Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

Зі святом!

05.05.2021 13:38

185 років від дня народження Сидора Воробкевича
185 років від дня народження Сидора Воробкевича Сьогодні 185 років від дня народження Сидора Воробкевича — письменника, композитора, художника, православного священника, театрального та громадського діяча, педагога, редактора часописів Буковини.


24.02.2021 19:49

«Хто не жив посеред бурі, той ціни не знає силі»
«Хто не жив посеред бурі, той ціни не знає силі» 25 лютого 2021 року виповнюється 150 років від дня народження Лариси Петрівни Косач – Лесі Українки. Видатна поетеса, драматург-новатор, публіцист, критик, громадський діяч, гордість української поезії. Її поезія спонукає до вершинної досконалості, до справедливості й добра. Творчість Лесі Українки навіки закарбована в історичній та культурній спадщині України. Її життя стало прикладом боротьби, а її зброя – це слово, яке є актуальним і сьогодні. Вона переконала свій народ у тому, що він може говорити й бути почутим, претендувати на визнання й славу. Ми направду пишаємося тим, що наша земля стала колискою геніальної дочки українського народу - Лесі Українки.


21.02.2021 13:40

«Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову». Ліна Костенко
«Нації вмирають не від інфаркту.
Спочатку їм відбирає мову».
Ліна Костенко Мова – найважливіший засіб спілкування людей і пізнання світу, передачі досвіду з покоління в покоління. Знати, плекати та примножувати рідну мову - це обов’язок кожної людини. Без неї, своєї самобутньої культури немає народу. Любіть і поважайте свою рідну мову!


28.06.2020 11:48

З Днем Конституції!
З Днем Конституції! Керівництво, колегія та депутатський корпус Чернівецької обласної ради щиро та сердечно вітають вас з нагоди знаменної дати - Дня Конституції України!


23.08.2019 12:18

Іван Мунтян: Вірю, що Україна буде потужною європейською державою
Іван Мунтян: Вірю, що Україна буде потужною європейською державою На цьому наголосив голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян, звертаючись до учасників урочистого зібрання, присвяченого Дню Державного Прапора України та прийдешньому Дню незалежності України, що відбулось на Центральній площі м. Чернівців сьогодні, 23 серпня.


16.11.2018 15:23

Іван Мунтян відзначив працівників телерадіокомпаній та веб-ресурсів Буковини
Іван Мунтян відзначив працівників телерадіокомпаній та веб-ресурсів Буковини Урочистості до Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку відбулися сьогодні, 16 листопада. Привітав керівників та представників електронних засобів масової інформації регіону з професійним святом голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян.


24.08.2018 17:45

У столиці Буковини відбулись пам’ятні та святкові заходи до Дня незалежності України
У столиці Буковини відбулись пам’ятні та святкові заходи до Дня незалежності України Сьогодні, 24 серпня, у день, коли весь український народ разом з усіма українцями в світі відзначає 27-у річницю незалежності України, у місті Чернівцях відбулась низка святкових та пам’ятних заходів, участь у яких взяли представники влади, духовенства та громади краю.


03.07.2018 15:54

Іван Мунтян: Буковинські поліцейські здобули повагу та виправдали довіру громади
Іван Мунтян: Буковинські поліцейські здобули повагу та виправдали довіру громади На цьому наголосив голова крайового парламенту Буковини Іван Мунтян, вітаючи з Днем Національної поліції України керівництво та особовий склад Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області під час урочистостей, що відбулися з нагоди свята на Соборній площі обласного центру сьогодні, 3 липня.


Tеми