Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

13.10.2021 13:34

Голова обласної ради Олексій Бойко посмертно нагородив героя Олександра Петрищука Почесною відзнакою Чернівецької обласної ради «За заслуги перед Буковиною» |  Герої не вмирають

Напередодні Дня захисників і захисниць України в Управлінні СБУ в Чернівецькій області вшанували пам’ять Олександра Петрищука, оперативника спецпідрозділу «Альфа», який загинув під час антитерористичної операції на сході України.

Голова обласної ради посмертно нагородив військовослужбовця Почесною відзнакою Чернівецької обласної ради «За заслуги перед Буковиною». Олексій Бойко вручив нагороду матері полеглого бійця та висловив найщиріші співчуття та глибоку вдячність родині героя.

Нагадаємо, 24 червня 2014 року на стратегічній висоті Карачун бійці спецпідрозділу СБУ «Альфа» виконали важливе завдання – розмістили спецапаратуру для моніторингу та фіксації обстрілів бойовиків. Але вже під час повернення вертоліт з групою був збитий терористами з ракетного комплексу. Серед загиблих був і чернівчанин Олександр Петрищук.


Фотосесія

  • Автор:Пресслужба обласної ради

Tеми