Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

Діяльність органів місцевого самоврядування

22.10.2021 18:13

Протокольна зустріч керівництва Чернівецької обласної ради з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Польща в Україні Бартошем Ціхоцькі та Генеральним консулом Республіки Польща у м. Вінниці Дамяном Цярціньскі
Протокольна зустріч керівництва Чернівецької обласної ради з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Польща в Україні Бартошем Ціхоцькі та Генеральним консулом Республіки Польща у м. Вінниці Дамяном Цярціньскі На зустрічі були присутні голова крайового парламенту Олексій Бойко, його заступник Михайло Павлюк, начальник відділу міжнародних зв’язків і транскордонного співробітництва обласної ради Олексій Волощук, голова Громадської організації «Обласне товариство польської культури імені Адама Міцкевича» Владислав Струтинський та Адріан Броварчик, аташе з консульських питань Посольства. Головною темою зустрічі був стан і тенденція розвитку зовнішньоторговельного та інвестиційного співробітництва Чернівецької області з Республікою Польща. Сторони говорили про інвестиційні можливості нашого регіону та подальші шляхи міжнародної співпраці. Олексій Бойко наголосив на тому, що суб’єкти підприємництва Буковини наразі активно підтримують зовнішньоторговельні відносини з підприємствами Польщі, й обласна рада надалі сприятиме у цьому питанні.


22.10.2021 15:28

У стінах обласної ради відбулась протокольна зустріч керівництва області з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Литва в Україні Вальдемарасом Сарапінасом
У стінах обласної ради відбулась протокольна зустріч керівництва області з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Литва в Україні Вальдемарасом Сарапінасом Під час візиту дипломатів було обговорено розвиток двосторонніх відносин в реалізації освітніх, культурних та економічних ініціатив. Сторони наголосили, що готові і надалі сприяти ініціативам, спрямованим на процвітання обох країн. Зокрема, продовжити розробку спільних проєктів для розвитку юного покоління, таких як «Міжнародний українсько-литовський конкурс юнацьких мистецьких робіт до 400-річчя історичної події - перемоги в Хотинській битві 1621 року «Memory. History and future», результати якого сьогодні оголосили під час ХІІІ Буковинської міжнародної історико-краєзнавчої конференції. Голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко зазначив, що Чернівецька область зацікавлена в активізації двостороннього торговельно-економічного та інвестиційного співробітництва з Литвою. Серед основного, започаткування спільної інвестиційної діяльності підприємницьких структур, створення спільних підприємств суб’єктами малого та середнього бізнесу.


21.10.2021 17:02

Керівництво Чернівецької обласної ради відвідало підприємство ТОВ «Буковинська Ламель», яке знаходиться в селищі Красноїльськ
Керівництво Чернівецької обласної ради відвідало підприємство ТОВ «Буковинська Ламель», яке знаходиться в селищі Красноїльськ Під час візиту співвласник підприємства Сергій Одарич ознайомив керівників області з роботою виробництва, визначив перспективи його розвитку та важливість для територіальної громади й області. ТОВ «Буковинська Ламель» виготовляє гнутоклеєні деталі, які широко застосовуються у виробництві меблів. Це, зокрема, сидіння і спинки стільців і крісел, ніжки, боковини і царги стільців, крісел і табуретів, опори корпусних меблів, ніжки столів, підлокітники крісел та інше. Як зазначив Сергій Одарич, гнутоклеєні деталі їхнього виробництва відповідають міжнародним екологічним стандартам. Під час робочої зустрічі сторони також обговорили низку проблемних питань. Олексій Бойко наголосив, що «Буковинська Ламель» гідний приклад успішного підприємства в Чернівецькій області та запевнив, що обласна рада сприятиме залученню інвестицій на Буковину.


21.10.2021 15:53

Голова обласної ради Олексій Бойко спільно з заступником Михайлом Павлюком здійснили робочий візит до дитячого табору «Лунка»
Голова обласної ради Олексій Бойко спільно з заступником Михайлом Павлюком здійснили робочий візит до дитячого табору «Лунка» Табір знаходиться на березі гірської ріки, в 7 кілометрах від селища міського типу Красноїльськ Сторожинецького району Чернівецької області. Під час візиту керівництво обласної ради оглянуло стан приміщень установи, прилеглу територію та поспілкувалися з директором дитячого закладу. Сторони обговорили низку проблемних питань та визначили перспективні напрямки роботи. Олексій Бойко наголосив, що обласна рада докладатиме максимум зусиль задля подальшого розвитку комунального закладу.


21.10.2021 13:13

Голова обласної ради Олексій Бойко та заступник голови Михайло Павлюк із робочим візитом відвідали оршівський дитячий будинок "Ромашка»
Голова обласної ради Олексій Бойко та заступник голови Михайло Павлюк із робочим візитом відвідали оршівський дитячий будинок "Ромашка» В рамках перевірки готовності комунальних установ Буковини до опалювального сезону 2021-2022, голова обласної ради Олексій Бойко та заступник голови Михайло Павлюк із робочим візитом відвідали оршівський дитячий будинок "Ромашка». Керівники області ознайомилися зі станом приміщення установи, його відповідності до чинних санітарних норм, а також з дотриманням температурного режиму. Опалення тут забезпечується за кошти благодійників. Документи на постачання газу вже подані до відповідних структурних підрозділів.


20.10.2021 18:51

Творчий колектив військових висловив щиру подяку керівництву Чернівецької обласної ради за сприяння в організації відрядження у зону операцій Об’єднаних сил задля підтримки бойового духу військовослужбовців
Творчий колектив військових висловив щиру подяку керівництву Чернівецької обласної ради за сприяння в організації відрядження у зону операцій Об’єднаних сил задля підтримки бойового духу військовослужбовців На сході України відбувся святковий концерт з нагоди Дня Захисника і Захисниці України у виконанні зведеного духового оркестру “Буковина” Чернівецької обласної філармонії імені Дмитра Гнатюка, “DIXI-BAND” ЦПК міста Чернівці та військового оркестру Чернівецького гарнізону 10-ї гірсько-штурмової бригади. Під керівництвом Заслуженого працівника культури України Георгія Новаковського музиканти відвідали позиції Збройних Сил України на Донецькому та Луганському напрямках. Концертна програма оркестру була наповнена українськими піснями українських та зарубіжних композиторів. Творчий колектив військових висловив щиру подяку керівництву Чернівецької обласної ради за сприяння в організації відрядження на схід України задля підтримки бойового духу військовослужбовців.


20.10.2021 13:15

Голова обласної ради Олексій Бойко здійснив робочий візит до Чернівецького обласного наркологічного диспансеру
Голова обласної ради Олексій Бойко здійснив робочий візит до Чернівецького обласного наркологічного диспансеру В рамках візиту Олексій Бойко ознайомився зі станом справ та роботою підприємства, оглянув приміщення та територію комунальної установи, а також поспілкувався з трудовим колективом. На сьогодні ОКНП «Чернівецький обласний наркологічний диспансер» успішно функціонує. Тут закуплено нове медичне обладнання для діагностики та терапії, створені належні умови для перебування пацієнтів, встановлені нові енергозберігаючі котли та сонячні батареї. Проте є низка проблемних питань, вирішення яких є пріоритетним завданням керівництва Чернівецької обласної ради. Олексій Бойко запевнив, що обласна рада та депутатський корпус активно сприятимуть для подальшого успішного функціонування та розвитку підприємства.


20.10.2021 11:25

Розпочалась розробка розділу з оприлюдення більш розширеної інформації щодо об‘єктів які можуть бути передані в оренду
Розпочалась розробка розділу з оприлюдення більш розширеної інформації щодо об‘єктів які можуть бути передані в оренду За дорученням голови обласної ради Олексія Бойка на офіційному вебсайті Чернівецької обласної ради розпочалась розробка розділу з оприлюдення більш розширеної інформації щодо об‘єктів, які можуть бути передані в оренду. Рішення дозволить залучити більше коло потенційних учасників майбутніх аукціонів, що сприятиме ширшому залученню інвестицій, які впливатимуть на позитивну динаміку розвитку обласних комунальних установ краю. Також ініціатива сприятиме забезпеченню ефективного використання комунального майна області, збільшенню дохідної частини обласного бюджету та пожвавленню економіки і сприяння розвитку бізнесу.


18.10.2021 08:36

Робоча нарада першого заступника обласної ради з працівниками виконавчого апарату обласної ради
Робоча нарада першого заступника обласної ради з працівниками виконавчого апарату обласної ради Сьогодні, 18 жовтня, відбулась робоча нарада першого заступника голови обласної ради Миколи Гуйтора з відповідальними працівниками апарату щодо планування роботи на тиждень. Під час наради Микола Гуйтор надав працівникам відповідні доручення щодо сприяння у забезпеченні зустрічі представників громад, ходу опалювального процесу 2021-2022, забезпечення благоустрою на території комунальних підприємств та дотримання правил безпеки.


13.10.2021 13:34

Зустріч голови обласної ради Олексія Бойка та депутата Андрія Пуздряка з сім’ями загиблих військовослужбовців Чернівецької 3-ї батальйонної тактичної групи 80-ої окремої десантно-штурмової бригади ЗСУ
Зустріч голови обласної ради Олексія Бойка та депутата Андрія Пуздряка з сім’ями загиблих військовослужбовців Чернівецької 3-ї батальйонної тактичної групи 80-ої окремої десантно-штурмової бригади ЗСУ Олексій Бойко від імені депутатського корпусу та від себе особисто висловив найщиріші співчуття родичам полеглих воїнів, а також запевнив у всілякій можливій підтримці з боку обласної ради. Принагідно голова вручив Почесні відзнаки Чернівецької обласної ради «За заслуги перед Буковиною» сім’ям загиблих десантників Юрія Мізунського, Віктора Мігована, Ігоря Крисоватого та Віктора Піцула. Буковина ніколи не забуде імена героїв, які віддали своє життя, захищаючи рідну землю.


13.10.2021 13:10

50-річчя Державної установи «Центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат»
50-річчя Державної установи «Центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат» Сьогодні, 13 жовтня, перший заступник голови обласної ради Микола Гуйтор взяв участь в урочистому засіданні з нагоди відзначення 50-річчя Державної установи «Центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат». «Між Чернівецькою обласною радою, Департаментом соціального захисту населення та Центром по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат склалися прекрасні партнерські та ділові відносини. Ви здійснюєте реалізацію державної політики у сфері соціального захисту, яка сьогодні є вкрай важливою», - зауважив перший заступник голови обласної ради. Микола Гуйтор привітав працівників центру зі святом та наголосив, що Чернівецька обласна рада докладатиме максимум зусиль, аби допомогти Центру у матеріально-технічному та організаційному забезпеченні. Принагідно від імені голови обласної ради Олексія Бойка кращих працівників соціальної сфери посадовець нагородив Почесними грамотами обласної ради.


13.10.2021 11:25

Науковий форум «Україна: історія на перехрестях гібридної війни, культурної дипломатії та медійного світу», присвячений 80-річчю від дня народження Ореста Субтельного
Науковий форум «Україна: історія на перехрестях гібридної війни, культурної дипломатії та медійного світу», присвячений 80-річчю від дня народження Ореста Субтельного Організаторами заходу виступили Український інститут національної пам’яті, Інститут історії України НАН України, Дипломатична академія України імені Геннадія Удовенка при МЗС, Чернівецька обласна рада, Видавничий дім “Букрек”. Голова Українського інституту національної пам'яті Антон Дробович висловив свою повагу та вдячність голові Чернівецької обласної ради Олексію Бойку за партнерство в організації та проведенні форуму. Антон Дробович також відзначив, що гідне вшанування постаті історика Ореста Субтельного та його внеску в українське історієписання, а також плідне обговорення актуальних на сьогодні питань популяризації української історії у світі в сучасних умовах гібридної війни відбулося завдяки спільним зусиллям та професіоналізму заступника голови обласної ради Михайла Павлюка. Висловлюємо взаємні сподівання, що співпраця Чернівецької обласної ради та Українського інституту національної пам’яті знайде продовження у майбутніх спільних проєктах.


13.10.2021 09:26

За підтримки Чернівецької обласної ради Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад у 2018-2021 роках отримав належну фінансову підтримку
За підтримки Чернівецької обласної ради Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад у 2018-2021 роках отримав належну фінансову підтримку Від імені Асоціації органів місцевого самоврядування, т.в.о. виконавчий директор Асоціації «Єврорегіон Карпати - Україна» Наталія Савка висловила керівництву обласної ради подяку та зазначила, що за чотири роки завдяки об’єднанню фінансового ресурсу місцевих бюджетів чотирьох областей, бізнесу, а у 2020-2021 роках ще й державного бюджету на території карпатського регіону профінансовано 230 проєктів загальним бюджетом 59,8 млн гривень, з яких 35 на території Чернівецької області. Також заплановано проведення ще двох конкурсних наборів: - за кошти державного бюджету у рамках проєкту «Карпатська мережа регіонального розвитку»; - за кошти місцевих бюджетів Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Чернівецької областей (прийом, оцінка заявок і фінансування переможців відбудеться у 2022 році) .


12.10.2021 16:59

Зведений військовий оркестр Чернівецького гарнізону, обласної філармонії та Центрального палацу культури вирушили на схід України
Зведений військовий оркестр Чернівецького гарнізону, обласної філармонії та Центрального палацу культури вирушили на схід України З нагоди Дня захисника України та задля підняття бойового духу у підрозділах, які виконують завдання в зоні проведення ООС, під керівництвом заслуженого працівника культури України Георгія Новаковського лунатимуть пісні для наших захисників. Підтримати та побажати щасливої дороги воїнам прийшов заступник голови Чернівецької обласної ради Михайло Павлюк. Чернівецька обласна рада також долучилась до підтримки святкового заходу на сході України та забезпечила творчий колектив військових транспортом. В добру путь!


08.10.2021 16:01

Депутат Чернівецької обласної ради Олег Глухов завітав до Данківецької загальноосвітньої школи 1-3 ступенів
Депутат Чернівецької обласної ради Олег Глухов завітав до Данківецької загальноосвітньої школи 1-3 ступенів Депутат презентував школярам подарунки, серед них рюкзаки та дитячі пізнавальні ігри. Окрім цього Олег Глухов оглянув приміщення школи, а саме класи, в яких проходить навчання, їдальню та територію начального закладу. Також поспілкувався з учнями та педагогічним колективом. Відтак спільно з директором школи Андрієм Антонюком обговорили проблемні питання щодо функціонування закладу. В свою чергу, депутат обласної ради пообіцяв усіляко сприяти їх вирішенню.


Tеми