Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

Повідомлення

17.06.2021 09:21

Чернівецька обласна рада діє виключно в межах чинного законодавства та своїх повноважень на умовах відкритості та прозорості
Чернівецька обласна рада діє виключно в межах чинного законодавства та своїх повноважень на умовах відкритості та прозорості Зважаючи на окремі повідомлення у місцевих засобах масової інформації та стурбованість громадськості, Чернівецька обласна рада повідомляє, що не виступала замовником здійснення жодних художніх робіт на будівлі, що навпроти адміністративної будівлі обласної ради по вулиці М.Грушевського. Звертаємо увагу, що Чернівецька обласна рада діє виключно в межах чинного законодавства та своїх повноважень на умовах відкритості та прозорості.


16.06.2021 14:59

На Буковині запустили онлайн магазин «Буковинська книга»
На Буковині запустили онлайн магазин «Буковинська книга» Це єдина електронна платформа, яка об’єднує 4 обласні комунальні книгарні. Проект реалізовано за сприяння голови Чернівецької обласної ради і має на меті створення максимально зручного доступу до книжок усім «ентузіастам читання». В асортименті Буковинської книги читачі зможуть обрати художню, матодичну та бізнес-літературу, книги для дітей, non-fiction, видання з психології, для саморозвитку та мотивації. Також можна буде придбати розвивальні іграшки для дітей. Найближчим часом роботу онлайн книгарні ще удосконалюватимуть та розширять асортимент представлених книг.


01.06.2021 16:07

Продовжуємо поповнювати експонатами мистецький простір «Будинку з левами»
Продовжуємо поповнювати експонатами мистецький простір «Будинку з левами» Сьогодні майбутню картинну галерею доповнила ще одна робота. До акварелі Людмили Богдан долучилася картина новосельчанина Володимира Теута. Полотно «Вечір у селі» (2013 р.) придбане за позабюджетні кошти. Олексій Бойко планує періодично додавати до колекції роботи місцевих митців. Таким чином хоче символічно показати творчій спільноті, що обласна влада максимально сприятиме розвитку культури на Буковині.


06.04.2021 16:21

Стоп корупції!
Стоп корупції! Корупційна іржа проїла всі прошарки суспільства. Сьогодні вкотре в цьому переконуємося. Обласна рада ні на крок не поступиться ідеям прозорості та закінченню епохи продажності, хабарництва та нечесності. Заявлені нами засади допропорядності та гідності — не просто слова. Тому ми продовжуємо боротися за законність, порядок і прозорість систем влади та керівництва комунальних установ!


Tеми