Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

22.10.2021 18:13

Протокольна зустріч керівництва Чернівецької обласної ради з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Польща в Україні Бартошем Ціхоцькі та Генеральним консулом Республіки Польща у м. Вінниці Дамяном Цярціньскі |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Сьогодні, 22 жовтня, відбулася протокольна зустріч керівництва Чернівецької обласної ради з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Польща в Україні Бартошем Ціхоцькі та Генеральним консулом Республіки Польща у м. Вінниці Дамяном Цярціньскі. 


На зустрічі були присутні голова крайового парламенту Олексій Бойко, його заступник Михайло Павлюк, начальник відділу міжнародних зв’язків і транскордонного співробітництва обласної ради Олексій Волощук, голова Громадської організації «Обласне товариство польської культури імені Адама Міцкевича» Владислав Струтинський та Адріан Броварчик, аташе з консульських питань Посольства.


Головною темою зустрічі був стан і тенденція розвитку зовнішньоторговельного та інвестиційного співробітництва Чернівецької області з Республікою Польща. Сторони говорили про інвестиційні можливості нашого регіону та подальші шляхи міжнародної співпраці. 


Олексій Бойко наголосив на тому, що суб’єкти підприємництва Буковини наразі активно підтримують зовнішньоторговельні відносини з підприємствами Польщі, й обласна рада надалі сприятиме у цьому питанні.


Зазначили також, що Чернівецька область готова до активізації двостороннього торговельно-економічного та інвестиційного співробітництва з Польщею. Важливим напрямком розширення міжнародної торговельно-економічної співпраці може бути започаткування спільної інвестиційної діяльності підприємницьких структур, створення спільних підприємств суб’єктами малого та середнього бізнесу. Перспективними сферами співробітництва також можуть бути залучення польських інвестицій у технологічне оновлення харчової, легкої, деревообробної та меблевої промисловост, розвиток ІТ-сфери, рекреаційно-туристичної сфери, виробництво та переробку сільськогосподарської продукції, розвиток житлово-комунальної сфери, транспортної інфраструктури.


Учасники зустрічі висловили всебічну зацікавленість у реалізації спільних проєктів і продемонстрували відкритість до співпраці.

Фотосесія

  • Автор:Пресслужба обласної ради

Tеми