Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

Робоча нарада

12.10.2021 13:54

Олексій Бойко провів робочу нараду щодо готовності комунальних установ та підприємств області до опалювального сезону в осінньо-зимовий період 2021-2022 року
Олексій Бойко провів робочу нараду щодо готовності комунальних установ та підприємств області до опалювального сезону в осінньо-зимовий період 2021-2022 року Сьогодні, 12 жовтня, голова обласної ради Олексій Бойко провів робочу нараду з представниками відділів виконавчого апарату обласної ради щодо готовності комунальних установ та підприємств області до опалювального сезону в осінньо-зимовий період 2021-2022 року. До участі в нараді також були запрошені представники департаменту охорони здоров’я та управління культури Чернівецької ОДА. Учасники поінформували про хід виконання планів підготовки, навели прогнозні показники, доповіли про обсяги виконаних робіт. За результатами наради розглянуто проблемні питання та запропоновано заходи для їх усунення. Відтак Олексій Бойко надав відповідні доручення керівникам щодо належного проведення опалювального сезону та зобов’язав забезпечити необхідний температурний режим у медичних закладах області.


22.09.2021 09:36

Олексій Бойко провів робочу нараду щодо підготовки комунальних установ області до опалювального сезону
Олексій Бойко провів робочу нараду щодо підготовки комунальних установ області до опалювального сезону З метою якісної підготовки обласних комунальних установ та підприємств до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 року, голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко провів робочу нараду. На робочій нараді були присутні перший заступник голови Чернівецької обласної ради Микола Гуйтор, керівники відповідальних структурних підрозділів виконавчого апарату обласної ради. У центрі обговорення постали ключові організаційні питання та проблемні ситуації, що виникають у ході підготовки до опалювального сезону 2021-2022 року.


Tеми