Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

COVID-19

23.10.2021 11:03

Важливо!
Важливо! Чернівецька обласна рада інформує. Щоденна статистика захворюваності на COVID-19 та вакцинації в Чернівецькій області за даними Ради національної безпеки і оборони України.


22.10.2021 12:07

Важливо!
Важливо! Чернівецька обласна рада інформує. Щоденна статистика захворюваності на COVID-19 та вакцинації в Чернівецькій області за даними Ради національної безпеки і оборони України.


11.08.2021 13:15

Пункт вакцинації від COVID-19 відкрито в Чернівецькому обласному шкірно-венерологічному диспансері.
Пункт вакцинації від COVID-19 відкрито в Чернівецькому обласному шкірно-венерологічному диспансері. Наявні вакцини на вибір: - BioNTech, Pfizer; - CoronaVac, Sinovac Biotech; - AstraZeneca. Попередньо записатись можна за телефоном : +380956896213. Окрім того, тут можна буде зробити експрес тестування на COVID-19 та довідку для виїзду закордон з QR-кодом. Результат за 15 хв, вартість - 300 грн. Також у шкірно-венерологічному диспансері можна здати ПЛР-тестування. Результат ви отримаєте в день здачі тесту. Вартість - 600 гривень.


05.04.2021 20:57

Візит голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка та народного депутата України Валерія Божика до ОКНП "Чернівецький обласний медичний діагностичний центр"
Візит голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка та народного депутата України Валерія Божика до ОКНП "Чернівецький обласний медичний діагностичний центр" Сьогодні, 5 квітня, відбувся робочий візит голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка та народного депутата України Валерія Божика до ОКНП "Чернівецький обласний медичний діагностичний центр". Відвідали ПЛР-лабораторію, яка працює на базі діагностичного центру. Лабораторія виконує дослідження на ДНК- та РНК-віруси. У зв'язку з епідеміологічною ситуацією тут також впроваджено нову методику визначення SARS-CoV-2. Потужність лабораторії — 700 досліджень у день, що може забезпечити потребу населення у вчасній діагностиці хвороб.


03.03.2021 19:00

Противірусний етикет
Противірусний етикет Минув рік від дня, коли докорінно змінилося життя нашої країни. Рівно рік тому Буковину спіткала сумна звістка — перший у країні офіційно підтверджений випадок захворювання на COVID-19. Відтоді ми змушені були звикати до нових реалій та до нових правил противірусного етикету. Не буде зайвим якомога частіше нагадувати людям про прості правила поведінки, які допоможуть вберегти здоров’я населення. У зону найбільшого ризику зараження під час пандемії потрапляють лікарі. Від безпеки здоров’я медичних працівників залежать людські життя. Тому роботу із забезпечення їхнього захисту потрібно вести по всіх напрямках, зокрема й інформаційно. Бережіть себе та інших!


19.11.2020 12:18

Голова Чернівецької обласної ради госпіталізований з COVID-19 та двобічною пневмонією
Голова Чернівецької обласної ради госпіталізований з COVID-19 та двобічною пневмонією Від суботи голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян перебуває в лікарні з двобічною пневмонією. ПЛР-тест позитивний.


Tеми