Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

14.10.2021 14:30

З нагоди свят – Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва та Дня захисників та захисниць України у самому серці Чернівців відбулись урочистості |  Герої не вмирають!

«Цього дня ми вшановуємо життєвий подвиг ветеранів війни АТО та Операції Об’єднаних Сил на Сході, учасників військових конфліктів у зарубіжних країнах, словом, усіх тих, хто чесно і сумлінно виконував і виконує нині свій священний обов’язок перед Батьківщиною!», - Микола Гуйтор.

З нагоди свят – Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва та Дня захисників та захисниць України у самому серці Чернівців відбулись урочистості. 

На початку урочистої частини до захисників та захисниць України, сімей полеглих воїнів - героїв, депутатів місцевих рад, волонтерів та небайдужих чернівчан звернувся перший заступник голови обласної ради Микола Гуйтор.

«З приємністю відзначаю, що буковинські захисники та захисниці України з честю та гідністю виконують покладені на них бойові завдання щодо збройного захисту українських земель від ворога на Сході України, пильно охороняють державні рубежі на теренах нашого краю та за її межами. Наші воїни-земляки, які повернулись із зони проведення Операції Об’єднаних Сил зараз займають активну громадську позицію та допомагають владі спільно розбудовувати нашу державу.
Серед інших вони є депутатами територіальних громад, обласних та районних рад», - наголосив Микола Гуйтор.

Від імені голови обласної ради Олексія Бойка посадовець нагородив відзнаками «За заслуги перед Буковиною» :
 ⁃ Андрія Бужняка - капітана, начальника штабу військової частини А7187;
 ⁃ Володимира Бойка - підполковника, учасника бойових дій;
 ⁃ Сергія Гуменюка - учасника бойових дій;
 ⁃ Антона Хомнюка - учасника бойових дій;
 ⁃ Василя Гнатюка - учасника бойових дій.

Також Микола Гуйтор вручив Почесну грамоту Чернівецької обласної ради Тетяні Гриндей - майору, начальниці групи реєстраційної та паспортної роботи відділу організації прикордонного контролю 31 прикордонного загону імені генерала-хорунжого Олександра Пилькевича.

Фотосесія

  • Автор:Пресслужба обласної ради

Tеми