Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

Діяльність голови Чернівецької обласної ради

22.06.2021 10:48

Про скликання 3-ї сесії Чернівецької обласної ради VIII скликання
Про скликання 3-ї сесії Чернівецької обласної ради VIII скликання 30 червня 2021 року о 10.00 в сесійній залі обласної ради (м. Чернівці, вул. М.Грушевського,1) відбудеться пленарне засідання 3-ї сесії обласної ради VIII скликання.


08.06.2021 18:23

Засідання Палати регіонів Конгресу місцевих та регіональних влад
Засідання Палати регіонів Конгресу місцевих та регіональних влад Голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко бере участь у засіданні Палати регіонів Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України у місті Дніпрі. Як зазначалось раніше, Конгрес місцевих та регіональних влад – це потужний інструмент для розв'язання ключових проблем діяльності місцевого самоврядування, адже він об’єднує представників усіх ланок вертикалі виконавчої, законодавчої влади та місцевого самоврядування.


31.05.2021 11:17

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей Олексій Бойко завітав до діток в «Чернівецький обласний спеціалізований будинок дитини»
Напередодні Міжнародного дня захисту дітей Олексій Бойко завітав до діток в «Чернівецький обласний спеціалізований будинок дитини» «Тільки діти знають, чого хочуть. Вони їдять руками, тому що так весело. Вони малюють на шпалерах, роблячи свою кімнату особливою. Їм не хочеться бути як всі. Вони роблять найскладніше - залишаються собою». Напередодні Міжнародного дня захисту дітей голова обласної ради Олексій Бойко спільно з керівником БФ «Великі серця», радником голови з соціальних питань Олександром Коркоїлом завітали до діток в «Чернівецький обласний спеціалізований будинок дитини». Підгузники, засоби гігієни, фрукти та смаколики – все це передали для буковинських дітлахів, які виховуються та проходять реабілітацію у цьому закладі. Наразі тут близько 60 діток. Олексій Бойко ознайомився із проблемами установи, планами щодо підготовки до переходу у 2026 році в статус паліативно-хоспісного центру та з тими викликами, які необхідно подолати на цьому шляху.


13.05.2021 16:55

Олексій Бойко відвідав комунальні книгарні, що на вулицях Заньковецької та Кобилянської
Олексій Бойко відвідав комунальні книгарні, що на вулицях Заньковецької та Кобилянської Обговорили з керівництвом проблемні питання закладів та визначили подальші шляхи їх вирішення. Серед пріоритетних напрямків роботи обласної ради — збереження культурного фонду, поліпшення стану комунального майна та розвиток культури області.


22.04.2021 15:40

Олексій БОЙКО привітав з днем народження Мартіна ЗАЙЛЕРА
Олексій БОЙКО привітав з днем народження Мартіна ЗАЙЛЕРА Від імені представницької влади Буковинського краю, від депутатського корпусу обласної ради та від себе особисто керівник крайового парламенту Буковини Олексій БОЙКО привітав сьогодні з нагоди дня народження Мартіна ЗАЙЛЕРА - Президента Генеральної ради депутатів округу Швабія землі Баварія (Федеративна Республіка Німеччина), одного з головних європейських партнерів Чернівецької області. Голова Чернівецької обласної ради щиро та сердечно побажав пану Зайлеру міцного здоров’я, цілющої Божої ласки, життєвих гараздів, успіхів та наснаги у численних добрих справах та сміливих починаннях, нових звершень та здобутків у щоденній праці на благо жителів дружнього округу Швабія.


16.04.2021 21:15

Сьогодні, 16 квітня, голова Чернівецької обласної ради відвідав ОКНП «Обласна дитяча клінічна лікарня»
Сьогодні, 16 квітня, голова Чернівецької обласної ради відвідав ОКНП «Обласна дитяча клінічна лікарня» У свій день народження Олексій Бойко, не зраджуючи багаторічній традиції, звик не приймати подарунки, а натомість дарувати. Голова обласної ради передав онкогематологічному відділенню обласної дитячої лікарні технічне обладнання, придбане за власні кошти. Воно допоможе спростити роботу персоналу та зробить перебування в лікарні онкохворих діток комфортнішим. Також маленькі пацієнти отримали омріяні подарунки: іграшки, розмальовки, альбоми та інші цікавинки для розвитку і творчості.


01.04.2021 14:15

У виконавчому апараті обласної ради
У виконавчому апараті обласної ради На апаратній нараді, яку провів сьогодні очільник обласної представницької влади Олексій БОЙКО, обговорювались підсумки пленарного засідання 2-ї сесії Чернівецької обласної ради VIII скликання. Керівник крайового парламенту позитивно оцінив рівень підготовки питань порядку денного з боку відповідальних працівників виконавчого апарату. Разом з тим, голова обласної ради наголосив на необхідності забезпечення відкритості та прозорості роботи депутатського корпусу, колегії та постійних комісій обласної ради.


19.03.2021 09:05

Про скликання 2-ї сесії Чернівецької обласної ради VIII скликання
Про скликання 2-ї сесії Чернівецької обласної ради VIII скликання Згідно з розпорядженням голови Чернівецької обласної ради Олексія БОЙКА № 41 від 18 березня 2021 року на підставі статті 46-ї та частин 6 і 7 статті 55-ї Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 14 розділу II Регламенту Чернівецької обласної ради VII скликання 30 березня 2021 року об 11.00 в сесійній залі обласної ради (м. Чернівці, вул. М.Грушевського,1) відбудеться пленарне засідання 2-ї сесії обласної ради VIII скликання.


02.03.2021 08:34

Покоління розумних, творчих, сміливих лідерів! Зустріч Олексія Бойка з всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Студентська республіка»
Покоління розумних, творчих, сміливих лідерів! Зустріч Олексія Бойка з всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Студентська республіка» 1 березня відбулась урочиста зустріч з всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Студентська республіка», у якій взяв участь голова обласної ради Олексій Бойко. Молодь з усієї країни протягом трьох днів гостювала і креативила на Буковині. Всеукраїнська молодіжна громадська організаця «Студентська республіка» впродовж цього часу у селі Миговому Вижницького району проводила чергову творчо-інтелектуальну гру «XIII Зимова студреспубліка».


10.02.2021 18:20

Критичні ситуації потребують негайної жорсткої реакції
Критичні ситуації потребують негайної жорсткої реакції Сьогодні, 10 лютого, голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко провів нараду з представниками ліквідаційної комісії Обласного дитячого протитуберкульозного санаторію «Садгора». Предмет обговорення - кричуща ситуація, яка склалася у закладі. За підсумками здійсненої інвентаризації майна та аудиту діяльності підприємства, виявлено незадовільний стан будівлі та неефективне використання бюджетних коштів, а саме щодо сумнівної економії при закупівлі альтернативного опалення.


04.02.2021 16:08

Про призначення виконуючим обов’язки генерального директора обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний медичний діагностичний центр» Бориса Івановича Гушилика
Про призначення виконуючим обов’язки генерального директора обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний медичний діагностичний центр» Бориса Івановича Гушилика Голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко підписав розпорядження від 4 лютого 2021 року №23 «Про призначення виконуючим обов’язки генерального директора обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний медичний діагностичний центр» Бориса Івановича Гушилика та визначив таким, що втратило чинність розпорядження голови Чернівецької обласної ради від 4 грудня 2020 року «Про призначення Свестун Наталії Володимирівни виконуючою обов’язки генерального директора ОКНП «Чернівецький обласний медичний діагностичний центр».


15.01.2021 15:15

«Крізь вир подій... Повірити в себе, повірити в життя»
«Крізь вир подій...
Повірити в себе, повірити в життя» У ході зустрічі було окреслено основні напрямки співпраці. Зокрема щодо можливостей забезпечення потреб населення Чернівецької області технічними засобами реабілітації, виробами медичного призначення, а також надання реабілітаційних послуг, в тому числі дитячого протезування.


30.12.2020 12:03

Голова Чернівецької обласної ради обговорив питання, які стосуються відкриття та вдосконалення пунктів пропуску в Чернівецькій області.
Голова Чернівецької обласної ради обговорив питання, які стосуються відкриття та вдосконалення пунктів пропуску в Чернівецькій області. Голова зазначив, що відкриття нових пунктів пропуску, вдосконалення процедур прикордонного та митного контролю, розробка рішень, що дозволять скоротити затрати часу та ресурсів на відповідні процеси у пунктах пропуску, забезпечуючи швидкий та безпечний перетин кордону для осіб і товарів - серед пріоритетів у роботі Державної митної служби України та Чернівецької обласної ради


23.12.2020 12:26

Про скликання другого пленарного засідання 1-ї сесії Чернівецької обласної ради VIII скликання
Про скликання другого пленарного засідання 1-ї сесії Чернівецької обласної ради VIII скликання Згідно з розпорядженням голови Чернівецької обласної ради Олексія БОЙКА № 569 від 23 грудня 2020 року на підставі статті 46-ї та частин 6 і 7 статті 55-ї Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 10 і 14 розділу II Регламенту Чернівецької обласної ради VII скликання 24 грудня 2020 року о 10-00 в сесійній залі обласної ради (м. Чернівці, вул. М.Грушевського,1) відбудеться друге пленарне засідання 1-ї сесії обласної ради VIII скликання.


22.12.2020 15:28

Голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко провів нараду за участі голів Чернівецької, Дністровської та Вижницької районних рад.
Голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко провів нараду за участі голів Чернівецької, Дністровської та Вижницької районних рад. Голова Чернівецької обласної ради спільно з керівниками районів обговорили низку питань, які стосуються перш за все бюджету на 2021 рік, закінчення реформи децентралізації та налагодження міжнародної співпраці.


Tеми