Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

21.10.2021 17:02

Керівництво Чернівецької обласної ради відвідало підприємство ТОВ «Буковинська Ламель», яке знаходиться в селищі Красноїльськ |  Діяльність органів місцевого самоврядування

В рамках робочих візитів до територіальних громад керівництво Чернівецької обласної ради сьогодні, 21 жовтня, відвідало підприємство ТОВ «Буковинська Ламель», яке знаходиться в селищі Красноїльськ.

Під час візиту співвласник підприємства Сергій Одарич ознайомив керівників області з роботою виробництва, визначив перспективи його розвитку та важливість для територіальної громади й області. ТОВ «Буковинська Ламель» виготовляє гнутоклеєні деталі, які широко застосовуються у виробництві меблів. Це, зокрема, сидіння і спинки стільців і крісел, ніжки, боковини і царги стільців, крісел і табуретів, опори корпусних меблів, ніжки столів, підлокітники крісел та інше. Як зазначив Сергій Одарич, гнутоклеєні деталі їхнього виробництва відповідають міжнародним екологічним стандартам.

Під час робочої зустрічі сторони також обговорили низку проблемних питань. Олексій Бойко наголосив, що «Буковинська Ламель» гідний приклад успішного підприємства в Чернівецькій області та запевнив, що обласна рада сприятиме залученню інвестицій на Буковину.

Фотосесія

  • Автор:Пресслужба обласної ради

Tеми