Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

Спортивні події

22.05.2021 19:01

Сьогодні відбулася спартакіада серед депутатів місцевих рад Чернівецької області
Сьогодні відбулася спартакіада серед депутатів місцевих рад Чернівецької області Відкрив спортивні змагання та побажав учасникам бойового духу, командної гри та перемоги заступник голови обласної ради Михайло Павлюк. Упродовж дня депутатські команди продемонстрували свою майстерність у п’яти видах спорту: міні-футбол, волейбол, настільний теніс, шашки та шахи. Сила, спритність, витривалість, швидкість та бажання перемогти – такими словами сьогодні охарактеризували себе представники місцевих рад! Перемогу з настільного тенісу для Чернівецької обласної ради здобула депутатка Леся Палагнюк. Друге місце у змаганнях з шашок зайняв депутат обласної ради Андрій Кухарук. А волейбольна команда Чернівецької обласної ради була хорошим прикладом достойної гри та взаємодії на майданчику депутатів та депутаток. Нагородив найкращих спортсменів перший заступник голови облради Микола Гуйтор.


17.05.2021 14:14

15-16 травня 2021 року у Києві на центральному стадіоні Деснянського району відбулися Національні змагання «Ігри воїнів» (Warrior Games). Голова Чернівецької обласної ради привітав ветеранів, які зайняли призові місця
15-16 травня 2021 року у Києві на центральному стадіоні Деснянського району відбулися Національні змагання «Ігри воїнів» (Warrior Games). Голова Чернівецької обласної ради привітав ветеранів, які зайняли призові місця 15-16 травня 2021 року у Києві на центральному стадіоні Деснянського району відбулися Національні змагання «Ігри воїнів» (Warrior Games). Це найбільші змагання серед військовослужбовців та ветеранів, які отримали травми, поранення та захворювання в результаті виконання службового обов’язку в зоні бойових дій.  Голова Чернівецької обласної ради привітав ветеранів, подякував їм за наполегливість та побажав нових перемог.


23.04.2021 20:34

Команда «CHE-BASKET» вийшла до фіналу плей-оф першолігового чемпіонату України з баскетболу.
Команда «CHE-BASKET» вийшла до фіналу плей-оф першолігового чемпіонату України з баскетболу. 
Підопічні Геннадія Водовоза здобули перемогу у третьому півфінальному матчі плей-оф чемпіонату України з колективом «Маяк» (Сарни). Команда перемогла з рахунком 77:71. Підсумковий рахунок серії – 2:1.


05.04.2021 15:55

На трасі спортцентру «СуперКрос» відбулися важливі всеукраїнські події у світі мотоциклетного спорту
На трасі спортцентру «СуперКрос» відбулися важливі всеукраїнські події у світі мотоциклетного спорту 3 і 4 квітня в Чернівцях на трасі спортцентру «СуперКрос» відбулися важливі всеукраїнські події у світі мотоциклетного спорту. Змагання пройшли за сприяння депутатського корпусу обласної ради в особі Василя Каглянчука. Такі заходи проводять в Україні раз на рік. Чернівецька обласна рада вітає спортсменів, які перемогли та посіли призові місця, а також висловлює подяку всім учасникам та організаторам за вагомий внесок у розвиток спорту та підтримку гідного іміджу нашого краю. Організатори анонсують дату наступних змагань: 23 травня в Чернівцях відбудеться чемпіонат України з мотокросу.


12.05.2019 14:03

Біг миру
Біг миру Організаторів та учасників традиційного спортивно-масового заходу «Біг миру-2019», що відбувся у середмісті столиці Буковини сьогодні, 12 травня, привітав голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян разом із депутатом обласної ради, головою постійної комісії з питань освіти, науки, культури, спорту та молодіжної політики Іваном Гешком та заслуженим артистом України Михайлом Грицканом.


12.05.2019 13:03

Депутати місцевих рад Буковини змагалися у спорті
Депутати місцевих рад Буковини змагалися у спорті Сьогодні, 12 травня, на території фізкультурно-оздоровчого комплексу «Олімпія» відбулась обласна спартакіада серед депутатів рад усіх рівнів Чернівецької області, участь у якій взяло понад 60 буковинських народних обранців. Відкрив представницькі спортивні змагання голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян.


06.10.2018 15:17

Примножуючи славетні спортивні традиції
Примножуючи славетні спортивні традиції Сьогодні, 6 жовтня, до 60-ї річниці футбольного клубу «Буковина» на території стадіону «Буковина» відбувся товариський матч, у якому зустрілися гравці команд легенди «Буковини» та збірної України серед ветеранів. Привітав учасників товариського матчу, відкриваючи футбольні змагання, голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян.


02.06.2018 14:39

У столиці Буковини зіграли футбольні команди патрульних поліцейських Чернівців та Сучави
У столиці Буковини зіграли футбольні команди патрульних поліцейських Чернівців та Сучави Сьогодні, 2 червня, у столиці Буковини відбувся товариський футбольний матч команд патрульної поліції м. Чернівців та м. Сучави (Румунія), організований за сприяння Чернівецької обласної та Сучавської повітової рад. Гравців обидвох команд та їхніх вболівальників привітав голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян.


06.05.2018 19:18

У столиці Буковини відбулись етапи чемпіонатів світу та Європи з мотокросу
У столиці Буковини відбулись етапи чемпіонатів світу та Європи з мотокросу ІV етап чемпіонату світу на мотоциклах з колясками та III етап чемпіонату Європи на квадроциклах відбулися сьогодні, 6 травня, на трасі «Суперкрос», що на вул. Руській, 226-В у м. Чернівцях. Участь у представницьких змаганням взяли команди спортсменів з Австрії, Бельгії, Великобританії, Естонії, Латвії, Литви, Нідерландів, Німеччини, Фінляндії, Франції, Чехії та Швейцарії.


03.09.2017 09:18

Віталій Мельничук: «Настане час і Буковина буде «законодавцем мод» у плаванні!»
Віталій Мельничук: «Настане час і Буковина буде «законодавцем мод» у плаванні!» 2 вересня 2017 року у вщерть заповненій малій залі засідань Чернівецької обласної ради відбулася зустріч юних плавців Чернівців та Буковинського краю, представників спортивної громадськості області з видатним українським спортсменом, тренером та науковцем, чемпіоном Олімпійських ігор 1980 року з плавання, кандидатом педагогічних наук, заслуженим майстром спорту Сергієм ФЕСЕНКОМ. Визнаний метр світового плавання, Сергій Леонідович Фесенко відвідав Буковину на запрошення головного тренера з плавання спортивного клубу «Еліт» Сергія КСЕННИКОВА. Відбулася щира, зацікавлена розмова про проблеми та перспективи вітчизняного плавання.


18.07.2017 18:30

З метою популяризації і розвитку шахів на Буковині
З метою популяризації і розвитку шахів на Буковині Організаторів та учасників ІІІ шахово-шашкового фестивалю «Chernivtsi Open 2017», який сьогодні, 18 липня, стартував у столиці Буковини з ініціативи громадської організації «Альянс професійних шахістів» і триватиме до 23 липня, від імені керівництва представницької влади краю та депутатського корпусу Чернівецької обласної ради привітав заступник голови обласної ради Віталій Мельничук. Участь у фестивалі беруть 150 спортсменів з різних країн світу. Так, свої сили у шахових поєдинках першого дня змагань випробовують понад 60 учасників у турнірі категорії А і майже 40 учасників у турнірі категорії Б.


25.05.2017 17:35

У столиці Буковини відбувся фінал 16 чемпіонату України з футболу серед студентів
У столиці Буковини відбувся фінал 16 чемпіонату України з футболу серед студентів Фінальна частина 16-го чемпіонату України з футболу серед вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації пройшла у місті Чернівці сьогодні, 25 травня. Участь у змаганням взяли команди Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича, Київського національного торгово-економічного університету, Університету Державної фіскальної служби України і Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка. Організаторів та учасників футбольних змагань привітав президент Всеукраїнської футбольної асоціації студентів, народний депутат України Іван Крулько та голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян.


14.05.2017 14:34

У столиці Буковини відбулися масові спортивні змагання
У столиці Буковини відбулися масові спортивні змагання Сьогодні, 14 травня, на Соборній площі міста Чернівців за сприяння Чернівецького обласного відділення Національного олімпійського комітету України на підтримку ідеї становлення миру в Україні та в у світі загалом стартували масові спортивні змагання «Біг миру», що мали за мету популяризацію заняття фізичною культурою і спортом. Організаторів та учасників змагань привітав голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян.


07.05.2017 16:57

Іван Мунтян: Сьогоднішня подія є справедливим визнанням високого рівня майстерності буковинських спортсменів
Іван Мунтян: Сьогоднішня подія є справедливим визнанням високого рівня майстерності буковинських спортсменів Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян взяв участь в урочистій церемонії відкриття ІІ етапу Чемпіонату світу з мотокросу серед екіпажів на мотоциклах з колясками, що відбувся у столиці Буковини сьогодні, 7 травня.


29.03.2017 16:47

Триває підготовка до проведення ІІ етапу чемпіонату світу з мотокросу
Триває підготовка до проведення ІІ етапу чемпіонату світу з мотокросу Сьогодні, 29 березня, відбулося засідання Організаційного комітету з організації підготовки та проведення 5-7 травня 2017 року в м. Чернівцях ІІ етапу чемпіонату світу з мотоциклетного спорту на мотоциклах з колясками, участь у якому взяв голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян.


Tеми