взяв голова чернівецької обласної ради Іван Мунтян.


16.02.2018 15:23

Пенсіонери силових структур вдячні депутатам за увагу та турботу
Пенсіонери силових структур вдячні депутатам за увагу та турботу На адресу Чернівецької обласної ради надійшов лист-подяка від неурядової організації «Громадський Рух пенсіонерів силових відомств України». «Ми щиро вдячні депутатам Чернівецької обласної ради та особисто Голові обласної ради Мунтяну Івану Миколайовичу за прийняте рішення звернутися до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо пенсійного забезпечення військовослужбовців та деяких інших осіб», – йдеться у зазначеному листі.


13.02.2018 16:47

Людям з обмеженими важливостями – турботу та піклування громади краю
Людям з обмеженими важливостями – турботу та піклування громади краю Сьогодні, 13 лютого 2018 року, заступник Голови Чернівецької обласної ради Віталій Мельничук взяв участь у церемонії відкриття відремонтованого житлового корпусу для підопічних Петричанського психоневрологічного будинку-інтернату Глибоцького району. Наразі співробітники цієї обласної комунальної установи соціально-медичного спрямування, розрахованої на 200 пацієнтів, опікуються 179-ма особами, які страждають на хронічні психоневрологічні розлади та потребують постійного кваліфікованого догляду. До недавнього часу усі пацієнти будинку-інтернату, утримувались у пристосованому приміщенні, спорудженому наприкінці XIX-го століття. Відповідними рішеннями Чернівецької обласної ради з обласного бюджету були виділені кошти на капітальний ремонт житлового корпусу №1.


23.09.2017 13:20

Три буковинських багатодітних сім’ї усиновлювачів отримали житло європейського ґатунку
Три буковинських багатодітних сім’ї усиновлювачів отримали житло європейського ґатунку Сьогодні, 23 вересня, у Чернівцях на вулиці Ковельській, 25 відбулася урочиста церемонія відкриття трьох новозбудованих будинків сімейного типу, зведених коштом німецького благодійного фонду «Міст в життя». Привітав щасливих новоселів зі входинами голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян.


10.02.2017 14:47

Обговорено перспективи надання додаткових соціальних гарантій учасникам Революції Гідності
Обговорено перспективи надання додаткових соціальних гарантій учасникам Революції Гідності Сьогодні, 10 лютого, заступник голови Чернівецької обласної ради Віталій Мельничук провів робочу нараду, участь у якій взяли заступник директора Департаменту фінансів Чернівецької обласної державної адміністрації Юрій Чобан, заступник директора Департаменту соціального захисту населення Чернівецької обласної державної адміністрації Юрій Півень, а також активні учасники Революції Гідності, які отримали тілесні ушкодження під час акцій громадської непокори на Майдані у м. Києві.


16.12.2016 17:57

На Кіцманщині відкрито дошкільний навчальний заклад
На Кіцманщині відкрито дошкільний навчальний заклад Участь в урочистостях, що відбулися у селі дубівці Кіцманського району з нагоди відкриття після капітального ремонту дошкільного навчального закладу «Малятко» сьогодні, 16 грудня, взяв керівник представницької влади краю Іван Мунтян.


30.11.2016 19:01

Іван Мунтян: Ніколи не опускайте рук та не втрачайте надії
Іван Мунтян: Ніколи не опускайте рук та не втрачайте надії На цьому наголосив керівник представницької влади краю під час урочистостей, що відбулися у Чернівецькому обласному центрі соціальної реабілітації «Особлива дитина» до Міжнародного дня людей з особливими потребами сьогодні, 30 листопада.


31.10.2016 17:18

Сторонами соціального діалогу підписано тристоронню угоду
Сторонами соціального діалогу підписано тристоронню угоду Сьогодні, 31 жовтня, під час апаратної наради керівник представницької влади краю Іван Мунтян підписав Територіальну угоду про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин у Чернівецькій області, укладену на тристоронній основі між Чернівецькою обласною державною адміністрацією та Чернівецькою обласною радою, Федерацією роботодавців Чернівецької області та Чернівецькою обласною радою професійних спілок.


16.06.2016 16:36

Бернар Вендель: Ваш проект з надання допомоги вимушеним переселенцям – один з найкращих в Україні
Бернар Вендель: Ваш проект з надання допомоги вимушеним переселенцям – один з найкращих в Україні Результати реалізації проекту «Покращення умов життя та соціальна адаптація внутрішньо переміщених осіб у Чернівецькій області» обговорили сьогодні, 16 червня, виконавці аналогічних проектів з Маріуполя, Вінниці, Миколаєва та Слов’янська, що перебувають у Чернівцях в рамках навчальної поїздки. Участь в обговоренні взяв голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян та керівник групи моніторингу проектів Програми ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні» пан Бернар Вендель.


11.04.2016 18:00

Переселенцям нададуть соціальне житло на Заставнівщині
Переселенцям нададуть соціальне житло на Заставнівщині Засідання комісії з відбору претендентів на отримання соціального житла в рамках реалізації проекту ЄС «Покращення умов життя та соціальна адаптація внутрішньо переміщених осіб в Чернівецькій області» провів сьогодні, 11 квітня, голова обласної ради Іван Мунтян. Участь у засіданні також взяли перший заступник голови обласної ради Інга Маковецька, представники депутатського корпусу обласної ради, Управління ДСНС в Чернівецькій області, органів соціального захисту та виконавчої лади Заставнівського району.


27.01.2016 17:54

Рівень надання послуг з реабілітації маленьких буковинців повинен відповідати наявним потребам
Рівень надання послуг з реабілітації маленьких буковинців повинен відповідати наявним потребам Шляхи вирішення проблемних питань у функціонуванні ОКУ «Обласний центр медико-соціальної реабілітації дітей з органічними ураженнями нервової системи» та Буковинського обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «особлива дитина» обговорено на нараді, участь у якій взяв голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян. Так, директор комунальної установи Антон Казанський розповів учасникам наради, а також батькам маленьких буковинців з особливими потребами про перспективи покращення умов лікування та реабілітації дітей з ураженнями нервової системи. Зокрема, посадовець повідомив, що виконання внутрішніх оздоблювальних робіт у новозбудованому корпусі установи знаходиться на стадії завершення. «Після завершення ремонту у нас запрацює бальнеологічний центр з басейном, буде облаштовано додаткові кабінети реабілітації та створено додаткові ліжко-місця для амбулаторного лікування. Наразі ми також звернулися до посольства Японії в Україні задля отримання гранту на придбання новітнього обладнання, якого так потребують наші пацієнти», – відзначив він. У свою чергу Іван Мунтян пообіцяв поінформувати депутатський корпус обласної ради про основні потреби реабілітаційного центру, а також запропонував допомогу фахівців виконавчого апарату обласної ради у залученні грантових коштів: «Ми завжди готові допомогти: для цього є спеціально підготовлені спеціалісти. Звертайтесь і вам обов’язково нададуть фахову допомогу».


04.09.2015 15:13

У Чернівцях відкрили Соціальний центр для переселенців
У Чернівцях відкрили Соціальний центр для переселенців Сьогодні в Чернівцях в рамках проекту «Покращення умов життя та соціальна адаптація внутрішньо переміщених осіб у Чернівецькій області», який виконується обласною радою за фінансової підтримки ЄС, відбулось відкриття Соціально-консультативного центру по роботі з внутрішньо переміщеними особами. За кошти проекту в приміщення ГО «Волонтерський рух Буковини» придбано меблі та комп’ютерну техніку. Відтепер тут працюватимуть кваліфіковані юрист та психолог, які надаватимуть переселенцям різного віку необхідну підтримку. Звертаючись до присутніх на відкритті центру, голова обласної ради Михайло Гайничеру зауважив, що виграний обласною радою проект підтримки внутрішньо переміщених осіб є найбільш соціально значимим транскордонним проектом з усіх, що виконуються в області, адже завдяки йому є змога надати конкретну допомогу людям, які її насправді потребують. Голова облради закликав чернівчан долучитись до підтримки переселенців, передаючи їм необхідні речі повсякденного вжитку та одяг, і запевнив, що його родина також не залишиться осторонь такої благодійної акції. Він також зауважив, що це лише один з напрямків проекту, який передбачає також будівництво та реконструкцію 22 квартир для родин зі сходу України, а також фінансову підтримку на розвиток малого та середнього бізнесу в області.


16.07.2015 14:30

У рамках реалізації проекту щодо соціальної адаптації внутрішньо переміщених осіб
У рамках реалізації проекту щодо соціальної адаптації внутрішньо переміщених осіб Сьогодні в обласній раді відбулась робоча нарада з представниками громадських організацій, що працюють з переселенцями. В рамках проекту «Покращення умов життя та соціальна адаптація внутрішньо переміщених осіб у Чернівецькій області» передбачено проведення низки тренінгів з основ підприємницької діяльності та конкурс бізнес-планів для тих, хто вирішив розпочати або розширити власний бізнес на території Чернівецької області. Тож метою зустрічі була презентація заходів проекту, обговорення можливості участі в них різних категорій переміщених осіб, а також тематики майбутніх бізнес-планів, що візьмуть участь у конкурсі.Перший тренінговий курс для початківців з основ підприємницької діяльності розпочнеться 20 липня в приміщенні міського центру зайнятості. Бажаючі можуть зареєструватися за телефонами: 55-30-37, 050-374-08-72.


10.06.2015 09:33

Розпочав свою практичну реалізацію проект обласної ради «Покращення умов життя та соціальна адаптація внутрішньо переміщених осіб у Чернівецькій області»
Розпочав свою практичну реалізацію проект обласної ради «Покращення умов життя та соціальна адаптація внутрішньо переміщених осіб у Чернівецькій області» На початку 2015 року Чернівецька обласна рада стала переможцем конкурсу проектів Європейського Союзу «Підтримка громад, постраждалих внаслідок конфлікту в Україні», вигравши проект «Покращення умов життя та соціальна адаптація внутрішньо переміщених осіб в Чернівецькій області» за фінансової підтримки ЄС. Метою проекту є створення сприятливих умов у Чернівецькій області для адаптації та вирішення проблем внутрішньо переміщених осіб зі східних регіонів України, які постраждали внаслідок бойових дій, шляхом забезпечення тимчасового їх розміщення, сприяння працевлаштуванню, створення умов для належного рівня життя, доступу до соціальних послуг та соціального примирення з місцевим населенням.


Tеми