Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

04.10.2021 18:52

Буковина знаходиться на завершальному етапі підготовки до проведення трансплантації |  Медицина

Про завершальні етапи роботи з можливості впровадження Центру трансплантології на базі Чернівецької обласної клінічної лікарні говорили сьогодні під час робочої наради Олексія Бойка з представниками галузі охорони здоров’я області.

Як зазначив в.о. директора Чернівецької обласної клінічної лікарні Дмитро Домбровський щодо впровадження системи трансплантації в Чернівецькій області, вже є необхідний юридичний супровід, а також майже готова необхідна матеріально-технічна база. Триває навчання медиків по діагностиці смерті мозку, яка є невіднятною частиною неродинної трансплантації.

Голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко проводить постійні наради та особисто контролює процес виконання підготовки до здійснення трансплантології в області.

Департаментом охорони здоров’я створено відповідний наказ про співпрацю лікувальних закладів, а саме Обласної клінічної лікарні, Чернівецької лікарні швидкої медичної допомоги, Сокирянської районної лікарні, Сторожинецької районної лікарні та Вижницької центральної районної лікарні.

Налагоджена тісна співпраця відповідних підрозділів з Міністерством охорони здоров’я України, а також із провідними лікарями-трансплантологами Львова та Києва.

Відтак Буковина знаходиться на завершальному етапі підготовки до проведення трансплантації.
  • Автор:Пресслужба обласної ради

Tеми