Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

12.01.2022 14:43

У стінах Чернівецької обласної ради сьогодні, 12 січня, відбулась робоча зустріч з представниками Вижницької та Берегометської територіальних громад, які будуть подаватись на конкурс місцевих ініціатив в українських Карпатах в рамках Німецької Фінансової Кооперації |  Робочі зустрічі

У стінах Чернівецької обласної ради сьогодні, 12 січня, відбулась робоча зустріч з представниками Вижницької та Берегометської територіальних громад, які будуть подаватись на конкурс місцевих ініціатив в українських Карпатах в рамках Німецької Фінансової Кооперації.

Сторони обговорили пріоритетні ідеї для громад та питання, які зацікавили громади для успішної подачі заявки на конкурс.

Конкурс служить для підтримки місцевих ініціатив, що сформульовані у вигляді конкретних заходів з охорони природи та місцевого розвитку на цільових територіях проєкту.

Відповідна фінансова підтримка надається на реалізацію ініціатив, які відповідають, принаймні, одній з нижче вказаних вимог, а саме:
1. повинні сприяти збереженню природи; 
2. направлені на збалансований соціально-економічний розвиток прилеглих територій;
3. попередження екологічного забруднення.

Для участі в конкурсі необхідно подати проєктну пропозицію та бюджет згідно з встановленого зразка (скачати в пункті 10), які необхідно надіслати на електронну адресу – grants@snpa.in.ua до 28 січня 2022 року до 18:00 год. В темі листа слід вказати «Реалізація місцевих ініціатив/Назва ПТ, регіон».
 
Детальнішу інформацію шукайте на сайті: http://snpa.in.ua/konkurs-mistsevyh-initsiatyv-v-ukrayinskyh-karpatah/?fbclid=IwAR0Oa0P7l-Rt_R0Vtii1rqytT7e9oEXGt5Ph58qmhM0b-NEo6nh4oAXvBKY

Фотосесія

  • Автор:Пресслужба Чернівецької обласної ради

Tеми