Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

оголошення

18.10.2021 08:36

Всеукраїнська асоціація громад (ВАГ) запрошує приєднатися до онлайн-тренінгу серед малих та середніх агровиробників Чернівецької області
Всеукраїнська асоціація громад (ВАГ) запрошує приєднатися до онлайн-тренінгу серед малих та середніх агровиробників Чернівецької області Під час тренінгу буде опрацьовано: • актуальні зміни у сфері земельного законодавства; • актуальні потреби щодо попередження порушення прав землевласників та землекористувачів; • систематизовані практичні кейси аграрного рейдерства з аналізом причин, що їх зумовили; • можливості доступу до публічних реєстрів та кадастрів. Тренінг для малих та середніх агровиробників Чернівецької області буде проведений в оn-line режимі з використанням платформи Zoom 27.10.2021 року о 14:00. Для участі потрібно зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/kusFD3iXAGj79sxc8.


07.09.2021 11:49

До уваги громадян!
До уваги громадян! За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування.


13.08.2021 12:34

Михайло Павлюк 16 серпня проведе особистий прийом громадян на базі Дністровської районної ради
Михайло Павлюк 16 серпня проведе особистий прийом громадян на базі Дністровської районної ради Заступник голови обласної ради Михайло Павлюк у понеділок, 16 серпня, проведе виїзний прийом громадян на базі Дністровської районної ради, ІІ поверх, кабінет №23 (приймальня районної ради). Часи прийому: з 14:00 до 16:00. Усіх бажаючих просимо попередньо зареєструватись за номерами телефону: (232)2-04-85, 2-04-44.


03.08.2021 09:36

ГО «Інститут Громадської Експертизи» запрошує вас 5 серпня 2021 року на онлайн тренінг «Конструктивна комунікація між владою та громадськістю: молодіжна рада, антикорупційна рада, поважна рада»
ГО «Інститут Громадської Експертизи» запрошує вас 5 серпня 2021 року на онлайн тренінг «Конструктивна комунікація між владою та громадськістю: молодіжна рада, антикорупційна рада, поважна рада» Якщо ви зацікавлені у створенні ефективних консультативно-дорадчих органів у Вашій громаді, тоді ГО «Інститут Громадської Експертизи» запрошує вас 5 серпня 2021 року на онлайн тренінг «Конструктивна комунікація між владою та громадськістю: молодіжна рада, антикорупційна рада, поважна рада». https://fb.me/e/3Oxl9uVYu Початок тренінгу о 12:00. Будуть розглядатися питання створення та налагодження діяльності молодіжних, антикорупційних та поважних рад утворених при органах місцевого самоврядування. Представники консультативно дорадчих органів представлять кращі практики налагодження конструктивної взаємодії між владою і громадськістю на локальному рівні, взаємодії під час пандемії COVID-19, розробки та прийняття місцевих програм розвитку громадянського суспільства. Кількість учасників обмежена, для участі у тренінгу обов’язкова попередня реєстрація: https://forms.gle/8vZc9WCdE1xL8Ko86


01.08.2021 20:29

До уваги представників ЗМІ
До уваги представників ЗМІ Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ запрошує журналістів електронних та друкованих видань регіонального рівня та представників інформаційних відділів органів місцевого самоврядування взяти участь в експертно-освітньому навчальному проєкті “Енергоефективність для представників ЗМІ”. Навчання відбуватиметься онлайн та офлайн, період серпень - вересень 2021. Навчання безкоштовне. Під час курсу будуть розглянуті питання впровадження реформи у сфері енергоефективності в Україні, гармонізація українського законодавства з Директивами ЄС, використання системи муніципального енергетичного менеджменту, приклади реалізацıї енергоефективних проєктів органами місцевого самоврядування, можливості залучення інвестицій в енергоефективність на місцевому рівні.


31.07.2021 17:52

Стартує новий цікавий проєкт для ветеранів і ветеранок з усієї України
Стартує новий цікавий проєкт для ветеранів і ветеранок з усієї України Центр зайнятості Вільних людей став виконавчим партнером проєкту “Соціально-економічна підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та членів їхніх сімей", який реалізується IOM Ukraine та Європейським Союзом. Якщо ти хочеш змінити свою сферу діяльності і “зайти” у нову професію та мрієш про кар’єрний розвиток і гідну заробітну плату, тоді реєструйся у проєкт, пройди дводенний тренінг, захисти заявку на отримання індивідуального гранту розміром до 400 євро для проходження професійних курсів із підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації в навчальних закладах України. Реєструйся до 31 серпня 2021 року: http://bit.ly/ПрофесійніКурси Нова професія уже чекає на тебе. Вважай, що це саме той знак до змін, якого так довго не було.


31.07.2021 10:03

3 серпня 2021 року відбудеться онлайн-семінар «Реалізація проектів в рамках державних програм "Нова українська школа", "Здорова нація" та "Розумне місто"
3 серпня 2021 року відбудеться онлайн-семінар «Реалізація проектів в рамках державних програм "Нова українська школа", "Здорова нація" та "Розумне місто" Взяти участь в онлайн-семінарі запрошує громадська організація “DESPRO”. Час проведення: з 11.00 до 12.30. Початок під'єднання на ZOOM платформу починається з 10.30 AM Київ. Для участі в семінарі необхідно попередньо зареєструватися за посиланням  https://forms.gle/kyymDuruZMDqrY4E9 .   Щоб підключитися до зазначеного ZOOM вебінару треба перейти за посиланням https://zoom.us/j/95664452489?pwd=TGZKbzVzUlpaUENYWWs5ckVab3lmUT09   Далі треба ввести ідентифікатор конференції: 956 6445 2489 та пароль: 968742 Нагадаємо, що 27 липня відбувся онлайн-семінар: "Ринок муніципальних облігацій – міжнародний і український досвід". Близько 400 представників ОМС України ознайомилися з муніципальними облігаціями та механізмами їх використання для фінансування місцевих проєктів.


30.07.2021 14:55

Освітній центр Верховної Ради України у співпраці з міжнародним дитячим центром «Artek.UA» проводить онлайн-конкурс відеоробіт на тему: «Незалежність моєї країни»
Освітній центр Верховної Ради України у співпраці з міжнародним дитячим центром «Artek.UA» проводить онлайн-конкурс відеоробіт на тему: «Незалежність моєї країни» Конкурс проводиться задля популяризації парламентської просвіти серед дітей та молоді, підвищення рівня обізнаності школярами новітньої історії української незалежності та з нагоди 30-ї річниці Дня Незалежності України. Уже 24 серпня 10 переможців здобудуть право внести Прапор України до будинку Парламенту у день 30-ї річниці Незалежності України. Для участі потрібно заповнити спеціально створену Google-форму (https://bit.ly/3zy83JN) та прикріпити до неї відео-роботу, яка розкриває тему «Незалежність моєї країни».


29.07.2021 06:30

За сприяння Чернівецької обласної ради відновлюють восьмий ендуро мотофестиваль Шлях Мольфара, «Full Торба», який не проводили рік у зв’язку з пандемією коронавірусу
За сприяння Чернівецької обласної ради відновлюють восьмий ендуро мотофестиваль Шлях Мольфара, «Full Торба», який не проводили рік у зв’язку з пандемією коронавірусу 21-23 серпня у місті Вижниця відбудеться восьмий ендуро мотофестиваль Шлях Мольфара, «Full Торба» приурочений 30-їй річниці Незалежності України. Про можливість підтримки Чернівецькою обласною радою відповідного заходу говорили сьогодні під час зустрічі Олексія Бойка з організатором фестивалю Олександром Басарабою. На фестивалі проведуться заїзди з трьох мотодисциплін: ⁃ трофі спільний заїзд з розподілом на 3 класи та 3 маршрути до г. Ракова; ⁃ Командні змагання мотоциклетного GPS орієнтування «Full Торба», що входять в серію чемпіонату «Ukrainian GPS competition” ⁃ Змагання з кантрі - ендуро, індивідуальний заїзд по природній трасі з елементами тріалу, ендуро та кросу. Олексій Бойко запевнив про всебічну підтримку.


27.07.2021 09:19

Тепер кожна громада може отримати від держави до 2 млн гривень на розвиток соціальних послуг в рамках пілотного проєкту
Тепер кожна громада може отримати від держави до 2 млн гривень на розвиток соціальних послуг в рамках пілотного проєкту Відповідна постанова прийнята на засіданні Кабінету Міністрів України. Тепер на державну допомогу може претендувати кожна територіальна громада, у якій працює хоча б один фахівець із соціальної роботи. Також передбачається можливість участі у проєкті надавачів соціальних послуг державного, комунального та недержавного секторів. Громади, які візьмуть участь у пілотному проєкті, отримають фінансування на запровадження ключових соціальних послуг: • денного догляду для дітей з інвалідністю, осіб з інвалідністю та людей похилого віку; • супроводу під час інклюзивного навчання; • соціального супроводу при працевлаштуванні та під час роботи; • тимчасового відпочинку для батьків або опікунів, які доглядають за дітьми з інвалідністю; • підтриманого проживання; • стаціонарного догляду.


26.07.2021 13:42

Онлайн-ярмарок вакансій для ветеранів та ветеранок бойових дій на Донбасі відбудеться 28-го липня
Онлайн-ярмарок вакансій для ветеранів та ветеранок бойових дій на Донбасі відбудеться 28-го липня Програма реінтеграції ветеранів IREX запрошує ветеранів та ветеранок на онлайн-ярмарок вакансій. Мета ярмарку – розширити вибір можливих місць роботи для учасників бойових дій. Сотні учасників бойових дій та соціально-відповідальні роботодавці зустрінуться і знайдуть одне одного: - ветерани – фінансове і кар‘єрне зростання; - бізнес – відповідальних, перспективних і талановитих працівників. Програма ярмарку: ⁃ роботодавці презентують себе та доступні вакансії у своїх компаніях; ⁃ дискусія з роботодавцями про успішний досвід найму ветеранів; ⁃ ветерани поділяться успішними прикладами та практичними порадами свого працевлаштування. Покроково розкажуть, як вони знайшли роботу після повернення з бойових дій; ⁃ сесія співбесід ветеранів з потенційними роботодавцями. Запрошуємо приєднатися тих, хто відчуває, що ця подія саме для нього. Реєстрація для ветеранів: https://forms.gle/8XyikLMPr5KuXcR98 Реєстрація для роботодавців: https://forms.gle/dDDT28WT8ooQrFd97 Захід — безкоштовний.


15.07.2021 14:16

Михайло Павлюк проведе виїзний прийом громадян
Михайло Павлюк проведе виїзний прийом громадян Заступник голови обласної ради Михайло Павлюк у понеділок, 19 липня, проведе виїзний прийом громадян на базі Вижницької районної ради, кабінет №15. Часи прийому: з 14:00 до 18:00. Усіх бажаючих просимо попередньо зареєструватись за номером телефону: 0373023120


24.06.2021 19:40

Оголошено аукціон!
Оголошено аукціон! Обласна рада оголошує аукціон на продовження договору оренди нерухомого майна за адресою: місто Чернівці, вул. Фастівська 2, площею 5,7 кв.м. https://prozorro.sale/auction/LLE001-UA-20210623-18783


01.06.2021 08:35

Розпочато прийом проєктних заявок на Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад-2021 2.0
Розпочато прийом проєктних заявок на Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад-2021 2.0 18 травня Асоціація «Єврорегіон Карпати – Україна» офіційно оголосила старт другого конкурсного набору 2021 року у рамках Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад. Виконавча директорка Асоціації Галина Литвин зазначає. «Цей Конкурс дає можливість подвоїти шанси на втілення ініціатив для розвитку громад і додати ще більше успішно втілених проєктів на мапу Карпат. На відміну від попереднього набору участь у конкурсі можуть брати і органи місцевого самоврядування, і комунальні некомерційні заклади-розпорядники бюджетних коштів. Підтримка за кошти гранту надається як на реалізацію інфраструктурних заходів, так і на «м’які» проєкти. Чекаємо від громад цікавих ідей, спрямованих на розвиток Карпат. Уже незабаром детальніше розповімо про умови конкурсу під час навчань, які проведемо у кожній з областей».


19.04.2021 16:09

Оголошення!
Оголошення! Керівників підприємств та установ спільної власності територіальних громад області зобов’язали розмістити інформаційне оголошення наступного змісту: «У разі неналежного обслуговування або виявлення ознак корупційних правопорушень Ви можете звертатися за телефоном +380983561235». Відповідне доручення дав голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко.


Tеми