Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

Медицина

21.05.2021 14:41

Доступна медицина!
Доступна медицина!
Сьогодні, 21 травня, жителі Сторожинця отримали сучасну амбулаторію загальної практики - сімейної медицини з новітнім лікувальним устаткуванням та кваліфікованим медичним персоналом. На свято завітали перший заступник голови обласної ради Микола Гуйтор, представники місцевих рад, медичного загалу та громадськості області. В новому приміщенні створені всі умови для надання якісної первинної допомоги, тут враховані сучасні вимоги до приміщень та медичного обладнання.


14.04.2021 15:25

Керівництво ОКНП «Буковинський клінічний онкологічний центр» проводило презентацію капітально реконструйованого хірургічного корпусу та приймального покою
Керівництво ОКНП «Буковинський клінічний онкологічний центр» проводило презентацію капітально реконструйованого хірургічного корпусу та приймального покою «Кількість онкологічних захворювань щороку статистично збільшується. Коли цей заклад з’явився 1968 року, послуги отримували 2500 пацієнтів. У 2018 році ця цифра збільшилася до 6252 пацієнтів. Тобто існує проблема онкологічних захворювань та потреба у якісному медичному обслуговуванні. Ми всебічно підтримуємо роботу керівництва центру, направлену на покращення надання послуг пацієнтам. Реконструкція об’єкта, яку ми бачимо сьогодні, є свідченням того, що медицина в області розвивається та проводиться ефективна робота в цьому напрямку», — зазначив перший заступник голови Чернівецької обласної ради Микола Гуйтор. Обговорювали пріоритетні плани подальшого розвитку підприємства, а саме облаштування бункера під лінійний прискорювач. Згідно з проєктно-кошторисною документацією, вартість об'єкта на 2021 рік складає 24 млн грн. Рішенням 2-ї сесії Чернівецької обласної ради про внесення змін до обласного бюджету на 2021 рік за бюджетною програмою виділять 5 млн грн на реконструкцію блока променевої терапії з добудовою приміщення для розміщення лінійного прискорювача з планувальною системою. Частину радіологічного відділення збираються реконструювати за власний кошт підприємства. Облаштування спеціалізованого приміщення є основною умовою для отримання онкологічним центром надточного променевого обладнання — лінійного прискорювача.


18.02.2021 14:46

Реконструкція у лікувальних корпусах ОКНП «Чернівецька обласна клінічна лікарня» триває
Реконструкція у лікувальних корпусах ОКНП «Чернівецька обласна клінічна лікарня» триває Микола Гуйтор відвідав ОКНП «Чернівецька обласна клінічна лікарня» та спільно з головним лікарем Сергієм Цинтарем оглянув територію та лікувальні корпуси закладу, у яких зараз триває реконструкція. Наразі здійснюється реконструкція підрозділу анестезіології, інтенсивної терапії та політравми, де буде встановлено найсучаснішу систему подачі медичних газів та киснегенератор. Водночас, триває капітальний ремонт одного з хірургічних блоків, який проводиться із залученням іноземних інвестицій. Роботи розпочалися ще у вересні минулого року і вже спостерігаються перші результати.


18.02.2021 12:14

Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф придбав 22 карети «швидкої»
Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф придбав 22 карети «швидкої» Сьогодні, 18 лютого, випускають на лінію 6 автомобілів, які поїдуть до Заставни, Глибокої, Кіцманя та Чернівців. Презентація перших 8 санітарних автомобілів відбулася у листопаді минулого року і вони вже працюють в Сокирянах, Кельменцях, Банилові Підгірному, Красноїльську, Новоселиці та у Чернівцях.


02.02.2021 16:31

У лютому в Сокирянській лікарні запрацює відділення гемодіалізу
У лютому в Сокирянській лікарні запрацює відділення гемодіалізу Ремонт приміщення гемодіалізу Сокирянської лікарні розпочався в лютому 2020 року. За рахунок коштів районного бюджету на ці потреби було виділено понад 180 тисяч гривень. За угодою з німецьким підприємством-постачальником придбано спеціальне обладнання для відділення. Голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко висловив свої привітання з цієї нагоди та наголосив, що наразі, приміщення облаштовані та підготовлені згідно з вимогами чинного законодавства.


24.01.2020 15:21

Голова Чернівецької обласної ради відкрив новостворену єдину екстрену оперативну диспетчерську службу медичної допомоги.
Голова Чернівецької обласної ради відкрив новостворену єдину екстрену оперативну диспетчерську службу медичної допомоги. Кошторисна вартість проведених робіт склала 10 млн. 511,5 тис. Чверть цієї суми надійшло з обласного бюджету, решта 75 відсотків – з державного бюджету. Депутати обласної ради виділили понад 2 млн. 910 тис. грн на проведення робіт та закупівлю обладнання.


23.01.2020 16:07

Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян відкрив оновлене відділення недоношених дітей в ОКНП «Чернівецька обласна дитяча клінічна лікарня».
Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян відкрив оновлене відділення недоношених дітей в ОКНП «Чернівецька обласна дитяча клінічна лікарня». Очільник Буковинського парламенту відкрив сьогодні оновлене відділення недоношених дітей в ОКНП «Чернівецька обласна дитяча клінічна лікарня». Понад 4 млн грн виділили депутати обласної ради на ремонт відділення та придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів.


28.03.2019 10:08

З метою підвищення якості медичного обслуговування населення
З метою підвищення якості медичного обслуговування населення Депутати Чернівецької обласної ради на пленарному засіданні 30-ї сесії обласної ради ухвалили рішення про реорганізацію низки комунальних установ медичного профілю.


26.01.2017 16:18

У столиці Буковини відкрито новозбудований корпус обласного реабілітаційного центру для дітей з особливими потребами
У столиці Буковини відкрито новозбудований корпус обласного реабілітаційного центру для дітей з особливими потребами Відкриття бальнеологічного комплексу, харчоблоку та пансіонату обласної комунальної установи «Обласний центр медико-соціальної реабілітації дітей з органічними ураженнями нервової системи» відбулося сьогодні, 26 січня. Участь в урочистостях з цієї нагоди взяв голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян. Так, керівник представницької влади регіону оглянув приміщення новозбудованого корпусу реабілітаційного центру, а також оцінив якість будівельних та оздоблювальних робіт.


16.09.2016 09:46

На урочистостях з нагоди Дня фармацевтичного працівника
На урочистостях з нагоди Дня фармацевтичного працівника Перший заступник голови Чернівецької обласної ради Інга Маковецька взяла участь та виступила на урочистих зборах з нагоди Дня фармацевтичного працівника. «Від вашої фахової, злагодженої роботи багато в чому залежить така суспільна цінність, як здоров’я людей», - наголосила вона, звертаючись до присутніх в актовому залі палацу «Академічний» представників галузі. «За нинішніх ринкових умов ваші колеги часто перебирають на себе невластиві їм функції дільничного терапевта, медичної сестри, ба навіть медичного психолога. Ці надзвичайно потрібні для загального блага обов’язки ви з честю виконуєте!», - наголосила Інга Маковецька. Посадовець тепло привітала працівників закладів фармацевтичної галузі краю від імені голови обласної ради Івана Мунтяна та депутатського корпусу крайового парламенту.


15.09.2016 14:34

На Буковині змагаються у фаховій майстерності кращі медсестри
На Буковині змагаються у фаховій майстерності кращі медсестри Заступник голови Чернівецької обласної ради Віталій Мельничук тепло привітав організаторів, учасниць та гостей X Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності медичних сестер «Ескулап-професіонал-2016», урочисте відкриття якого відбулось сьогодні. Посадовець високо оцінив внесок середнього медичного персоналу у справу надання медичних послуг населенню, особливо - в зоні проведення АТО на Сході України. Віталій Мельничук побажав учасницям конкурсу нових перемог та здобутків у справі підвищення професійної майстерності, удосконаленні вмінь та навичок ефективного надання медичної допомоги.


02.10.2015 17:29

Но офіційній церемонії відкриття медичного центру "Angelholm" в Чернівцях
Но офіційній церемонії відкриття медичного центру "Angelholm" в Чернівцях Голова Чернівецької обласної ради Михайло ГАЙНИЧЕРУ взяв участь та виступив на урочистій церемонії офіційного відкриття шведсько-українського медичного ортопедичного центру «Енгельхольм» («Angelholm»). У своєму вітальному слові він підкреслив важливість функціонування центру з новітнім обладнанням та сучасними медичними технологіями, який спеціалізується на ортопедії. Керівник обласної представницької влади наголосив, що новостворений медичний заклад пройшов непростий шлях становлення, що пов’язано із застосуванням новаторських методик діагностики, оперативних втручань, післяопераційної реабілітації та амбулаторного лікування хворих, які дотепер не використовувались у вітчизняній медицині. Завдяки ентузіазму головного лікаря центру, експерта в галузі ендопротезування, заслуженого лікаря України Ярослава ВАСИЛЬЧИШИНА, лікарів - науковців Ірини МАКОВІЙЧУК, Оксани АНДРІЄЦЬ, у 2012 році в Чернівецькому центрі «Angelholm» було створено відділення інтервенційної кардіології з новітнім ангіографом, що дало можливість успішно проводити в Чернівцях коронарографію та стентування коронарних судин серця.


14.05.2015 14:59

Голова обласної ради обговорив з представником МОЗ можливості для забезпечення безкоштовних екстрених оперативних втручань на серці
Голова обласної ради обговорив з представником МОЗ можливості для забезпечення безкоштовних екстрених оперативних втручань на серці Голова обласної ради Михайло Гайничеру зустрівся з головним позаштатним спеціалістом МОЗ України за спеціальністю «Хірургія серця і магістральних судин у дорослих», доктором медичних наук Костянтином Руденком, який разом з групою фахівців з питань кардіології та кардіохірургії прибув у Чернівецьку область в рамках Всеукраїнського проекту «Зупинити епідемію серцево-судинних катастроф». На зустрічі були присутня також головний лікар обласного кардіологічного диспансеру Ірина Маковійчук та директор Департаменту охорони здоров`я ОДА Оксана Андрієць. З огляду на високий рівень серцево-судинних захворювань та нагальну потребу протидії його зростанню, обговорювались додаткові можливості для забезпечення кардіодиспансеру, який є об`єктом обласної комунальної власності, необхідним для надання екстреної медичної допомоги обладнанням. Михайло Гайничеру висловився за розширення партнерства з приватними структурами, які мають у власності або можуть придбати дороговартісне медичне обладнання, котре можна використовувати для надання екстреної медичної допомоги хворим на серцево-судинні захворювання.


24.04.2014 10:13

У Великодні свята Новоселиччина отримала автомобіль швидкої медичної допомоги
У Великодні свята Новоселиччина отримала автомобіль швидкої медичної допомоги У Новоселиці за участю голови районної ради Романа Кригана, голови районної державної адміністрації Віталія Балти, голови Глибоцької районної ради Григорія Ванзуряка, заступника голови Хотинської райдержадміністрації Анатолія Сухаря, керівників комунальних установ закладів охорони здоров’я та громадськості міста відбулось урочисте вручення автомобілів швидкої медичної допомоги для Прутського відділення, яке обслуговує Новоселицький, Глибоцький та Хотинський райони.


11.02.2014 11:37

На Глибоччині підсумували роботу медичної галузі за 2013 рік
На Глибоччині підсумували роботу медичної галузі за 2013 рік Днями за участю голів Глибоцької районної ради Валерія Ротаря та районної державної адміністрації Миколи Загарюка відбулося засідання медичної ради району. Про це повідомили у Глибоцькій районній раді. Головуючий медичної ради, депутат обласної ради, головний лікар Глибоцького району Іван Шкробанець проаналізував роботу лікувально-профілактичних закладів за 2013 рік та окреслив завдання щоло її удосконалення на 2014 рік. За його словами, на сьогоднішній день заклади охорони здоров’я району представлені центральною районною комунальною лікарнею, 19 лікарськими амбулаторіями загальної практики сімейної медицини та 43 дільницями загальної практики сімейної медицини при Глибоцькому районному центрі ПМСД, 7 фельдшерсько-акушерськими пунктами та 7 фельдшерськими пунктами. В минулому році на галузь охорони здоров’я було виділено 36,6 млн.грн. На медикаменти витрати склали 1,8 млн.грн., з яких 752,0 тис.грн. на забезпечення безкоштовними лікарськими засобами пільгової категорії населення.


Tеми