Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

21.10.2021 15:53

Голова обласної ради Олексій Бойко спільно з заступником Михайлом Павлюком здійснили робочий візит до дитячого табору «Лунка» |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Голова обласної ради Олексій Бойко спільно з заступником Михайлом Павлюком здійснили робочий візит до дитячого табору «Лунка». Табір знаходиться на березі гірської ріки, в 7 кілометрах від селища міського типу Красноїльськ Сторожинецького району Чернівецької області.

Під час візиту керівництво обласної ради оглянуло стан приміщень установи, прилеглу територію та поспілкувалися з директором дитячого закладу. Сторони обговорили низку проблемних питань та визначили перспективні напрямки роботи.

У таборі "Лунка" є басейн, вода в якому змінюється 1 раз - перед початком нової зміни. На території також знаходиться футбольне поле та спортивний майданчик. Діти проживають в дерев'яних будиночках типу "шале" - по 2-4 людини в будиночку, в дерев’яних корпусах - по 5-6 осіб у кімнаті, а також у цегляному корпусі - по 5 осіб у кімнаті. Табір розрахований на 145 відвідувачів.

Олексій Бойко наголосив, що обласна рада докладатиме максимум зусиль задля подальшого розвитку комунального закладу.

Фотосесія

  • Автор:Пресслужба обласної ради

Tеми