Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

13.10.2021 13:10

50-річчя Державної установи «Центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат» |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Сьогодні, 13 жовтня, перший заступник голови обласної ради Микола Гуйтор взяв участь в урочистому засіданні з нагоди відзначення 50-річчя Державної установи «Центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат».


«Між Чернівецькою обласною радою, Департаментом соціального захисту населення та Центром по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат склалися прекрасні партнерські та ділові відносини. Ви здійснюєте реалізацію державної політики у сфері соціального захисту, яка сьогодні є вкрай важливою», - зауважив перший заступник голови обласної ради.


Микола Гуйтор привітав працівників центру зі святом та наголосив, що Чернівецька обласна рада докладатиме максимум зусиль, аби допомогти Центру у матеріально-технічному та організаційному забезпеченні. 


Принагідно від імені голови обласної ради Олексія Бойка кращих працівників соціальної сфери посадовець нагородив Почесними грамотами обласної ради.

Фотосесія

  • Автор:Пресслужба обласної ради

Tеми