Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

АНОНС

08.07.2021 14:36

У Чернівцях відбудеться благодійний концерт на підтримку Максима Білоткача
У Чернівцях відбудеться  благодійний концерт на підтримку Максима Білоткача
Відомі виконавці Sasha Boole та Гуцул Каліпсо виступлять на підтримку чернівецького телеоператора Максима Білоткача. Захід відбудеться 11 липня о 19:00 у Галереї Ратуші (Центральна площа, 1). Нагадаємо, взимку 2021 року у оператора телеканалу ТВА виявили онкозахворювання. У Максима діагностували вузлові інфільтрати класичної лімфоми Ходжкіна, із обширним некрозом. Це злоякісне захворювання лімфатичної системи. Лікування дороговартісне і хлопець потребує фінансової підтримки небайдужих. https://fb.me/e/M7MoeAnu


01.07.2021 14:40

УАРОР обговорить з представниками влади кризу фінансування районних рад
УАРОР обговорить з представниками влади кризу фінансування районних рад 2 липня 2021 року Українська асоціація районних та обласних рад проводитиме у столиці України Збори Асоціації на тему «Проблемні питання фінансового забезпечення районних рад». Захід організовується за ініціативи голів районних рад України. Учасники зазначеного зібрання обговорюватимуть питання щодо загального стану функціонування районних рад, наявні проблеми з фінансуванням районних рад, їх можливі наслідки та шляхи подолання.


25.06.2021 12:57

Чергова сесія Чернівецької обласної ради
Чергова сесія Чернівецької обласної ради До уваги ЗМІ та громадськості! У середу, 30 червня, відбудеться чергова сесія Чернівецької обласної ради по вулиці Грушевського, 1. Початок о 10:00. Порядок денний за посиланням: http://oblrada.cv.ua/document/list/section/46/


14.06.2021 15:22

Центр Миколайчука відчиняє свої двері святковою подією
Центр Миколайчука відчиняє свої двері святковою подією 15-го червня о 15:00 у Культурно-мистецькому центрі імені Івана Миколайчука відбудеться театралізоване дійство, присвячене 80-річчю з дня народження кіномитця — «Миколайчук OPEN». Ознайомитися з програмою заходів можна на афіші. Вхід вільний.


03.06.2021 17:48

7 червня 2021 р. в Культурно-мистецькому центрі імені Івана Миколайчука відбудеться презентація міжнародного культурно-соціального проєкту в Чернівецькій області «Таємниці України для тебе»
7 червня 2021 р. в Культурно-мистецькому центрі імені Івана Миколайчука відбудеться презентація міжнародного культурно-соціального проєкту в Чернівецькій області «Таємниці України для тебе» Організатори проєкту — БФ "Чисті серцем" та Центр української культури у м. Таллінні (Естонія). Мета — залучення громад до створення єдиної бази даних нематеріальної спадщини України. «Цей проєкт — вимога часу і необхідність. Адже давно назріла потреба створення єдиної бази видів народних ремесел (особливості, історія походження, покрокова інструкція виготовлення), зібрання рецептів автентичної української кухні (історія походження страв та рецепти їх приготування), популяризація історичних, природних та культурних об’єктів із різних регіонів України (легенди, історія створення сіл / міст, цікаві розповіді про історичні та культурні пам’ятки)», — зазначають ініціатори проєкту.


30.05.2021 08:35

Оголошено новий набір слухачів на сертифікатну програму «Організація роботи депутата місцевої ради».
Оголошено новий набір слухачів на сертифікатну програму «Організація роботи депутата місцевої ради».

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого спільно з Тренінговим центром Асоціації випускників Університету розпочав новий набір слухачів на сертифікатну програму «Організація роботи депутата місцевої ради». Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого постійно здійснює узагальнення практики діяльності владних інституцій, у тому числі місцевого самоврядування. Опрацювання кращих практик діяльності місцевих рад в Україні та інших держав дали можливість сформувати універсальний практичний курс для депутатів місцевих рад України щодо організації їх роботи в умовах сьогодення.


19.05.2021 15:12

Відбудеться IV Міжнародний правничий форум «Права людини та публічне врядування»
Відбудеться IV Міжнародний правничий форум «Права людини та публічне врядування» Захід відбудеться в режимі он-лайн 21 травня 2021 року. Початок роботи форуму об 10.00 год. за київським часом. Реєстрація учасників розпочнеться з 9.30 год. за київським часом.


14.05.2021 14:39

«Чернівці - колиска Всесвітнього дня вишиванки»
«Чернівці - колиска Всесвітнього дня вишиванки» Сьогодні, в Центрі культури "Вернісаж" відбувся мистецький перформанс «Чернівці - колиска Всесвітнього дня вишиванки». Захід проводиться з нагоди святкування Всесвітнього дня вишиванки. Відчуття дотику до легенди подарували вишиванки Тараса Шевченка, Івана Франка, Олени Пчілки, Лесі Українки та ще багатьох видатних українців. Чернівці - це саме те місто, з якого почалася традиція відзначення Всесвітнього дня вишиванки! Це чудове свято об’єднує українців усього світу задля збереження та популяризації української культури і традицій, а також в ім’я відновлення миру на всій території нашої держави.


05.04.2021 20:57

Концерт з нагоди 100-річчя знаменитого аргентинського композитора Астора П’яццолли
Концерт з нагоди 100-річчя знаменитого аргентинського композитора Астора П’яццолли 6 квітня у ОКУ «Чернівецька обласна філармонія імені Дмитра Гнатюка» відбудеться концерт. Його присвячують 100-річчю знаменитого аргентинського композитора Астора П’яццолли. Захід проведуть у режимі онлайн. Концерт триватиме 1 годину 15 хвилин. Початок концерту о 18:30. Трансляцію можна буде подивитися на сторінці Чернівецької філармонії у мережі Facebook.


15.02.2021 14:58

Про скликання другого пленарного засідання другої сесії Чернівецької районної ради VIII скликання
Про скликання другого пленарного засідання другої сесії Чернівецької районної ради VIII скликання Згідно з розпорядженням голови Чернівецької районної ради Руслана Домніцака №6 від 12 лютого 2021 року 26 лютого 2021 року о 10:00 в сесійній залі обласної ради (м. Чернівці, вул. М.Грушевського,1) відбудеться друге пленарне засідання 2-ї сесії районної ради Чернівецької області VIII скликання. Серед інших на сесії будуть розглянуті наступні питання: про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Чернівецького району Чернівецької області; про план роботи районної ради ра 2021 рік; про затвердження Положення про постійні комісії Чернівецької районної ради в новій редакції.


15.02.2021 09:55

Міжнародний день онкохворої дитини
Міжнародний день онкохворої дитини 15 лютого у всьому світі відзначається Міжнародний день онкохворої дитини. Ця дата вперше з’явилася в календарі у 2001 році за ініціативи Всесвітньої конфедерації батьків дітей, хворих на рак. В Україні цей день відзначають з 2003 року. Це день перемоги малюків і дорослих, лікарів, тисяч родин хворих і всіх, хто не байдужий до чужого горя, над страшною недугою - злоякісними пухлинами дитячого віку. Дякуємо батькам за невимовну духовну силу, терпіння та невичерпну віру у здорове майбутнє малюків! Міцного здоров’я кожній українській родині.


04.02.2021 10:19

Олексій Бойко звернувся до керівництва АТ «Укрзалізниця» аби переглянути рішення стосовно скорочення щоденних рейсів потягів
Олексій Бойко звернувся до керівництва АТ «Укрзалізниця» аби переглянути  рішення стосовно скорочення щоденних рейсів потягів Зважаючи на широке суспільне обговорення, яке було викликане рішенням АТ «Укрзалізниця» про скорочення щоденних рейсів потягів №117 «Київ - Чернівці» та №118 «Чернівці -Київ» та подорожчання квитків у 1,6 разів, голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко звернувся до керівництва АТ «Укрзалізниця» аби переглянути це рішення. Ситуація зі скороченням кількості рейсів потягів з Чернівців до Києва може негативно позначитися на економічному та туристичному розвитку нашого краю. Крім того, ймовірне зростання кількості пасажирів у дні курсування потягів ускладнить забезпечення дотримання протиепідемічних заходів в умовах карантину, що може призвести до зростання хворих.


14.12.2020 15:00

До уваги засобів масової інформації!
До уваги засобів масової інформації! У вівторок, 15 грудня 2020 року, за адресою: м. Чернівці, вул. М.Грушевського, 1, каб. 418 (зала селекторних нарад) об 11-00 відбудеться прес-конференція голови Чернівецької обласної ради VII скликання Івана МУНТЯНА з нагоди завершення каденції. Запрошуються представники засобів масової інформації.


31.08.2020 13:38

На запрошення трудового колективу ЧОКП «Бальнеологічний санаторій «Брусниця»
На запрошення трудового колективу ЧОКП «Бальнеологічний санаторій «Брусниця» На запрошення трудового колективу ЧОКП «Бальнеологічний санаторій «Брусниця» 1 вересня 2020 року перший заступник голови Чернівецької обласної ради Інга Маковецька разом з представниками профільних постійних комісій Чернівецької обласної ради відвідає це комунальне підприємство з робочим візитом. Під час візиту відбудеться зустріч з керівництвом та трудовим колективом ЧОКП «Бальнеологічний санаторій «Брусниця» з метою визначення нагальних проблем в діяльності цього підприємства та надання необхідної допомоги задля їх невідкладного розв’язання.


06.08.2019 14:20

Відбудеться Всеукраїнський конкурс журналістських робіт на тему реформування місцевого самоврядування
Відбудеться Всеукраїнський конкурс журналістських робіт на тему реформування місцевого самоврядування З метою подальшого висвітлення процесів децентралізації цьогоріч вчетверте відбудеться Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади», який проводить Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.


Tеми