Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

08.10.2021 16:01

Презентація проєкту «Безпека громад Буковини» |  Різне

Сьогодні відбулась презентація проекту «Безпека громад Буковини» - переможця конкурсу ініціатив місцевих громад, проведеного нещодавно Асоціацією органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати – Україна” у партнерстві з Міністерством розвитку громад та територій України, Чернівецькою обласною радою та Агенцією регіонального розвитку Чернівецької області. Авторами проекту є громадська організація «Джем ШМ» спільно з Управлінням патрульної поліції в Чернівецькій області.

Метою зазначеного проекту є організація та технічне забезпечення велосипедного патрулювання у міських парках Чернівців, проведення тренінгів з мешканцями десяти об’єднаних територіальних громад Чернівецької області з метою підвищення обізнаності громадян, формування необхідних практичних навичок поведінки та надання первинної допомоги в критичних і надзвичайних ситуаціях. Тренінги відбуватимуться у різноманітних локаціях на відкритому просторі та формуватимуть навички користування засобами пасивної безпеки в автотранспортних засобах, надання домедичної допомоги постраждалим внаслідок ДТП, користування засобами пожежогасіння, безпечного поводження з собаками тощо.

Представники партнерів проекту - ГУДСНС України у Чернівецькій області, Товариство Червоного Хреста України, Добровільне пожежне товариство України, ГО «Нова сімя» - підписали меморандум про співпрацю. Організатори презентації, в якій взяв участь керівник Агенції регіонального розвитку Чернівецької області, депутат обласної ради Олексій Грушко, запрошують до участі в реалізації зазначеного проєкту представників п'яти територіальних громад.

Фотосесія

  • Автор:Преслужба обласної ради

Tеми