Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

оголошення

30.07.2021 14:55

Освітній центр Верховної Ради України у співпраці з міжнародним дитячим центром «Artek.UA» проводить онлайн-конкурс відеоробіт на тему: «Незалежність моєї країни»
Освітній центр Верховної Ради України у співпраці з міжнародним дитячим центром «Artek.UA» проводить онлайн-конкурс відеоробіт на тему: «Незалежність моєї країни» Конкурс проводиться задля популяризації парламентської просвіти серед дітей та молоді, підвищення рівня обізнаності школярами новітньої історії української незалежності та з нагоди 30-ї річниці Дня Незалежності України. Уже 24 серпня 10 переможців здобудуть право внести Прапор України до будинку Парламенту у день 30-ї річниці Незалежності України. Для участі потрібно заповнити спеціально створену Google-форму (https://bit.ly/3zy83JN) та прикріпити до неї відео-роботу, яка розкриває тему «Незалежність моєї країни».


29.07.2021 06:30

За сприяння Чернівецької обласної ради відновлюють восьмий ендуро мотофестиваль Шлях Мольфара, «Full Торба», який не проводили рік у зв’язку з пандемією коронавірусу
За сприяння Чернівецької обласної ради відновлюють восьмий ендуро мотофестиваль Шлях Мольфара, «Full Торба», який не проводили рік у зв’язку з пандемією коронавірусу 21-23 серпня у місті Вижниця відбудеться восьмий ендуро мотофестиваль Шлях Мольфара, «Full Торба» приурочений 30-їй річниці Незалежності України. Про можливість підтримки Чернівецькою обласною радою відповідного заходу говорили сьогодні під час зустрічі Олексія Бойка з організатором фестивалю Олександром Басарабою. На фестивалі проведуться заїзди з трьох мотодисциплін: ⁃ трофі спільний заїзд з розподілом на 3 класи та 3 маршрути до г. Ракова; ⁃ Командні змагання мотоциклетного GPS орієнтування «Full Торба», що входять в серію чемпіонату «Ukrainian GPS competition” ⁃ Змагання з кантрі - ендуро, індивідуальний заїзд по природній трасі з елементами тріалу, ендуро та кросу. Олексій Бойко запевнив про всебічну підтримку.


27.07.2021 09:19

Тепер кожна громада може отримати від держави до 2 млн гривень на розвиток соціальних послуг в рамках пілотного проєкту
Тепер кожна громада може отримати від держави до 2 млн гривень на розвиток соціальних послуг в рамках пілотного проєкту Відповідна постанова прийнята на засіданні Кабінету Міністрів України. Тепер на державну допомогу може претендувати кожна територіальна громада, у якій працює хоча б один фахівець із соціальної роботи. Також передбачається можливість участі у проєкті надавачів соціальних послуг державного, комунального та недержавного секторів. Громади, які візьмуть участь у пілотному проєкті, отримають фінансування на запровадження ключових соціальних послуг: • денного догляду для дітей з інвалідністю, осіб з інвалідністю та людей похилого віку; • супроводу під час інклюзивного навчання; • соціального супроводу при працевлаштуванні та під час роботи; • тимчасового відпочинку для батьків або опікунів, які доглядають за дітьми з інвалідністю; • підтриманого проживання; • стаціонарного догляду.


26.07.2021 13:42

Онлайн-ярмарок вакансій для ветеранів та ветеранок бойових дій на Донбасі відбудеться 28-го липня
Онлайн-ярмарок вакансій для ветеранів та ветеранок бойових дій на Донбасі відбудеться 28-го липня Програма реінтеграції ветеранів IREX запрошує ветеранів та ветеранок на онлайн-ярмарок вакансій. Мета ярмарку – розширити вибір можливих місць роботи для учасників бойових дій. Сотні учасників бойових дій та соціально-відповідальні роботодавці зустрінуться і знайдуть одне одного: - ветерани – фінансове і кар‘єрне зростання; - бізнес – відповідальних, перспективних і талановитих працівників. Програма ярмарку: ⁃ роботодавці презентують себе та доступні вакансії у своїх компаніях; ⁃ дискусія з роботодавцями про успішний досвід найму ветеранів; ⁃ ветерани поділяться успішними прикладами та практичними порадами свого працевлаштування. Покроково розкажуть, як вони знайшли роботу після повернення з бойових дій; ⁃ сесія співбесід ветеранів з потенційними роботодавцями. Запрошуємо приєднатися тих, хто відчуває, що ця подія саме для нього. Реєстрація для ветеранів: https://forms.gle/8XyikLMPr5KuXcR98 Реєстрація для роботодавців: https://forms.gle/dDDT28WT8ooQrFd97 Захід — безкоштовний.


15.07.2021 14:16

Михайло Павлюк проведе виїзний прийом громадян
Михайло Павлюк проведе виїзний прийом громадян Заступник голови обласної ради Михайло Павлюк у понеділок, 19 липня, проведе виїзний прийом громадян на базі Вижницької районної ради, кабінет №15. Часи прийому: з 14:00 до 18:00. Усіх бажаючих просимо попередньо зареєструватись за номером телефону: 0373023120


24.06.2021 19:40

Оголошено аукціон!
Оголошено аукціон! Обласна рада оголошує аукціон на продовження договору оренди нерухомого майна за адресою: місто Чернівці, вул. Фастівська 2, площею 5,7 кв.м. https://prozorro.sale/auction/LLE001-UA-20210623-18783


01.06.2021 08:35

Розпочато прийом проєктних заявок на Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад-2021 2.0
Розпочато прийом проєктних заявок на Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад-2021 2.0 18 травня Асоціація «Єврорегіон Карпати – Україна» офіційно оголосила старт другого конкурсного набору 2021 року у рамках Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад. Виконавча директорка Асоціації Галина Литвин зазначає. «Цей Конкурс дає можливість подвоїти шанси на втілення ініціатив для розвитку громад і додати ще більше успішно втілених проєктів на мапу Карпат. На відміну від попереднього набору участь у конкурсі можуть брати і органи місцевого самоврядування, і комунальні некомерційні заклади-розпорядники бюджетних коштів. Підтримка за кошти гранту надається як на реалізацію інфраструктурних заходів, так і на «м’які» проєкти. Чекаємо від громад цікавих ідей, спрямованих на розвиток Карпат. Уже незабаром детальніше розповімо про умови конкурсу під час навчань, які проведемо у кожній з областей».


19.04.2021 16:09

Оголошення!
Оголошення! Керівників підприємств та установ спільної власності територіальних громад області зобов’язали розмістити інформаційне оголошення наступного змісту: «У разі неналежного обслуговування або виявлення ознак корупційних правопорушень Ви можете звертатися за телефоном +380983561235». Відповідне доручення дав голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко.


26.01.2021 17:38

УВАГА! Засідання робочої групи з вивчення питань обґрунтованості та прозорості підвищення тарифів з газопостачання та його розподілу
УВАГА!

Засідання робочої групи з вивчення питань обґрунтованості та прозорості підвищення тарифів з газопостачання та його розподілу 27 січня 2021 року об 11:00 відбудеться засідання робочої групи з вивчення питань обґрунтованості та прозорості підвищення тарифів з газопостачання та його розподілу. Зустріч відбудеться за участю керівництва Чернівецької обласної ради, окремих голів постійних комісій обласної ради з профільних питань, представників обласної державної адміністрації, голів територіальних громад та представників громадськості за адресою м. Чернівці, вул. Грушевського, 1, (каб.301 ).


Tеми