Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

Офіційно

02.04.2021 15:31

2 квітня — Всесвітній день розповсюдження інформації про проблему аутизму
2 квітня — Всесвітній день розповсюдження інформації про проблему аутизму 2 квітня — Всесвітній день розповсюдження інформації про проблему аутизму. Цю дату запровадили рішенням Генеральної асамблеї ООН. Резолюцію ухвалили з метою привернення світової уваги до дітей та дорослих, які живуть з аутизмом. Щороку, починаючи з 2012-го, ООН визначає тему Всесвітнього дня поширення інформації про аутизм. Цьогоріч організаця обрала тему «Інклюзія на робочому місці: проблеми і можливості в постпандемічному світі». Інклюзія — це перш за все соціалізація. Тому, приймаючи на роботу людину з аутизмом, работодавець має шанс отримати працівника з набром унікальних та незамінних якостей, а також сприяє підвищенню толерантності суспільства. По всьому світу, закрема в Німеччині й Австрії, ІТ-компанії шукають саме людей з аутизмом як цінних працівників. Адже завдяки їхній здібності мислити інакше такі люди здатні знаходити нестандартні вирішення складних завдань. А ще їх вирізняє точність, пунктуальність і прискіпливість до деталей. Існує думка, що аутизм схожий на творчість Пікассо. На перший погляд виглядає трохи дивно, та коли по-справжньому зрозумієш його — побачиш красу. На зображені — картина Пабло Пікассо «Хлопчик з люлькою».


02.04.2021 15:31

2 квітня — День поширення інформації про аутизм. Людей з аутизмом ще називають «людьми дощу»
2 квітня — День поширення інформації про аутизм. Людей з аутизмом ще називають «людьми дощу» Аутизм — це не хвороба. Це розлад нервової системи, що утруднює комунікацію. Часто такі люди — дуже талановиті, щирі й доброзичливі. Данило Гулько доводить це кожною своєю роботою. Картини 14-річного художника виставлялися у Європі, вони прикрашають Генеральне консульство України в Мілані. Від сьогодні одна з картин особливого митця, яка має назву "Срібний дощ", прикрасить і приміщення обласної ради.


20.03.2021 10:49

«Крим був, є та буде в складі України. Український народ ніколи і за жодних умов не припинить боротьбу за звільнення Криму, якою б важкою і тривалою вона не була»
«Крим був, є та буде в складі України. Український народ ніколи і за жодних умов не припинить боротьбу за звільнення Криму, якою б важкою і тривалою вона не була»
«Крим був, є та буде в складі України. Український народ ніколи і за жодних умов не припинить боротьбу за звільнення Криму, якою б важкою і тривалою вона не була» 20 березня український народ, світове українство разом з братнім кримсько-татарським народом відзначають сумні роковини російської окупації невід’ємної частини території України – Автономної Республіки Крим. Цього дня, 7 років тому, Верховна Рада України ухвалила Декларацію «Про боротьбу за звільнення України». «Уперше після завершення Другої світової війни загально визнані кордони Європи цинічно "перемальовує" країна, яка за багатосторонніми і двосторонніми договорами гарантувала територіальну цілісність України, недоторканність і непорушність її кордонів», - говориться у цьому документі. Європейська та світова спільноти не визнають факту «приєднання» Криму до Російської Федерації та засуджують протиправну анексію Кримського півострова – невід’ємної частини суверенної території України.


09.07.2020 13:07

Чернівецьку область з робочим візитом відвідав Президент України Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ
Чернівецьку область з робочим візитом відвідав Президент України Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ Глава Української держави, зокрема, відвідав нещодавно відкритий у Чернівцях перинатальний центр, спілкувався з його медичним персоналом та пацієнтами, привітав породіллю, що була першою, в якої прийняли пологи в стінах цього сучасного медичного закладу, побував на будівництві споруди загальноосвітнього закладу в селі Рідківці Новоселицького району, побував у селі Маршинці Новоселицького району, де катастрофічною червневою повінню було знищено мостопровід через річку Прут, який забезпечував сполучення між населеними пунктами Новоселиччини та Герцаївщини. Під час заходів, що входили до програми перебування Президента України у Чернівецькій області, від крайової представницької влади високого гостя супроводжувала перший заступник голови Чернівецької обласної ради Інга МАКОВЕЦЬКА.


27.06.2018 20:30

Іменем України
Іменем України Сьогодні, 27 червня, Чернівецьким окружним адміністративним судом за результатами розгляду у відкритому судовому засіданні справи за позовом управління культури Чернівецької обласної державної адміністрації до Чернівецької обласної ради про визнання протиправним та скасування рішення 21-ї сесії Чернівецької обласної ради VII скликання № 34-21/18 від 27.03.2018 «Про укладення контракту за результатами конкурсу з директором Чернівецького обласного краєзнавчого музею Затуловською О.П.» вирішено у задоволенні адміністративного позову відмовити повністю.


04.02.2017 15:06

6 лютого на Буковині оголошено Днем жалоби
6 лютого на Буковині оголошено Днем жалоби Відповідно до розпорядження в.о. голови обласної державної адміністрації Олега Стецевича №54-р від 03.02.2017, 6 лютого 2017 року оголошено у Чернівецькій області днем жалоби за військовослужбовцями Леонідом Дергачем, Анатолієм Заремським та Марісом Камінським, котрі загинули під час виконання бойового завдання біля міста Авдіївки Донецької області, захищаючи суверенітет і територіальну цілісність України.


Tеми