Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

23.11.2021 20:39

Працюють у непростих умовах: Микола Гуйтор перевірив стан функціонування патологоанатомічного бюро |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Перший заступник голови Чернівецької облради Микола Гуйтор та начальник відділу з питань комунальної власності Ярослав Бартош відвідали ОКМУ «Патологоанатомічне бюро». Представники органу місцевого самоврядування поспілкувалися з персоналом та дізналися, в яких умовах людям доводиться працювати, а також на власні очі побачили жахливий стан приміщень.
В установі працюють на застарілому обладнанні, яке ще й потребує ремонту. На жаль, в проекті обласного бюджету на наступний рік передбачається зменшення фінансування Бюро.
Водночас комунальна медична установа не має змоги укласти контракт з Національною службою здоров’я України. А отже, вкрай потребує збільшення фінансування на наступний рік. У зв’язку з цим персонал установи розраховує, що у Чернівецькій ОДА все ж переглянуть розмір фінансування ОКМУ «Патологоанатомічне бюро» на наступний рік та збільшать його.

Фотосесія

  • Автор:Пресслужба Чернівецької обласної ради

Tеми