Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

Бюджет

10.06.2021 16:33

133 тис. грн повернено до обласного бюджету
133 тис. грн повернено до обласного бюджету 133 тис. грн повернено до обласного бюджету. Вжитими управлінськими заходами досудового розгляду проведена робота щодо погашення заборгованості по орендній платі за користування майном комунальної власності у сумі 133 тис. грн за адресою вулиця Антона Кравса (Паризької комуни).


10.06.2021 16:33

Обласний бюджет отримуватиме додаткових 45 тис. гривень щомісяця
Обласний бюджет отримуватиме додаткових 45 тис. гривень щомісяця Обласний бюджет отримуватиме додаткових 45 тис. гривень щомісяця від надання права оренди нерухомого майна в будівлі Чернівецького обласного госпіталю ветеранів війни з розміщення аптечного пункту. Саме таку суму запропонував переможець аукціону, яка становить у 23 рази більше, ніж сплачували попередні орендарі.


02.02.2021 16:31

Сьогодні, 2 лютого, відбулось перше засідання постійної комісії Чернівецької обласної ради з питань бюджету (голова комісії Іван Шевчук).
Сьогодні, 2 лютого, відбулось перше засідання постійної комісії Чернівецької обласної ради з питань бюджету (голова комісії Іван Шевчук). На розгляд комісії було винесено 48 питань порядку денного. Під час засідання члени депутатської комісії з питань бюджету заслухали голів територіальних громад Вижницького району. Було внесено пропозиції до низки проєктів рішень порядку денного. Члени комісії підтримали звернення громадської організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» щодо надання фінансової підтримки товариству на рівні минулого року.


29.03.2019 14:45

Внесено зміни до обласного бюджету на 2019 рік
Внесено зміни до обласного бюджету на 2019 рік Зміни до обласного бюджету на 2019 внесено на пленарному засіданні 30-ї сесії обласної ради. Так, дохідну частину загального фонду збільшено в цілому на понад 12 млн. грн., водночас, дохідну частину спеціального фонду обласного бюджету збільшено на понад 5 млн. грн. Розподілено також майже 285 млн. грн. вільного залишку бюджетних коштів. Обсяг коштів, що передаються із загального фонду бюджету до спеціального фонду збільшено на понад 95 млн. грн. Видаткову частину обласного бюджету збільшено в цілому на понад 302 млн. грн.


01.02.2019 18:43

Внесено зміни до обласного бюджету на 2019 рік
Внесено зміни до обласного бюджету на 2019 рік Зміни до обласного бюджету на 2019 внесено на 29-й позачергової сесії Чернівецької обласної ради. Так, народні обранці здійснили розподіл залишку коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості, по загальному та спеціальному фондах обласного бюджету. Зокрема, розподіл зазначеного залишку по спеціальному фонду складає понад 45 млн. грн. Кошти буде спрямовано на будівництво амбулаторій загальної практики – сімейної медицини у Глибоцькому, Кельменецькому, Герцаївському, Новоселицькому, Кіцманському, Хотинському, Вижницькому районах, а також на придбання для них медичного обладнання та автотранспорту.


19.12.2018 12:52

Внесено зміни до обласного бюджету на 2018 рік
Внесено зміни до обласного бюджету на 2018 рік Зміни до обласного бюджету на 2018 внесено на пленарному засіданні 28-ї сесії обласної ради. Так, дохідну частину загального фонду збільшено майже на 9,6 млн. грн., водночас, дохідну частину спеціального фонду обласного бюджету збільшено на понад 35 млн. грн. Відповідними змінами, зокрема, передбачено придбання необхідного медичного обладнання для обласної дитячої клінічної лікарні, цифрової ультразвукової діагностичної системи нового покоління з функцією еластографії для обласного клінічного кардіологічного центру двох портативних 3/12-канальних електрокардіографів для лікарні швидкої медичної допомоги, та проведення капітального ремонту приміщень обласного госпіталю ветеранів війни.


Tеми