Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

05.10.2021 17:13

Запрошуємо представників ЗМІ на презентацію проєкту «Безпека громад Буковини», яка відбудеться 8 жовтня о 14:00 у стінах Чернівецької обласної ради |  АНОНС

Запрошуємо представників ЗМІ на презентацію проєкту «Безпека громад Буковини», яка відбудеться 8 жовтня о 14:00 у стінах Чернівецької обласної ради.


Чи користувались Ви коли-небудь вогнегасником? А чи знаєте як надати домедичну допомогу в разі ДТП? А як захистити дитину на дорозі та в авто?


Саме для того, щоб буковинці знали відповіді на ці і не тільки ці запитання та вміли попередити і зарадити неприємним ситуаціям в Чернівецькій області стартував проєкт «Безпека громад Буковини». Презентація його відбудеться 8 жовтня 2021 року в Чернівецькій обласній раді. 


Місце проведення — 418 зала селекторних нарад. 

Час: 14:00.


Проєкт розроблений громадською організацією "Джем ШМ" спільно з Управлінням патрульної поліції та за підтримки Чернівецьких обласної та міської рад.


Завдання проєкту — закупівля велосипедів для велопатрування у парках Чернівців та проведення тренінгів в 10 громадах Чернівецької області. Метою тренінгів є привиття необхідних практичних навичок та підвищення рівня обізнаності щодо дій у критичних ситуаціях серед мешканців області.


Проєкт реалізується у рамках Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад, яку реалізує Асоціація “Єврорегіон Карпати - Україна” в межах проєкту “Карпатська мережа регіонального розвитку” спільно з Міністерством розвитку громад і територій України, Львівською, Закарпатською, Івано-Франківською, Чернівецькою обласними державними адміністраціями та фінансується за кошти Державного бюджету України, отриманих на фінансування Програми підтримки секторальної політики – Підтримка регіональної політики України.Проєкт передбачає тренінги, які планують організувати у форматі роботи у різних локаціях на відкритому просторі, що забезпечить громадам дотримання епідеміологічних вимог. Серед них: 

- користування засобами пасивної безпеки під час їзди в автомобілі;

- майстер-класи з виготовлення світловідбиваючих елементів та інтерактивних ігор по безпеці руху для дітей;

- інтерактивна вікторина;

- надання домедичної допомоги при ДТП;

- користування вогнегасниками при пожежогасінні;

- профілактика вживання наркотичних речовин та алкоголю та популяризація здорового способу життя - лекції та демонстрація для дітей, батьків, вчителів;

- правила безпеки при поводженні з собаками. при пожежогасінні;

- профілактика вживання наркотичних речовин та алкоголю та популяризація здорового способу життя - лекції та демонстрація для дітей, батьків, вчителів;

- правила безпеки при поводженні з собаками.


Громадська організація "Джем ШМ" спільно з Управлінням патрульної поліції в Чернівецькій області написали та виграли від Єврорегіон-Карпати грант "Безпека громад Буковини". 


До проекту уже долучились партнери: ДСНС у Чернівецькій області, Пожежне товариство, Червоний Хрест, ГО «Нова сім‘я» та подали заявки 5 громад. Тому ще є можливість лише для 5 громад встигнути стати учасниками проекту. Для реєстрації - контактна інформація за телефоном 0975300538 .

Фотосесія

  • Автор:Поесслужба обласної ради

Tеми